2011 NFL season

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
16. siječnja 2012. u 00:06
go GIANTS! Bar jedna od favoriziranih ekipa da uđe umeđu 4.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
16. siječnja 2012. u 00:10
Bravo Eli, bravo Giantsi, zato volim ovog trenera 
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
16. siječnja 2012. u 00:10
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

nevjerojatno...kakav pas, kakav keč! Hakeem Nicks!

Packers
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.09.2011.
Poruka: 371
16. siječnja 2012. u 00:11
sicksicksick
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
16. siječnja 2012. u 00:11
Auuuuuuuuuuuu,i to sa istekom vremena  
[uredio Captain Jack - 16. siječnja 2012. u 00:13]
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
randy marsh
randy marsh
Mali dioničar
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 9.679
16. siječnja 2012. u 00:13
randy marsh je napisao/la:
Nicks je lud danas!
Vidi cijeli citat



...jedna po jedna prsnu pod nogom!
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
16. siječnja 2012. u 00:13
Eli nabio 274 yarde...a trčanje uopće nije funkcioniralo (sve do ovog zadnjeg runa Bradshawa)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
16. siječnja 2012. u 00:14

hahaha

playoff rules. kakva utakmica... nisam odavno vidio ovaku glupu obranu na hail mary...

Rocky93
Rocky93
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2011.
Poruka: 1.449
16. siječnja 2012. u 00:15
Giantsi imaju lijepu prednost,daleko je to od kraja,ali Giantsi danas kao i u zadnje vrijeme dijeluju odlično.
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.679
16. siječnja 2012. u 00:16

očajno. ne pamtim ovakvu beskrvnu, nezainteresiranu igru i pristup. turnovere neću ni spominjat.


prestao sam brojat ispale lopte receiverima, tad je sve jasno. run ne postoji.  da nije bilo one gluposti sudaca ostali bi na 3. obrana? ovo se zove obrana? bez ikakvog pritiska. eli može drkicu bacit, svršit, i opet će imat completition. da su barem giantsi nešto posebno odigrali, al nisu. očajno, gore ne može.

I'm not mean, you're just a sissy.
  • Najnovije
  • Najčitanije