2011 NFL season

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
16. siječnja 2012. u 09:13
to Giantsi!
od sada moj favorit.

nego, ovaj famozni sudac u GB-NYG je onaj famozni Bill Leavy iz SB 40 kada je u nekim situacijama oštetio Seahawkse. Loš sudac? 100%. Kako taj još sudi nije mi jasno.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
16. siječnja 2012. u 09:22
dinamo007 je napisao/la:
Marko Marušić je napisao/la:
bearsi i texansi su sasvim sigurno tragicari ove sezone.
Vidi cijeli citat

treba tu i steelerse ubrojati..da nisu bili desetkovani s toliko ozljeda prošli bi i broncose i patse..
na stranu nekoliko loših odluka u tekmi s broncosima,ali da su bili kompletni nebi dolazilo uopće do pitanja pobjednika u OT-u..
Vidi cijeli citat

ne znam baš ovo da bi tukli Patse. To je uvijek neizvjesno.

Međutim, Steelersi su se od početka previše mučili u dobivanju jednostavnih utakmica. Istina bili su kompletni vrlo rijetko, i to uvijek s ponekim rekonvalescentom, ali su svi ti igrači imali i zdrave periode kada nisu pokazali da imaju ono nešto. Recimo, prošle godine se sjećam prvog meča sezone i već sam tada rekao da djeluju šampionski i zaista malo im je falilo da to i postanu.

dinamo007
dinamo007
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.05.2010.
Poruka: 1.656
16. siječnja 2012. u 10:16
dbald je napisao/la:
dinamo007 je napisao/la:
Marko Marušić je napisao/la:
bearsi i texansi su sasvim sigurno tragicari ove sezone.
Vidi cijeli citat

treba tu i steelerse ubrojati..da nisu bili desetkovani s toliko ozljeda prošli bi i broncose i patse..
na stranu nekoliko loših odluka u tekmi s broncosima,ali da su bili kompletni nebi dolazilo uopće do pitanja pobjednika u OT-u..
Vidi cijeli citat

ne znam baš ovo da bi tukli Patse. To je uvijek neizvjesno.

Međutim, Steelersi su se od početka previše mučili u dobivanju jednostavnih utakmica. Istina bili su kompletni vrlo rijetko, i to uvijek s ponekim rekonvalescentom, ali su svi ti igrači imali i zdrave periode kada nisu pokazali da imaju ono nešto. Recimo, prošle godine se sjećam prvog meča sezone i već sam tada rekao da djeluju šampionski i zaista malo im je falilo da to i postanu.

Vidi cijeli citat

Upravo to,mučili su se u tzv. "malim" tekmama..
ali protiv velikih i jakih momčadi (osim Baltimorea) su uvijek pokazali zašto im je mjesto u vrhu NFL-a..
Ove godine su stvarno ostali desetkovani od početka do kraja sezone,a pogotovo u playoffsima..
Ja sam itekako uvjeren da bi oni tukli broncose i patse samo da im nije toliko igrača falilo..

Što se sudaca tiče,ja ne mogu vjerovati koliko je loše suđenje u playoffsima..u svakoj tekmi dosad je bila bar jedna velika greška, ali ovo sinoć je bio vrhunac..Fala Bogu pa su Giantsi unatoč svemu tome prošli dalje..
randy marsh
randy marsh
Mali dioničar
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 9.679
16. siječnja 2012. u 11:04
da ne bude da samo vi imate svoje u NFL-u, i mi smo u igri za trofej preko Alexa Smitha 

Smith's great-grandfather was an Austrian immigrant of Serbian descent who emigrated to the U.S. when he was 12 years old during the Austro-Hungarian Empire. To honor him, Smith, his brothers, and his father are each tattooed with four firesteels, the traditional Serbian cross.
...jedna po jedna prsnu pod nogom!
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
16. siječnja 2012. u 11:08
Super veza iz austro-ugarske
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
randy marsh
randy marsh
Mali dioničar
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 9.679
16. siječnja 2012. u 11:22
baš 
...jedna po jedna prsnu pod nogom!
mark_37
mark_37
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2006.
Poruka: 5.247
16. siječnja 2012. u 11:40
A Ninkovich?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2008.
Poruka: 774
16. siječnja 2012. u 11:42
ustaša
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
16. siječnja 2012. u 11:51
čekaju nas odlične utakmice drugi tjedan...

ako Patriotsi limitiraju run game (Rice), onda će dobiti utakmicu...passing Ravensa nije dovoljno konstantan! Brady će opet zabit barem 20 poena (obrana Ravensa mi baš i ne izgleda nešto ultra dominantno...zaustavit troglavo čudovište Gronkowski-Hernandez-Welker je užasno teško, ne znam dal su Ray Lewis i društo dovoljno brzi i pokretni da bi to pokrili)!

NCF Championship bi mogao biti čak i bolji...49ersi su (po meni) najbolja i najkompletnija obrana ove sezone (nemaju rupe...odličan d-line, ponajbolji linebackeri u ligi, kvalitetan secondary protiv kojeg samo vrhunski passevi prolaze), napad nije impresivan ali uvijek odradi svoj posao (Smith je iznenađenje godine, ima 2 dobre mete - Crabtree i Davis, uspješno trčanje je temelj uspjeha)!
s druge strane, Giantsi su u naletu...njima playoff traje već 4 utakmice, svaki vikend rade sve manje grešaka, svaki vikend su sve zdraviji! obrana je puno napredovala...d-line je brutalan (njihov pritisak na Smitha će biti ključan), secondary je u stanju pokrit receivere dovoljno dugo da pass rush stigne do QB-a, a uz to kreiraju turnovere! Eli je elita...odma iza trojke Tom, Aaron i Drew! dečko ima muda, baca ko zmaj (i jako i precizno), a sad je očito i sazrio pa ne radi gluposti! od kad ima zdrave receivere (Nicks i Cruz su ubojice, Manningham vrhunska 3. opcija) i RB-ove (teško će trčati protiv 49ersa, 3 yarde po trčanju bi bile sasvim lijep uspjeh), napad zabija puno, bilo kroz duge drive-ove, bilo kroz big play-eve! (subjektivno) dajem prednost Giantsima
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
16. siječnja 2012. u 12:00

patsi i zdravi stilersi bi bila sigurno otvorena utakmica. ali neznam bas da se moze rec da bi stilersi prosli. leze bradyu zadnjih godina.

patriotsi sigurno u prednosti nad ravensima. slazem se da je kljuc u run igri. bude li napad kao jucer nemaju sanse, jer ce brady imat previse sansi. obrana ce svoje solidno odradit ako joj se da dosta odmora i dugo polje. sto se tice limitiranjha pas igre, kljuc je sasvim sigurno u pass rushu jer mi se cini da nisu toliko kvalitetni da pokrivaju welkera i dva atleticna TE s bradyem. uostalom jeli itko?

pass rush s druge strane imaju vrhunski, i ako se pojavi u najboljem izdanje mucit ce se i brady a secondary ce se vec nekako pokrivat za tih par sekundi...

shodno tome, rekao bi da je kljuc utakmice na liniji.

  • Najnovije
  • Najčitanije