Vujomir3101 je napisao/la:
Marko Marušić je napisao/la:
bude i dobra skola za draftanje, ako ostanu bez oba TE...
Vidi cijeli citat
Toćno to. Oko Hernandeza je prije drafta bilo pitanje oko njegovog karaktera, a kod Gronka problem leđa. A vidimo zbog čega su oboje u problemu. Nego Patsi se na neku foru i dalje nadaju da će Gronk biti spreman za week 1.

Vidi cijeli citat
sumnjam da bi itko normalan gurao to tako rano ako ne mora. mogu i bez njega u PO komodno. ako bude spreman za finiš sezone to im je dovoljno cini mi se...
da me neki krivo ne shvate, daleko od toga da su to bili losi pickovi, al jebiga pali su radi nekog rizika. vec sam prije cuo da su neki brisali gronka s ploce, sad cujem da su i hernandeza brisali radi off the field stvari.
to sto ce mozda obojica uletit u sranje u isto vrijeme je ipak nesretna slucajnost.