2014 NFL Season

prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
24. kolovoza 2014. u 21:58

"SAM BRADFORD BELIEVED TO HAVE TORN ACL

The Rams QB will miss the entire 2014 season after injuring the same knee he hurt last year, Ian Rapoport reports"

nadam se ipak nisu potrgani ligamenti...šteta za Bradforda...najavljivan ko "novi Peyton", a ništa!

sjekirce
sjekirce
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.01.2011.
Poruka: 122
24. kolovoza 2014. u 22:13
Velika šteta za Bradforda i SL. Nisu se ni kao klub posebno iskazali u gradnji momčadi kroz visoke pickove zadnjih godina, ali ne može se reći ni da su imali sreće s ozljedama i ostalim.

Baš me zanima što će sada. Sigurno neće već na početku odustati i ciljati još jedan visoki pick dogodine, znači da će vjerojatno krenuti po QB-a kroz neki trade. Možda Mallett..

Ili naravno, ako žele sudbinu okrenuti na svoju stranu, samo je jedan pravi izbor



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
24. kolovoza 2014. u 22:22
sjekirce je napisao/la:
Velika šteta za Bradforda i SL. Nisu se ni kao klub posebno iskazali u gradnji momčadi kroz visoke pickove zadnjih godina, ali ne može se reći ni da su imali sreće s ozljedama i ostalim.

Baš me zanima što će sada. Sigurno neće već na početku odustati i ciljati još jedan visoki pick dogodine, znači da će vjerojatno krenuti po QB-a kroz neki trade. Možda Mallett..

Ili naravno, ako žele sudbinu okrenuti na svoju stranu, samo je jedan pravi izbor



Vidi cijeli citat

Fanovi Tebowa se mogu nadati koliko god žele, ali njegova NFL karijera je gotova, vidio sam negdje članak danas koji sugerira isto, da dovedu Tebowa. lol

A za Bradforda stvarno šteta, mislio sam da će ove sezone napokon odigrati na vrhunskom nivou, ali ne može ostati zdrav jednostavno. Vrhunski talent.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
24. kolovoza 2014. u 22:42

Evo vam jedan video, tako da vam se zgadi ideja o stvaranju fantasy football lige... 

https://www.youtube.com/watch?v=qMor6dL0LfI



Btw. Bradford je u NCAA stvarno bio vrhunski QB talent, no skaute je brinula njegova sklonost ozlijedama, što se na kraju pokazalo opravdanim.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
24. kolovoza 2014. u 22:59
kontam da je ovo gotova karijera, ramsi ladno nagodinu mogu po novog vođu navale
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.295
24. kolovoza 2014. u 23:21
Steta za Bradforda i Ramse.  Stvarno im se ne da.
“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
25. kolovoza 2014. u 08:03
Shaun Hill mu je zamjena, a vidim da su zainteresirani za Sancheza??
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 664
25. kolovoza 2014. u 11:22
Najbolje za Ramse bi bilo da tenkiraju godinu i uzmu Winstona ili Mariotu,ali obrana im je top-5 lige.Kad se vrati Long imaju solidnu O-line.Austin je odličan playmaker,samo nema ko da vodi tu momčad za nešto više od 8 pobjeda.Da su u nekoj drugoj diviziji i bez Sama bi PO bio moguč,ali ovako jednostavno nemoguče
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
25. kolovoza 2014. u 12:28
Shaun Hill je bolji QB od svih tih QB-ova koji im se nude.

Jedino, postoji netko tko je slobodan, netko tko ih može spasiti:

Josh. Freeman.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
25. kolovoza 2014. u 16:10
I'mBack je napisao/la:
1.Vujo
2.totti2
3.danchy
4.Big Mo
5.Bassegio
6.sjekirice
7.sisilo5
8.Visici
9.Prekro
10.Xpert

Evo fantastična 10-torica! Napravit ću ligu ovih dana pa ću vam u inboxe poslat pass!
Vidi cijeli citat


ACHTUNG ACHTUNG

Izgleda ne mogu slat pm-ove dok ne napišem 100 upisa stoga molio bih da mi ovi ljudi pošalju što prije svoj mail kako bi ih mogao pozvati u ligu.
  • Najnovije
  • Najčitanije