2014 NFL Season

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.12.2014.
Poruka: 395
18. siječnja 2015. u 23:15
Ovo nije dobro
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2014.
Poruka: 1.184
18. siječnja 2015. u 23:16
ajmo sad, jos jedan dobar drajv.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2014.
Poruka: 1.184
18. siječnja 2015. u 23:16
dupli jebo ga...
[uredio Lillard - 18. siječnja 2015. u 23:17]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.01.2014.
Poruka: 119
18. siječnja 2015. u 23:17
Da ponovim post od prije tri stranice...

"Nakon toliko utakmica koje sam pogledao u NFL-u, ne bi se usudio kladiti protiv Seattlea ni da Green Bay vodi 28:0, a Hawksi igraju s rezervnom postavom..."
dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
18. siječnja 2015. u 23:17
Ovo od packersa je najkonzervativnije vođena utakmica u zadnjih nekoliko godina uopće. Vidjet ćemo kako će završit.
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
soecc
soecc
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 3.251
18. siječnja 2015. u 23:17
Da sam bar negdje u kladari pa da uzivo odigram jedinicu. Ovi su gotovi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.12.2014.
Poruka: 395
18. siječnja 2015. u 23:18
Ako ovo izgube Mekartia treba streljati..jbt tri puta 4 za ince i on puca field goal..tako se nemoze biti prvak
Znao sam da ih ovo moze kostat..sada ako Hawksi postignu poene biti ce problema,velikih..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
18. siječnja 2015. u 23:19
ovi se stvarno vole samoubit u napadu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.12.2014.
Poruka: 395
18. siječnja 2015. u 23:20
Sada treba potrosit 4,5 min pa makar ne postigli poene
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.694
18. siječnja 2015. u 23:21
soecc je napisao/la:
Da sam bar negdje u kladari pa da uzivo odigram jedinicu. Ovi su gotovi
Vidi cijeli citat


Prošlo je pola 2.poluvremena, još uvijek je 2 possession game i lopta za GB. Ne bih baš rekao da su gotovi. Seattle je u rupetini još dalje.
I'm not mean, you're just a sissy.
  • Najnovije
  • Najčitanije