2014 NFL Season

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.182
24. kolovoza 2014. u 10:45
Pa sigurno su po meni top4 ekipa.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
24. kolovoza 2014. u 10:53
manning prvi penal zbog "izazivanja" u karijeri i to na onom 36 debilu iz texansa u hard knocksima se vidilo koliko je srao po igračima atlante, sad je opet kuvo neka govna, prije ili kasnije će naletit na megatrona
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
24. kolovoza 2014. u 13:31
Denver Broncos kicker Matt Prater will be suspended for the first four games of the regular season for a violation of the NFL's substance-abuse program 
fil25
fil25
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.056
24. kolovoza 2014. u 15:48
Ak sam dobro skužio lik je popio par piva doma tijekom odmora i kaznili ga?
Engleski mi nije najjaca strana pa ak netko moze objasnit zasto je dobio kaznu.
Dosta veliki problem jer nemaju Broncosi neku poštenu zamijenu za njega.
A još je i Welker opet zadobio potres mozga i to 3 put u kratkom vremenu. Nije mu pomogla ni ova veća kaciga.
Nešto se spominje i mirovina u njegovom slucaju jer je ovo postalo prečesto
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.658
24. kolovoza 2014. u 15:55
Prater je bio uhićen zbog vožnje u pijanom stanju 2011., tako da nije mu prvi put. 

Koliko sam skužio, od tad je bio pod posebnim režimom da ne smije biti više "pod utjecajem".
I'm not mean, you're just a sissy.
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.594
24. kolovoza 2014. u 16:40
madmax17 je napisao/la:
Draft Day - vrlo dobar film, odlični glumci.
Vidi cijeli citat

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
24. kolovoza 2014. u 16:51
russell je napisao/la:
manning prvi penal zbog "izazivanja" u karijeri i to na onom 36 debilu iz texansa u hard knocksima se vidilo koliko je srao po igračima atlante, sad je opet kuvo neka govna, prije ili kasnije će naletit na megatrona
Vidi cijeli citat


lik stvarno previše priča za nekog kome je ovo tek druga godina u ligi, ali po meni onaj udarac na Welkeru nije nelegalan. išao je na udarac ramenom u rame, a u tom se trenutku Welker sagnuo i dobio udarac u glavu. u takvoj si situaciji obrambeni igrač nemože pomoći i mislim da si je tu Welker sam kriv.
prosudite sami
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
24. kolovoza 2014. u 17:04
baseggio je napisao/la:
Denver Broncos kicker Matt Prater will be suspended for the first four games of the regular season for a violation of the NFL's substance-abuse program 
Vidi cijeli citat


A jebiga. Trebal je tući ženu pa bi dobil samo dvije utakmice. Alkoholizam je očito puno gora stvar. 
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
24. kolovoza 2014. u 21:02
Navodno da postoji mogućnost da si je Bradford sinoć ponovno potrgao iste ligamente u koljeno kao i prošle godine.

Šteta, talentiran igrač, a jednostavno ne može ostati zdrav.
sjekirce
sjekirce
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.01.2011.
Poruka: 122
24. kolovoza 2014. u 21:40
dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:
sjekirce je napisao/la:


Nadam se samo da će ozljede stati na ovome.
Vidi cijeli citat


Aha, znaš kako hoće 


Vidi cijeli citat


I bio si u pravu - ode i C Tretter (koljeno), nije za sezonu, ali sigurno ga neće biti nekoliko početnih kola. 
Taman kad je izgledalo da će OL biti temelj napada koji melje. Barclay, koji je trebao biti prva zamjena za OL, je out od ranije, tako da sad ostaju na rookieju Linsleyju na centru. Ili će Lang na centra, a unutra novi G. Kako god da bilo, nije dobro.

A ništa, barem s ozljedama imaju iskustva...

Inače, ako se smiju ikakvi zaključci donositi po ovim utakmicama - po onome što sam stigao djelomično pogledati -Seattle i dalje djeluje zaista moćno, i napadački i obrambeno, Tampa bi mogla biti prošlogodišnji Kansas, Baltimore bi mogao opet u borbu za vrh, dok mi Pitts baš i ne izgelda tako.

U svakom slučaju, još malo!
[uredio sjekirce - 24. kolovoza 2014. u 21:41]
  • Najnovije
  • Najčitanije