2014 NFL Season

mark_37
mark_37
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2006.
Poruka: 5.247
19. siječnja 2015. u 15:53
MaidenMadness je napisao/la:
dbald je napisao/la:
http://www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24976543/report-nfl-investigating-patriots-for-deflating-footballs

Patsi - hah, nema zakona koje naš čovik ne može zajebat.

pozdrav ultrasima vk ma gdje bili
Vidi cijeli citat

I onda se npr riki cudi zasto toliko ljudi navija protiv Patsa.
Vidi cijeli citat



A zamisli tek da je navijač Patsa prije tekme s Baltimoreom zaklao gavrana na centru.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2014.
Poruka: 512
19. siječnja 2015. u 15:55
Trenutno je repriza GB-Seattle na AS2...upravo sljedi fejk kick pa onda 4 čet.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
19. siječnja 2015. u 16:06
mark_37 je napisao/la:
MaidenMadness je napisao/la:
dbald je napisao/la:
http://www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24976543/report-nfl-investigating-patriots-for-deflating-footballs

Patsi - hah, nema zakona koje naš čovik ne može zajebat.

pozdrav ultrasima vk ma gdje bili
Vidi cijeli citat

I onda se npr riki cudi zasto toliko ljudi navija protiv Patsa.
Vidi cijeli citat



A zamisli tek da je navijač Patsa prije tekme s Baltimoreom zaklao gavrana na centru.
Vidi cijeli citat


sad ćeš mi još reći da je ispuhivanje lopte narodni običaj u Connecticutu...
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
19. siječnja 2015. u 16:15
nisam ni sumnjal.
istraga još nije ni počela, al već je odlučeno. Patsi su to napravili, Patsi varaju i to je to.
čak i ako istraga pokaže da to nije istina opet budu svi pretpostavili da ih je Godell poštedil i da su varali, al da je to skriveno od javnosti. ja sam mislil da si nevin dok se ne dokaže suprotno. kad su Patsi u pitanju očito je suprotno (a i kad se dokaže da nisu krivi ipak su krivi ).
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.389
19. siječnja 2015. u 16:20
Pa kad su uvijek krivi.
227398
mark_37
mark_37
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2006.
Poruka: 5.247
19. siječnja 2015. u 16:37
dbald je napisao/la:
mark_37 je napisao/la:
MaidenMadness je napisao/la:
dbald je napisao/la:
http://www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24976543/report-nfl-investigating-patriots-for-deflating-footballs

Patsi - hah, nema zakona koje naš čovik ne može zajebat.

pozdrav ultrasima vk ma gdje bili
Vidi cijeli citat

I onda se npr riki cudi zasto toliko ljudi navija protiv Patsa.
Vidi cijeli citat



A zamisli tek da je navijač Patsa prije tekme s Baltimoreom zaklao gavrana na centru.
Vidi cijeli citat


sad ćeš mi još reći da je ispuhivanje lopte narodni običaj u Connecticutu...
Vidi cijeli citat



A čuj, ako NFL dokaže, onda će postati :) Do sad.koliko sam upućen, nije.

Kao igrači sami ne bi skužili da su lopte bile ispuhane. Tko god se bavio ikakvim sportom s loptom, odmah skuži da li je lopta poluprazna ili je ok.
herrOttoFlick
herrOttoFlick
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 2.634
19. siječnja 2015. u 16:50
zdorja je napisao/la:
Sramota me da se navijac Packersa..ovo je sramota desetljeca,stoljeca
Od sada navijam za Raiderse
Vidi cijeli citat


ovakvi lakrdijaši su mi najjači, jebote ti si navijač nisi valjda Amerike vidio, tu pišeš "lopta je naša", "igramo super"

ne razumijem 
herrOttoFlick
herrOttoFlick
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 2.634
19. siječnja 2015. u 16:51
Lynch24 je napisao/la:
GOTOVOOOOOOOOOOOOO   UU    SUPER BOWLUUUUUUU SMO
Vidi cijeli citat


Koji "VI"????
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
19. siječnja 2015. u 16:52
neda mi se citat sve napisano, pa...

Dobar gameplan packersa, radi drugih stvari su izgubili.

Kad sam ja govorio da se u dva tjedna moze spremit gameplan u kojemu se puno trci s fb i baca hrpu kratkih paseva koji limitiraju potrebu rodgersa za trcanjem, odna se filozofiralo da to nije izvedivo. I onda packersi to pripreme u tjedan dana protiv najbolje obrane lige. Ipak, moralo se vise u onom pocetnom naletu od 2 fg.

Ono sto je problem wilsona je sto sam i mislio. On je u savrsenom sistemu za ono sto trenutno moze, ako taj sistem losije funkcionira i trazi se vise od njega, skloniji je greskama, int pa i jako dugim sackovima. Jako dobar contain wilsona u pocketu cijelu utakmicu. S druge strane to ga ne dira kao svakog odlicnog qba i sposoban je s dva pasa rijesit utakmicu koju je lose odigrao.

I onda samounistenje packersa u zadnje dvije minute. Liku kod kicka lopta za zavrsit utakmicu prodje kroz ruke i pogodi  ga u glavu. Onda kod ona dva poena balon uspjesno padne sijetlu u ruke i odvuce utakmicu na tri poena, mjesto na fg za pobjedu. Dvije stvari koje su presudile utakmicu. Nikakve mudre akcije, samo je trebalo uhvatit lopte koje su se morale uhvatit.

Sepajuci rodgers ipak odvlaci to u produzetke. Neznam cemu takav raspad obrane na kraju. Prilicno naivno je to izgledalo u zadnjoj cetvrtini i produzetku. Packersi imaju za cime zalit. Imali su dvije lopte za uhvatit u zraku prije kraja za dobit utakmicu i nisu ih uhvatili.

Sijetl je odradio svoje ali me nije uopce impresionirao van onoga sto znamo o njima, da su imuni na greske i da igraju do kraja.

 

Glede druge utakmice, patriotsi su jednostavno puno kompletnija ekipa. Luck mora sam dobit utakmicu ako cotlsi misle dobit. Kad mu je propali nicks druga opcija tu nema kruha. Muka mi je gledat kad se takav igrac stavlja u takvu propalu situaciju. Trudi se, ali sta ce. Plus ocajno tackleanje, svaki put se pokupilo jos nekoliko yardi nakon kontakta. Sve u svemu zasluzeno prosli patriotsi.

Bice zanimljiv SB, da vidimo sto ce BB spremit za obranu sijetla

herrOttoFlick
herrOttoFlick
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 2.634
19. siječnja 2015. u 16:54
Lynch24 je napisao/la:
Nema predaje...19-7 je bilo 2 minute prije kraja...

Ova utakmica mora uči u anale NFL-a,ovo je nevijerovatno....

Lynchu moraju dignuti spomenik....
Vidi cijeli citat


i daj se nauči osnovama hrvatskog jezika

nisam inače "nazi grammar", ali koliko moraš biti nepismen da 3 puta napišeš vijerojatno
  • Najnovije
  • Najčitanije