2011 NFL season

Bergaz
Bergaz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.04.2011.
Poruka: 2.664
20. rujna 2011. u 11:05
Ej momci, ajd pliz recite postoji li hrvatski prijevod za quaterbacka. Treba mi za nešto.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
20. rujna 2011. u 11:58
čuo sam da kažu "vođa navale" za QB.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
20. rujna 2011. u 12:05
Vođa navale je OK, ali bih ja uvijek koristio najjednostavniji izraz "dodavač". Teško je prevoditi specifične izraze na hrvatski, a čini mi se čak i besmisleno, jer tko god će čitati tekst o footballu vrlo dobro zna što je TD, TE, OLB, line of scrimmage, down  ..., bez da se prevodi u "pretvaranje za 6 poena" itd...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
20. rujna 2011. u 12:08
Noćas Giantsi dobili ni krivi ni dužni rekao bih. Previše grešaka Ramsa koje su ovi nemilosrdno kažnjavali. Mali Bradford je odličan do "red zone", ali onda ne može pronaći nikoga za TD, svaki puta završe s FG. Mora on još puno žganaca pojesti, ali bit će dobar 
Bergaz
Bergaz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.04.2011.
Poruka: 2.664
20. rujna 2011. u 12:40
Je, tak sam i ja nekak razmišljao, hvala
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
20. rujna 2011. u 16:47
ultras VK je napisao/la:
Vođa navale je OK, ali bih ja uvijek koristio najjednostavniji izraz "dodavač". Teško je prevoditi specifične izraze na hrvatski, a čini mi se čak i besmisleno, jer tko god će čitati tekst o footballu vrlo dobro zna što je TD, TE, OLB, line of scrimmage, down  ..., bez da se prevodi u "pretvaranje za 6 poena" itd...
Vidi cijeli citat


slažem se. tko prati, zna.

međutim ako ćemo baš cjepidlačiti oko ovoga, a izgleda da me iz nekog glupog razloga baš ide danas, meni je "dodavač" ipak manje prikladan naziv jer eto QB ne mora samo dodavati, on može trčati s loptom, blokirati, pa čak može i ispucavati nogom (punt), a opet dodavati mogu i drugi igrači (npr. WR u nekom trick playu) ili obrambeni kod interceptiona (lateral).
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
20. rujna 2011. u 18:24
Bergaz je napisao/la:
Ej momci, ajd pliz recite postoji li hrvatski prijevod za quaterbacka. Treba mi za nešto.
Vidi cijeli citat


Četvrtbranič.

I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
20. rujna 2011. u 18:36
Kauboj je napisao/la:
Bergaz je napisao/la:
Ej momci, ajd pliz recite postoji li hrvatski prijevod za quaterbacka. Treba mi za nešto.
Vidi cijeli citat


Četvrtbranič.

Vidi cijeli citat

Ovo zvuči kao sinonim za člana Civilne zaštite ili "Citizens on patrol" (as seen u Policijskoj akademiji) 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
20. rujna 2011. u 18:38
@ultras VK

prika daj mi se javi na PP
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
20. rujna 2011. u 18:42
GSG 9 je napisao/la:
@ultras VK

prika daj mi se javi na PP

Vidi cijeli citat

Ne znam da li možeš uopće primiti PP jer imaš samo 1 post, a znam da ga vratiti sigurno ne možeš!? Daj neki mail!


  • Najnovije
  • Najčitanije