2014 NFL Season

aristotel
aristotel
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.11.2009.
Poruka: 1.370
05. rujna 2014. u 13:33
shankly je napisao/la:
U vezi Shermana jer mu nisu bacali loptu 
Serious question -- Can you make it to the Pro Bowl if you have no stats?
Vidi cijeli citat

da, ono mi nije bilo jasno.. daš Nelsonu ogroman ugovor, znači da si siguran da je top klasa i onda se ne osjećaš ugodno da ga iskušaš protiv Shermana.. skratiš sebi pola terena i skratiš playbook bar za četvrtinu..
Packersi sad već pomalo dobivaju komplekse od 49ersa i 'Hawksa, previše se prilagođavaju protivniku, a to rijetko kad završi dobro.. jbga, moraš igrat na svoje vrline i ponešto korigirati prema protivnikovim manama, a ne obrnuto.. sjećam se preklani, kad su išli Houstonu u goste (Packersi su bili 2-3, a Texansi 5-0) i nitko im nije davao puno šanse, a oni su došli i rekli "mi smo favoriti, čak i oni to znaju" i razvale tu utakmicu.. sa 49ersima i 'Hawksima je obrnuta situacija, previše se psihički opterete i puknu pod pritiskom..
[uredio aristotel - 05. rujna 2014. u 13:35]
Bol nestane. Komadi vole ožiljke. Slava- traje vječno!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
05. rujna 2014. u 13:37
Seattle je nepobjediv doma pred svojom publikom. 

Green Bay nema obranu, to im je problem.
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
05. rujna 2014. u 14:05
Joe Black je napisao/la:
zaspao ko krava na trosjedu i propustio tekmu

nego, jedno pitanje. Jel postoje negdje snimke utakmica?
Vidi cijeli citat


danas na Areni u 22
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
05. rujna 2014. u 17:24
Hawksi su možda i jači nego lani...

nemaju toliku širinu u obrani (neki igrači su otišli), ali i dalje su beton...pazite, ovaj napad Packersa je TOP 3 lige, a oni su ih pojeli skoro ko Peytona u SuperBowlu!

no, ono što će biti problematično za protivnike je što Seattle sad ima i respektabilan napad...imaju 2 zvjerke...Lynch i Harvin! Lynch je abnormalno jak, a bome i vrhunski izbjegava tacklove...Harvin je nevjerojatno brz, to je strašno kako juri! kad se tome doda napredak Wilsona i odličan play-calling, neće nikome biti lako! 

baš su vrhunski izgrađena ekipa...ako neće biti značajnih ozljeda, Seattle vrlo vjerojatno uzima prednost domaćeg terena kroz play-off...a vidimo kako su brutalno dobri doma!

uglavnom, potvrdili su status 1. favorita...
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
05. rujna 2014. u 17:29
prekro je napisao/la:
Hawksi su možda i jači nego lani...

nemaju toliku širinu u obrani (neki igrači su otišli), ali i dalje su beton...pazite, ovaj napad Packersa je TOP 3 lige, a oni su ih pojeli skoro ko Peytona u SuperBowlu!

no, ono što će biti problematično za protivnike je što Seattle sad ima i respektabilan napad...imaju 2 zvjerke...Lynch i Harvin! Lynch je abnormalno jak, a bome i vrhunski izbjegava tacklove...Harvin je nevjerojatno brz, to je strašno kako juri! kad se tome doda napredak Wilsona i odličan play-calling, neće nikome biti lako! 

baš su vrhunski izgrađena ekipa...ako neće biti značajnih ozljeda, Seattle vrlo vjerojatno uzima prednost domaćeg terena kroz play-off...a vidimo kako su brutalno dobri doma!

uglavnom, potvrdili su status 1. favorita...
Vidi cijeli citat


dok se opet ne ozlijedi
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
05. rujna 2014. u 18:00
prekro je napisao/la:
Hawksi su možda i jači nego lani...

nemaju toliku širinu u obrani (neki igrači su otišli), ali i dalje su beton...pazite, ovaj napad Packersa je TOP 3 lige, a oni su ih pojeli skoro ko Peytona u SuperBowlu!

no, ono što će biti problematično za protivnike je što Seattle sad ima i respektabilan napad...imaju 2 zvjerke...Lynch i Harvin! Lynch je abnormalno jak, a bome i vrhunski izbjegava tacklove...Harvin je nevjerojatno brz, to je strašno kako juri! kad se tome doda napredak Wilsona i odličan play-calling, neće nikome biti lako! 

baš su vrhunski izgrađena ekipa...ako neće biti značajnih ozljeda, Seattle vrlo vjerojatno uzima prednost domaćeg terena kroz play-off...a vidimo kako su brutalno dobri doma!

uglavnom, potvrdili su status 1. favorita...
Vidi cijeli citat


slažem se, dugo godina ovako dominantne ekipe u nfl-u nije bilo, i to još 2 godine za redom, nevjerojatni su, obrana, napad, specijalni timovi, GB je odlična ekipa, odličan trener, odličan QB, a nije ih bilo skoro nigdje, bit će ovo zajebana sezona za sve koji nisu seattle
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
05. rujna 2014. u 18:09

Našim patsima je ovo biti ili ne biti sezona. Ako ove godine ne uzmu, slijedi im sudbina Hajduka...

Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.299
05. rujna 2014. u 19:51
fil25 je napisao/la:
Nešto spominju da prvi TD seattla nije skroz po pravilima.
Koliko sam skužio da ako je pass nitko iz OL nesmije proći više od yarda preko LOS prije dodavanja.
Ne pišem ovo da osporim pobjedu već da nisam znao za to pravilo.
A inace do poluvremena je bilo napeto al onda je opet obrana Settlea donijela pobjedu.
Imali su INT, zaustavili 4-down i saftey u 3 četvrtini i nakon toga TD Lyncha i gotova utakmica.

A vezano za Broncose - postoji mogućnost da Welkeru smanje kaznu pa možda zaigra protiv Seahawksa u 3 tjednu.  

Vidi cijeli citat


To si u pravu.  Pravilo je da ne smiju uopste preci preko line of screamage prije nego sto pass prodje line.  A izgleda onde je Unger uletio malo dublje jer je sve izgledalo da ce ici na run.  Ali mozda nisu zvali jer se sve odigralo na suprotnoj strani i nije imalo impacta na play a i dogadja se cesto nesto ovako.
“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
05. rujna 2014. u 21:21
visi neka mogucnost da se igraci i liga dogovore oko novih pravila za "drogu".
to onda mozda povlaci i brzi povratak welkera, pa i gordona akobogda.

nadam se da ce to proci, jer ovako samo jebu u mozak apsolutno sve ukljucene (sebe, igrace, gledatelje) sa za nijansu losijim proizvodom.
mislim, gordon namjerava prodavat auta tokom sezone jer je nakon 70 testiranja pao najstrozi test na svijetu, a covjek je valjda u top 5 talenata na svijetu u onome sto radi. smijesno.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 664
05. rujna 2014. u 22:38
"I used to get pissed off when I was younger," said Sherman, per USA Today. "But now I just stay disciplined, stay sound and assume just I'm making an impact somewhere."
Jeli ovo Sherman napokon shvatio da od velike priče nema koristi
  • Najnovije
  • Najčitanije