2011 NFL season

coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
02. listopada 2011. u 21:38

Active Players

Pick Set Pick % Users Picked
coobah preživač TAM 19.81%
caracalla GNB 34.23%
bguljas GNB 34.23%
russellosk GNB 34.23%
clay_sacker GNB 34.23%
aristotel GNB 34.23%
Captain_kz GNB 34.23%




A pazi ovo....ako GB danas pukne, pobijedio sam u Preživaču.
Makar na gol razliku jer Tampa igra u utorak :-D
Ceterum censeo HNLem esse delendam
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
02. listopada 2011. u 21:38

Jebena beta faza.

[uredio coobah - 02. listopada 2011. u 21:39]
Ceterum censeo HNLem esse delendam
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
02. listopada 2011. u 21:38
Jebena beta faza.
Ceterum censeo HNLem esse delendam
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
02. listopada 2011. u 21:41
LOOOOOL Russele, proročeeeeeeee!!!!!!!!

24-30
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
02. listopada 2011. u 21:45
reko sam ti ja, ristor d ror

P.S. Calvin je kralj
[uredio russellosk - 02. listopada 2011. u 21:46]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
02. listopada 2011. u 21:58
ništa od ove sezone. O-line je rupa do rupe, a obrana ne prima puno, ali ni ne uzrokuje turnovere.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.09.2011.
Poruka: 371
02. listopada 2011. u 21:58
texansi se trudili spusit, al ipak na kraju nekak dobili.

gledam lionse sad. bit ce sick ak uspijo preokrenut
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.864
02. listopada 2011. u 22:01
dobro je, Bearsi će dobiti... opet puno poena primljeno... nisam zadovoljan... ali je Hester napravio svoje :D
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
02. listopada 2011. u 22:04
jebeni peterman!! i jos 5 yardi kazne, jebali vas takvi penali glupi
[uredio russellosk - 02. listopada 2011. u 22:05]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.09.2011.
Poruka: 371
02. listopada 2011. u 22:09
hahaha pa svaka akcija zavrsi penaltyjem. kakve gluposti rade
  • Najnovije
  • Najčitanije