kubiak otisao. ne prognoziram broncosima SB. mislim da i lose stoje s capom, a ovo povlaci promjenu sustava, sto je jako tesko izvest na vrhunskoj razini u jednu godinu. neznam, vidicemo sto ce pejton pa cemo bit pametniji.
ravensi ce se snac. ali pun mi je kurac stalnih izmjena. prokletstvo dobro HC i dobre organizacije. obrana ako izuzmemo ozljede solidno napreduje uz puno novih igraca, dijelom i radi toga jer je isti DC.
a OC novi svaku jebenu sezonu. sad ce povuc i ove skill trenere za sobom, i bit ce jako puno promjena.
prosle godine je kyle bio bitna opcija, ali kruze glasine da ce u atlantu. navodno je gase sad prva opcija. neznam sta da mislim o njemu, tamo se sve vrtilo oko pejtona, pa mi je upitno koliko je on tu bio faktor. iz nekog razloga ga svi hvale naveliko, pa valjda to jest iz nekog razloga...
ono sto me iritira, je da tko god da bude uzet, dogodine ce bit kandidat za HC, gase je isto vec ove godine bio na razgovorima, sto znaci da nije dugorocno rjesenje

[uredio Marko Marušić - 19. siječnja 2015. u 17:09]