2014 NFL Season

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
26. kolovoza 2014. u 12:45
Samo da kažem da je sad poslano svima evo, prihvatite što prije da možemo što prije obaviti draft!
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
26. kolovoza 2014. u 15:23
http://www.hrsport.net/SportnetKlub/Tema.aspx?fID=15&tID=244361

evo i teme za fantasy, pickem i survival..
u podforumu sportnet natjecanja i igre
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 664
26. kolovoza 2014. u 15:50
Vujo jeli trebam napraviti yahoo acount?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 664
26. kolovoza 2014. u 15:50
Vujo jeli trebam napraviti yahoo acount?
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
26. kolovoza 2014. u 16:17
sisilo5 je napisao/la:
Vujo jeli trebam napraviti yahoo acount?
Vidi cijeli citat

ulogiraj se preko googlea na yahoo
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
26. kolovoza 2014. u 20:15
zanimljiv trade

ovo stvarno nisam očekival
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
27. kolovoza 2014. u 00:04
totti2 je napisao/la:
zanimljiv trade

ovo stvarno nisam očekival
Vidi cijeli citat

Ni ja bogme, ali saam zadovoljan. S obzirom da imam očajne igrače na poziciji oba guarda, Logan Mankins je zvijer i u 32. godini za nas, ogromni upgrade.

S druge strane Tim Wright je odličan pass catching TE koji ima odličnu budućnost u ovoj ligi, ali nikad neće biti dobar blocker jer je bivši WR i undersized je za poziciju TE-a. Zato ga malo LB-a mogu čuvati.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
27. kolovoza 2014. u 07:58
ja ne vjerujem da se patsi u tradu mogu zajebat, tak da vjerujem da je bb imao neki backup
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.295
27. kolovoza 2014. u 09:33
“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
27. kolovoza 2014. u 13:12
russell je napisao/la:
ja ne vjerujem da se patsi u tradu mogu zajebat, tak da vjerujem da je bb imao neki backup
Vidi cijeli citat

Nitko se nije zajebao, mi smo dobili odličnog o-linemana koji doduše ima još 2 do 3 godine maksimum igranja na vrhunskoj razini prije nego što više neće moći startati, a Patsi su dobili odlilčnog malog pass catching TE-a, koji će biti dobar backup Gronku.

A Lovie Smith je govorio cijelo vrijeme od prvog dana, ne želimo čekati, želimo dobivati utakmice odmah. Zato sada i želi poboljšati našu najveću slabost, ofenzivnu liniju.
  • Najnovije
  • Najčitanije