2014 NFL Season

Joe Black
Joe Black
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.03.2013.
Poruka: 3.106
20. kolovoza 2014. u 21:49
Pogledao film 'Draft day' 
Nekako su mi Brownsi postali jako simpatični
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
20. kolovoza 2014. u 23:42
Seattle je napisao/la:
“Seahawks got their ring, they did it their way … now we have to pay the consequences,” Hall said, via Dianna Marie Russini of NBC Washington.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2014/08/20/deangelo-hall-on-penalty-emphasis-seahawks-got-their-ring-now-we-have-to-deal-with-consequences/


Vidi cijeli citat

Poluistina. Istina je da su Seahawksi ekipa koji su daleko najviše radili holding, a kojima se to uopće nije sudilo, ali nije zbog njih sada ovakvo pravilo.
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.294
21. kolovoza 2014. u 00:26
Istina je da su to najvise njima i zvali prosle godine.  Skoro 20% vise penalties prosle godine nego drugoplasirani tim.  Ali, nije vazno.  Jos uvijek ce moci izuvati ljude iz cipela a to je efikasnije od bilo kog holdinga:

Kamhit2_medium
Yrah
hdhd
noice

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.294
21. kolovoza 2014. u 00:28
Ili ovaj, legendardno, citav tim pobaca. 

1zlzq7r_jpg_medium
“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
21. kolovoza 2014. u 00:36
Inače Earl Thomas je 50% L.O.B-a. Najbolji FS u ligi, čovjek leti terenom, cijela schema Seahawksa se vrti oko njega. Cam Chancelor je također vrhunski SS, nije baš najbolji ajde, ali taj tandem safetya je glavni razlog zašto je ta obrana tako uspješna. I Richard Sherman naravno.
fil25
fil25
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.056
21. kolovoza 2014. u 07:58
Eto sad ispada da se sve radi da Peyton osvoji naslov i da se sad zato sudi toliko holdinga i PI ove sezone.
Broncosi su u obje utakmice tesko osteceni i nisam vidio da se neko zali.
U drugom driveu Seattlea su Broncosima svirana 3 PI od kojih 2 na 3downu a jedan u end zoni i to nitko ne spominje.
Neznam koji je bio smijesniji od kojeg. A sad protiv 49ersa su nam ponistena 2TD.
Ni meni se ne svida takvo sudenje al mislim da ste uranili s kritikama.
Svake godine je blazi kriterij u predsezoni pa kako se sezona blizi kraju pusta se sve cvrsca igra. Tako ce sigurno i ove godine.
A i Broncosima ce i pasati ako ce se pustati igra jer im ove godine obrana ne zaostaje za najboljima.
I ne kuzim zasto vecina mrzi Peytona.
Covjek je, usprkos ogranicenim tjelesnom predispozicijama, napornim radom i bez skandala postao jedan od najboljih QB u povijesti. Super su neki QB koji su par godina u ligi i koji su dobili poslozene ekipe pa uspijeli odvesti svoje ekipe u doigravanje ali Peyton nije jer se njemu uvijek nesto poklanja.


Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.294
21. kolovoza 2014. u 16:47
Za one koji malo manje prate, obicno je ovaj treci tjedan najbolji u predsezoni jer uglavnom prvotimci ce igrati prvo poluvrijeme.  Ako bi rankirao po nekoj gledanosti preseason, onda je ovaj tjedan svakako na prvom mjestu.
“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
21. kolovoza 2014. u 18:12
fil25 je napisao/la:
Eto sad ispada da se sve radi da Peyton osvoji naslov i da se sad zato sudi toliko holdinga i PI ove sezone.
Broncosi su u obje utakmice tesko osteceni i nisam vidio da se neko zali.
U drugom driveu Seattlea su Broncosima svirana 3 PI od kojih 2 na 3downu a jedan u end zoni i to nitko ne spominje.
Neznam koji je bio smijesniji od kojeg. A sad protiv 49ersa su nam ponistena 2TD.
Ni meni se ne svida takvo sudenje al mislim da ste uranili s kritikama.
Svake godine je blazi kriterij u predsezoni pa kako se sezona blizi kraju pusta se sve cvrsca igra. Tako ce sigurno i ove godine.
A i Broncosima ce i pasati ako ce se pustati igra jer im ove godine obrana ne zaostaje za najboljima.
I ne kuzim zasto vecina mrzi Peytona.
Covjek je, usprkos ogranicenim tjelesnom predispozicijama, napornim radom i bez skandala postao jedan od najboljih QB u povijesti. Super su neki QB koji su par godina u ligi i koji su dobili poslozene ekipe pa uspijeli odvesti svoje ekipe u doigravanje ali Peyton nije jer se njemu uvijek nesto poklanja.


Vidi cijeli citat


pa to je predsezona za boga miloga. kaj ti stvarno očekuješ da se neko žali na pristrano suđenje u predsezoni.

http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
21. kolovoza 2014. u 18:24
Inače najgluplje novo pravilo koje isprobavaju u predsezoni je extra point sa 33 jarda. Mislim, koji kurac, brijem da jedan jedini kicker je promašio ekstra point od tamo do sada, stvarno ne vidim svrhu od toga. Hvala Bogu to se neće provoditi u regularnoj sezoni.
sjekirce
sjekirce
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.01.2011.
Poruka: 122
21. kolovoza 2014. u 18:37
I'mBack je napisao/la:
Inače najgluplje novo pravilo koje isprobavaju u predsezoni je extra point sa 33 jarda. Mislim, koji kurac, brijem da jedan jedini kicker je promašio ekstra point od tamo do sada, stvarno ne vidim svrhu od toga. Hvala Bogu to se neće provoditi u regularnoj sezoni.
Vidi cijeli citat


8 promašenih od 141, 94,3% uspješnosti, u sezoni su imali 99,6%.

Meni to čak i nije loša ideja, po zimi i lošem vremenu vjerojatno bi bilo i više promašenih, onda i više pokušaja za 2.

Mislim da bi donijelo bar malo zanimljivosti u taj dio igre.

  • Najnovije
  • Najčitanije