2014 NFL Season

baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
30. kolovoza 2014. u 21:55
Saints released WR Robert Meachem and CB Champ Bailey
wow

a i russellov miljenik
Rams released DE Michael Sam. Prime practice-squad candidate.
[uredio baseggio - 30. kolovoza 2014. u 22:00]
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
31. kolovoza 2014. u 08:22
baseggio je napisao/la:
Saints released WR Robert Meachem and CB Champ Bailey
wow

a i russellov miljenik
Rams released DE Michael Sam. Prime practice-squad candidate.
Vidi cijeli citat


jel to onaj koji bi bil izabran u drugoj rundi drafta da nije gay?
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.201
31. kolovoza 2014. u 08:52
Da to je onaj gay.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
31. kolovoza 2014. u 11:51
baseggio je napisao/la:
Saints released WR Robert Meachem and CB Champ Bailey
wow

a i russellov miljenik
Rams released DE Michael Sam. Prime practice-squad candidate.
Vidi cijeli citat


ja sam taj borac za gej prava 
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
31. kolovoza 2014. u 11:52
zrinkec je napisao/la:
Da to je onaj gay.
Vidi cijeli citat


znam, al podbadam one koji su govorili da je izabran tak kasno (da bi bil izabran u drugoj rundi) zato jer je gay
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
31. kolovoza 2014. u 13:22
totti2 je napisao/la:
zrinkec je napisao/la:
Da to je onaj gay.
Vidi cijeli citat


znam, al podbadam one koji su govorili da je izabran tak kasno (da bi bil izabran u drugoj rundi) zato jer je gay
Vidi cijeli citat

Nevjerojatno koja strka oko njega, čovjek je bio pick 7 runde jer je undersized i osim nekakvog situational pass rushinga on nema toliko puno u svojoj igri. Možda i postane solidan igrač, ali normalno da neće ostati u rosteru koja u d-liniji ima Longa, Quinna i Donalda.
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
31. kolovoza 2014. u 19:45
Mallett tradean u Texanse za pick 6 runde 2015, iako se očekivalo da će biti waivean, navodno su i Cowboysi bili u igri pa su Texansi morali reagirat na ovaj način
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
31. kolovoza 2014. u 20:29
baseggio je napisao/la:
Mallett tradean u Texanse za pick 6 runde 2015, iako se očekivalo da će biti waivean, navodno su i Cowboysi bili u igri pa su Texansi morali reagirat na ovaj način
Vidi cijeli citat

Ryan Mallett je smeće od QB-a.
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
31. kolovoza 2014. u 21:07
I'mBack je napisao/la:
baseggio je napisao/la:
Mallett tradean u Texanse za pick 6 runde 2015, iako se očekivalo da će biti waivean, navodno su i Cowboysi bili u igri pa su Texansi morali reagirat na ovaj način
Vidi cijeli citat


Ryan Mallett je smeće od QB-a.
Vidi cijeli citat


bolji od bilo čega kaj Texansi sad imaju

http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
31. kolovoza 2014. u 23:47
totti2 je napisao/la:
I'mBack je napisao/la:
baseggio je napisao/la:
Mallett tradean u Texanse za pick 6 runde 2015, iako se očekivalo da će biti waivean, navodno su i Cowboysi bili u igri pa su Texansi morali reagirat na ovaj način
Vidi cijeli citat


Ryan Mallett je smeće od QB-a.
Vidi cijeli citat


bolji od bilo čega kaj Texansi sad imaju

Vidi cijeli citat

Fitzpatrick je bolji od njega.
  • Najnovije
  • Najčitanije