2014 NFL Season

sjekirce
sjekirce
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.01.2011.
Poruka: 122
04. rujna 2014. u 13:38
It's Game Day!!

Go Pack Go!!

Reče netko neki dan kako mu je brzo prošlo vrijeme od Super Bowla, bome meni je period 2-9 mj kao najveća pokora kad su "najvažnije sporedne stvari" u pitanju.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.203
04. rujna 2014. u 13:58
Meni je izrazito brzo proslo, pa kao da je jucer bio superbowl 
Joe Black
Joe Black
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.03.2013.
Poruka: 3.106
04. rujna 2014. u 14:35
jel to neka tekma danas?
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
04. rujna 2014. u 16:24
Joe Black je napisao/la:
jel to neka tekma danas?
Vidi cijeli citat

tako kažu 
Joe Black
Joe Black
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.03.2013.
Poruka: 3.106
04. rujna 2014. u 16:30
Sisilo je počeo Power Ranking prije sezone baseggio nastavio, pa da se i ja nadovežem

PO momčadi ( a tamo ko živ ko mrtav)

AFC
NE Patriots
(NY Jets)
Baltimore Ravens
Indy Colts
Denver Broncos
KC Chiefs
(Miami Dolphins)

NFC
Phily Eagles
(NY Giants)
Chicago Bears
GB Packers
Carolina Panthers
SF 49ers
(Seattle Seahawks)

boldano finale konf





Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.11.2009.
Poruka: 1.657
04. rujna 2014. u 20:08
Joe Black je napisao/la:
Sisilo je počeo Power Ranking prije sezone baseggio nastavio, pa da se i ja nadovežem

PO momčadi ( a tamo ko živ ko mrtav)

AFC
NE Patriots
(NY Jets)
Baltimore Ravens
Indy Colts
Denver Broncos
KC Chiefs
(Miami Dolphins)

NFC
Phily Eagles
(NY Giants)
Chicago Bears
GB Packers
Carolina Panthers
SF 49ers
(Seattle Seahawks)

boldano finale konf





Vidi cijeli citat

Ne zelim biti placipizda ali  nfc si tri boldao , odznaci jednog
Joe Black
Joe Black
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.03.2013.
Poruka: 3.106
04. rujna 2014. u 20:17
nisam baš 100% siguran u sudionike PO pa sam si dozvolio opcije (to je ono u zagradi i u AFC i u NFC, znači ili, ili) a ako Giantsi uđu u PO (umjesto SS) onda je logično finale protiv Eaglesa

Ma lupio sam onak kak bi ja volio nije baš provjerena informacija
[uredio Joe Black - 04. rujna 2014. u 20:18]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
04. rujna 2014. u 20:43
zrinkec je napisao/la:
Meni je izrazito brzo proslo, pa kao da je jucer bio superbowl 
Vidi cijeli citat

Isto i meni. Ono dok sam se na kraju 12. mjeseca sjetio, jebote kak su Bucsi loši, bit ćemo za kurac i sljedeće godine, hvala Bogu ima još dugih 9 mjeseci do footballa.

Kad ono probudim se, i evo večeras igraju Seattle i Green Bay.
dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
04. rujna 2014. u 21:14
Znači ništa od gamepassa?
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
04. rujna 2014. u 21:17
dr.Damir je napisao/la:
Znači ništa od gamepassa?
Vidi cijeli citat

njet zasad, valjda će kad sezona krene se nešto pojaviti... i prošle godine je bilo od drugog kola čini mi se...
mučenje sa streamovi opet
  • Najnovije
  • Najčitanije