2014 NFL Season

sjekirce
sjekirce
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.01.2011.
Poruka: 122
01. rujna 2014. u 21:04
baseggio je napisao/la:

ništa od Packersa ove godine, naime, 2 su scenarija:
1.Ilija i Divovi uzimaju East i u Divisionalu skidaju Packerčad... 
2.Kaep i Ninersi nekako se ubace u PO i onda u Wildcard gameu ih izbace
crne mačke Packersa
Vidi cijeli citat


Barem Bearsi nisu prijetnja 

Ali, istini za volju, bome ovi jesu crne mačke zadnjih godina, pogotovo Ninersi (4 poraza u zadnje dvije godine, 2 u PO). I baš zbog tih uspomena sam malo oprezan s najavama, ali Packersi zaista izgledaju obećajvajuće. Kao što je prekro rekao, napad je atomski, a i obrana izgleda dosta bolje (barem po onome što se dalo vidjeti u predsezoni). Samo da ne bude previše  važnih ozljeda.

Mislim da će u NFC-u biti baš makljaža, valjda jedino sigurno je da će Dallas u zadnjoj utakmici izgubiti PO. Za AFC predviđam da bi Srećko i Indy ove godine mogli puno ozbiljnije konkurirati Paytonu i Tomici.

Joe Black
Joe Black
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.03.2013.
Poruka: 3.106
01. rujna 2014. u 21:36
prekro je napisao/la:
baseggio je napisao/la:

1.Ilija i Divovi uzimaju East i u Divisionalu skidaju Packerčad... 
Vidi cijeli citat


ajde...nek ti bude!
Vidi cijeli citat


alo!!!!


pa valjda se još neko nešto pita oko toga
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
01. rujna 2014. u 21:58
Joe Black je napisao/la:
prekro je napisao/la:
baseggio je napisao/la:

1.Ilija i Divovi uzimaju East i u Divisionalu skidaju Packerčad... 
Vidi cijeli citat


ajde...nek ti bude!
Vidi cijeli citat


alo!!!!


pa valjda se još neko nešto pita oko toga
Vidi cijeli citat

vi ste #2 wildcard spot u NFC-u iza Bearsa 
Joe Black
Joe Black
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.03.2013.
Poruka: 3.106
01. rujna 2014. u 22:06
nama je divizija SB, nije potreban WC jer nam tak i tak ništ ne znači
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
01. rujna 2014. u 22:08
riki_mo je napisao/la:

Retweeted by

GRONK is a GO! Patriots TE Rob Gronkowski says he has green light to play Week 1 after tearing right ACL & MCL last season.

Vidi cijeli citat


http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
01. rujna 2014. u 22:13

Panthers coach Ron Rivera remains "confident" Cam Newton (ribs) will be ready for Sunday's opener.

Newton will wear a flak jacket against the Bucs. It's something Michael Vick and Tony Romo, among others, have done before at quarterback. Newton's reps should be limited in practice this week, but he'll be ready to rock versus Tampa.
 
Aha, bit će spreman dok ga Gerald složi na pod u prvom driveu, jedva čekam nedjelju.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
02. rujna 2014. u 00:31
Derek Carr će startati za Raiderse od prvog kola. Jedna od rijetkih dobrih odluka Raidersa, iako će ga obrana Jetsa pregaziti prvu utakmicu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 664
02. rujna 2014. u 01:21
Po meni će u NFC-u Saintsi imati što za reči.
Napad atomski.Imaju najboljega TE lige(Gronk bi imao što za reči,ali jednostavno nikad nije zdrav),Brees je jedan od velike četvroke koji su godinama najbolji QB lige i ima godine iskustva.Colston je provjereni WR koji godinama surađuje odlično s Breesom i jedna su od najboljih QB-WR tandema lige već godinama.Cooks je odličan rookie i glavni kadnidat za OROY.Stills je odličan "deep threat".Imaju jedan od najboljih,ako ne i najbolji guard dvojac lige(glupo napisano ali valjda će shvatiti svi).Ingram se diže i napokon pokazuje zašto je bio first round pick.Thomas i Robinson odlične zamjene.Imaju po meni najbolji safety par lige(znam da svi misli da Seahawski imaju najbolji,ali mislim da je su ovi talentiraniji).Onda imaju odličan"front seven".Jedini problem te momčadi su korneri.I imaju jedog od najboljih DC lige.Također imaju odličnog HC koji ima muda napraviti neku ludost koju niko ne očekuje(uvijek se sjetim onoh onside kickaa ).
Što se tiče AFC konferencije kao pritajene favorite vidim Stellerse).Iskusan QB s 2 prstena i još jednim porazom u SB.WR grupa je među boljima.Imaju 2 solidna RB.Obrana je dosta ubrzana s par pickova na draftu.Vidjet ćemo ima tu još dobrih momčadi,ali mislim da se u AFC za SB bore Patriotsi i Bronconsi.U NFC-u Seatlle,SF,GB i NO bore za SB.Osim tih 6 momčadi po meni niko nema šanse za prsten.Coltsi su dobri,ali jednostvano nemaju O-line i RB dobroga.Eaglesi nemaju obranu za naslov.Otkaz Deasenu ih je oslabio dosta.Ali živi bili pa vidjeli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
02. rujna 2014. u 01:46
Obzirom da nam se približila nova sezona evo mog tradicionalnog osvrta na Pittsburgh Steelerse.
1. Odlasci (starteri) - Ryan Clark u WAS, Woodley u OAK, Sanders kod "visokog čela" u DEN, Ziggy Hood u JAX i iskusni Cotchery u CAR
2.na draftu su birana dva obrambena igrača koji će vidjeti dosta terena ILB Shazier, DE Tuitt, jedan brzanac RB Archer, WR projekt Bryant, od ostalih možda još spomenuti planinu od McCullersa (2m, 160 kg) koji bi trebao biti budući NT, ako nauči spustiti težište.
3.FA dolasci Mitchell koji je bio FS odliče obrane Panthersa prošle godine nije baš mali ulov. Zamjena za Ryana Clarka.Lance Moore iz Saintsa kao iskusni slot WR (zamjena Cotcheryju), LaGarrette Blount iz TB i prošle godine NE kao back-up RB, Cam Thomas iz SD kao DE.

godina koja bi po svemu trebala biti tranzicijska s obzirom da je premalo talenta za mega uspjeh, a previše za dno. Mitchell i barem četvorica draftiranih bi trebali biti standardni za duži rok, a uz još jedan ili dva dobra drafta bi se mogli kompletirati za ozbiljniji pokušaj za sedmu titulu dok je Ben još na nogama.

4. predsezona - prosječna prema lošoj, prve dvije utkamice dobri nastupi prvih postava, protiv Eaglesa potopljeni, a u četvrtoj je obrana igrala dobro dok napad nije vodio Ben pa je to besmisleno komentirati. Skor 1-3.

Prve postave/izgledne zamjene
OBRANA:
NT McLendon
DE Heyward (od kojeg se očekuje nastavak odličnih igara od prošle godine)/ Thomas / Tuitt u 4-3-4 ili 4-2-5 paketima/ Keisel
OLB Worilds (isto što i Heyward uz po mogućnosti manje ozljeda)/Jones (očekuje se da pokaže što zna u drugoj sezoni) - zamjene su im ajme majko
ILB Timmons / Shazier / V. Williams / Spence - najdublja pozicija
CB Ivan 'Ike' Taylor (koji garantira3-4 flaga po utakmici ako se kriterij iz predsezone nastavi) / Cortez Allen (kojeg sam prošle godine pimpao, ali stalno je ozlijeđen, ovo je mu je godina za ugovor) / Gay - ostali nedokazani mada su sad uzeli Webba iz Dallasa kojii je nešto i igrao prošle godine - pozicija koju bi proglasio najslabijom
SS - Polamalu / Shamarko Thomas (mali, ali udara da kosti pucaju, očekujem ga više u ovoj drugoj mu sezoni)
FS - Mitchell - jedna iskusna i jedna zelena rezerva.

Obrana ima previše upitnika da bi se ostvario rezultat. Od uklapanja Mitchella, do snalaženja Shaziera i Tuitta koji su odmah dobili puno snapova. Većinu vremena se provodi u nickel formaciji s 5 DBova pa su slabiji protiv run-a, pogotovo iz spread formacija. Pass rush nije na nivou, mada bi se mogao popraviti ako Jones iskorači. CBovi nisu preagresivni na loptu što i nije neka kombinacija protiv passa. Pitanje je i koliko Taylor i Polamalu mogu dati u svojim godinama.

NAPAD
QB - Ben / ako igra Gradkowski PS su kandidat za fenjer
RB -Bell (prošle godine se pokazao kao jako dobar rookie, ali cure informacije da mu je udarilo u glavu pogotovo otkad je došao back up)/ Blount / Archer je munja za kojeg će planirati pet specijalnih dodira na utakmici, ali nije pokazao okretnost i pada na dodir prstom
OL - Beachum/Foster/Pouncey/DeCastro/Gilbert sa zamjenama Adams/Wallace i eventualno Whimper. Prva ekipa bi trebala biti OK, mada to nije to za nešto više, iako je Munchak doveden da složi liniju kako treba. Ne dao bog ozljede na OT jer je Adams češće propuh nego talent.
TE - Miller / Spaeth / par blocking TE-ova. Miller je nakon ozljede koljena usporeni film, a zamjene su užas.
WR - A. Brown (zvijezda u punom sjaju) / Wheaton (brzanac koji bi trebao zamjeniti Sandersa i koji ima za to talent, ali je stalno ozlijeđen) / Moore (koji nije pokazao veliku kemiju s Benom u predsezoni) / Bryant (isto ozlijeđen , ali i sirov)

Napad se vrti oko Bena, a od opcija su mu najsigurniji Bell, Miller i A.Brown. druge WR opcije se nisu pokazale sjajnima. OL dobra do vrlo dobra u pass pro, u runu jača na desnoj strani nego na lijevoj. I dalje se ne vidi rješenje red zone impotentnosti. Ako Haley opet bude srao s brzim pasovima iz Benovih ruku to će biti napad od 14 akcija za 70 yd i onda zastoj u RZ i FG.

KICKER - Suisham (manje siguran u predsezoni nego inače)
PUNTER - neki Australac Wing koji isto nije briljirao ono što sam vidio
LONG SNAPPER - koga boli k. taj ima super posao a nitko mu ime ne zna.
uglavnom SPECIAL TEAMS očekujem standardno loš uz uredne poraze u field position borbi puntera.

Procjena: zbog laganog rasporeda 9-7 ili 10-6. Ako uđu u PO odmah ispadaju.

P.S. Zaboravio sam napisati da se James Harrison izgleda umirovio. Jedan od velikih linebackera PIT-a, čovjek s možda najboljom defanzivnom akcijom Super Bowla svih vremena i moj povremeni avatar. Legenda i jedan od rijetkih igrača kojeg su se protivnici doslovno bojali susresti.
Također, kacige Steelersa će ovu sezonu krasiti malena posveta najvećem treneru Steelersa u povijesti. Ove godine je umro Chuck Henry Noll, idejni tvorac, trener i vođa velikih Steelersa 70-tih, famozne Steel Curtain obrane. Trener koji je od gubitničke momčadi učinio pobjednike i usadio pobjednički mentalitet u cijelu organizaciju. U njegovu čast na kacigi će biti:
Chuck Noll won four Super Bowls with the Steelers from 1969-1991. (Steelers.com)
[uredio dbald - 02. rujna 2014. u 02:06]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 664
02. rujna 2014. u 01:54
dbald je napisao/la:
Obzirom da nam se približila nova sezona evo mog tradicionalnog osvrta na Pittsburgh Steelerse.
1. Odlasci (starteri) - Ryan Clark u WAS, Woodley u OAK, Sanders kod "visokog čela" u DEN, Ziggy Hood u JAX i iskusni Cotchery u CAR
2.na draftu su birana dva obrambena igrača koji će vidjeti dosta terena ILB Shazier, DE Tuitt, jedan brzanac RB Archer, WR projekt Bryant, od ostalih možda još spomenuti planinu od McCullersa (2m, 160 kg) koji bi trebao biti budući NT, ako nauči spustiti težište.
3.FA dolasci Mitchell koji je bio FS odliče obrane Panthersa prošle godine nije baš mali ulov. Zamjena za Ryana Clarka.Lance Moore iz Saintsa kao iskusni slot WR (zamjena Cotcheryju), LaGarrette Blount iz TB i prošle godine NE kao back-up RB, Cam Thomas iz SD kao DE.

godina koja bi po svemu trebala biti tranzicijska s obzirom da je premalo talenta za mega uspjeh, a previše za dno. Mitchell i barem četvorica draftiranih bi trebali biti standardni za duži rok, a uz još jedan ili dva dobra drafta bi se mogli kompletirati za ozbiljniji pokušaj za sedmu titulu dok je Ben još na nogama.

4. predsezona - prosječna prema lošoj, prve dvije utkamice dobri nastupi prvih postava, protiv Eaglesa potopljeni, a u četvrtoj je obrana igrala dobro dok napad nije vodio Ben pa je to besmisleno komentirati. Skor 1-3.

Prve postave/izgledne zamjene
OBRANA:
NT McLendon
DE Heyward (od kojeg se očekuje nastavak odličnih igara od prošle godine)/ Thomas / Tuitt u 4-3-4 ili 4-2-5 paketima/ Keisel
OLB Worilds (isto što i Heyward uz po mogućnosti manje ozljeda)/Jones (očekuje se da pokaže što zna u drugoj sezoni) - zamjene su im ajme majko
ILB Timmons / Shazier / V. Williams / Spence - najdublja pozicija
CB Ivan 'Ike' Taylor (koji garantira3-4 flaga po utakmici ako se kriterij iz predsezone nastavi) / Cortez Allen (kojeg sam prošle godine pimpao, ali stalno je ozlijeđen, ovo je mu je godina za ugovor) / Gay - ostali nedokazani mada su sad uzeli Webba iz Dallasa kojii je nešto i igrao prošle godine - pozicija koju bi proglasio najslabijom
SS - Polamalu / Shamarko Thomas (mali, ali udara da kosti pucaju, očekujem ga više u ovoj drugoj mu sezoni)
FS - Mitchell - jedna iskusna i jedna zelena rezerva.

Obrana ima previše upitnika da bi se ostvario rezultat. Od uklapanja Mitchella, do snalaženja Shaziera i Tuitta koji su odmah dobili puno snapova. Većinu vremena se provodi u nickel formaciji s 5 DBova pa su slabiji protiv run-a, pogotovo iz spread formacija. Pass rush nije na nivou, mada bi se mogao popraviti ako Jones iskorači. CBovi nisu preagresivni na loptu što i nije neka kombinacija protiv passa. Pitanje je i koliko Taylor i Polamalu mogu dati u svojim godinama.

NAPAD
QB - Ben / ako igra Gradkowski PS su kandidat za fenjer
RB -Bell (prošle godine se pokazao kao jako dobar rookie, ali cure informacije da mu je udarilo u glavu pogotovo otkad je došao back up)/ Blount / Archer je munja za kojeg će planirati pet specijalnih dodira na utakmici, ali nije pokazao okretnost i pada na dodir prstom
OL - Beachum/Foster/Pouncey/DeCastro/Gilbert sa zamjenama Adams/Wallace i eventualno Whimper. Prva ekipa bi trebala biti OK, mada to nije to za nešto više, iako je Munchak doveden da složi liniju kako treba. Ne dao bog ozljede na OT jer je Adams češće propuh nego talent.
TE - Miller / Spaeth / par blocking TE-ova. Miller je nakon ozljede koljena usporeni film, a zamjene su užas.
WR - A. Brown (zvijezda u punom sjaju) / Wheaton (brzanac koji bi trebao zamjeniti Sandersa i koji ima za to talent, ali je stalno ozlijeđen) / Moore (koji nije pokazao veliku kemiju s Benom u predsezoni) / Bryant (isto ozlijeđen , ali i sirov)

Napad se vrti oko Bena, a od opcija su mu najsigurniji Bell, Miller i A.Brown. druge WR opcije se nisu pokazale sjajnima. OL dobra do vrlo dobra u pass pro, u runu jača na desnoj strani nego na lijevoj. I dalje se ne vidi rješenje red zone impotentnosti. Ako Haley opet bude srao s brzim pasovima iz Benovih ruku to će biti napad od 14 akcija za 70 yd i onda zastoj u RZ i FG.

KICKER - Suisham (manje siguran u predsezoni nego inače)
PUNTER - neki Australac Wing koji isto nije briljirao ono što sam vidio
LONG SNAPPER - koga boli k. taj ima super posao a nitko mu ime ne zna.
uglavnom SPECIAL TEAMS očekujem standardno loš uz uredne poraze u field position borbi puntera.

Procjena: zbog laganog rasporeda 9-7 ili 10-6. Ako uđu u PO odmah ispadaju.
Vidi cijeli citat

Slažem se u svemu.Samo nebih rekao da odma ispadaju.Ako osvoje diviziju idu na 5 momčad AFC.Po mojo procjeni SD.Oni su momčad koja može  igrati za SD na svom terenu
  • Najnovije
  • Najčitanije