2014 NFL Season

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
20. kolovoza 2014. u 14:21
Brownsi objavili da je Hoyer startni QB, toliko o moćnom Johnnyu Footballu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
20. kolovoza 2014. u 14:22
Brownsi objavili da je Hoyer startni QB, toliko o moćnom Johnnyu Footballu.
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
20. kolovoza 2014. u 14:38
I'mBack je napisao/la:
Brownsi objavili da je Hoyer startni QB, toliko o moćnom Johnnyu Footballu.
Vidi cijeli citat


Đoni mora učiti...

iz aviona se vidlo da još nije ni playbook svladao, a o čitanju obrana i namještanju svoje linije nema pojma! plus toga, promašuje neka čista bacanja...

samo polako...nek se primi knjige i proučavanja igre...a kad Hoyer popuši 2 utakmice, novinarčići i raja će odraditi pritisak da Johnny starta
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
20. kolovoza 2014. u 14:39
ne kužim šta to toliko o znači, hrpa qb-eva prosjede svoje prve godine, treba naučit napad, čitat obranu, promjene na losu, oline, milijardu stvari, lik je rasturo na faksu, a i u ove 2 tekme je pokaoa neke odlične stvari, ako se  rikne od cuge i droge, bit će dobar
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
20. kolovoza 2014. u 14:45
russell je napisao/la:
ne kužim šta to toliko o znači, hrpa qb-eva prosjede svoje prve godine, treba naučit napad, čitat obranu, promjene na losu, oline, milijardu stvari, lik je rasturo na faksu, a i u ove 2 tekme je pokaoa neke odlične stvari, ako se  rikne od cuge i droge, bit će dobar
Vidi cijeli citat

Da, ali je hypan cijelo vrijeme kao da u ligu dolazi mlada verzija Michaela Vicka. 

Ipak se vidi da je rookie, a ne neko čudo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
20. kolovoza 2014. u 14:50
A i vidi se da je Hoyer puno komforniji u igri od Johnnya, jednostavno je bolji QB i trenutno im daje najbolju šansu za pobjedu u ovom trenutku. U budućnosti će to možda biti Manziel, vidjet ćemo...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
20. kolovoza 2014. u 16:56
i tako ja od rodbine iz sad-a dobim majicu od bearsa, sad ću morat iznevjerit lavove 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.11.2009.
Poruka: 1.657
20. kolovoza 2014. u 17:27
russell je napisao/la:
i tako ja od rodbine iz sad-a dobim majicu od bearsa, sad ću morat iznevjerit lavove 
Vidi cijeli citat

Da ti @papabear nije slucajno rodbina 
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.294
20. kolovoza 2014. u 19:16
russell je napisao/la:
i tako ja od rodbine iz sad-a dobim majicu od bearsa, sad ću morat iznevjerit lavove 
Vidi cijeli citat


Je li ovo rodjo iz Murica

http://www.foxsports.com/buzzer/story/chicago-bears-fan-jumps-out-of-stands-to-catch-field-goal-082014



“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.294
20. kolovoza 2014. u 20:27
“Seahawks got their ring, they did it their way … now we have to pay the consequences,” Hall said, via Dianna Marie Russini of NBC Washington.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2014/08/20/deangelo-hall-on-penalty-emphasis-seahawks-got-their-ring-now-we-have-to-deal-with-consequences/


“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
  • Najnovije
  • Najčitanije