2014 NFL Season

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.692
18. siječnja 2015. u 23:23
Bravo Lacy, treba sad čim duže loptu zadržati, neka vrijeme samo curi, Wilson ne može ništa.
[uredio dajmituprijavuvecjednom - 18. siječnja 2015. u 23:23]
I'm not mean, you're just a sissy.
dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
18. siječnja 2015. u 23:23
zdorja je napisao/la:
Ako ovo izgube Mekartia treba streljati..jbt tri puta 4 za ince i on puca field goal..tako se nemoze biti prvak
Znao sam da ih ovo moze kostat..sada ako Hawksi postignu poene biti ce problema,velikih..
Vidi cijeli citat

Ma dobro, malo smo se ipak previše uspaničili bez tolike potrebe. Imamo prednost od 2 posjeda i loptu 15 minuta prije kraja. Naravno da nije gotovo, ali nije ni tako opasno.
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.12.2014.
Poruka: 395
18. siječnja 2015. u 23:23
Uff kada bi barem sada touchdown zabili i gotova prica
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.12.2014.
Poruka: 395
18. siječnja 2015. u 23:25
Bravo Starks
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.692
18. siječnja 2015. u 23:26
Bravo.  Samo trčat, trčat i trčat.
[uredio dajmituprijavuvecjednom - 18. siječnja 2015. u 23:26]
I'm not mean, you're just a sissy.
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
18. siječnja 2015. u 23:26
TD rješava utakmicu. Sve ostalo daje šansu Hawksima
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.12.2014.
Poruka: 395
18. siječnja 2015. u 23:28
Jako bitan first down..bravo Rodo
soecc
soecc
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 3.251
18. siječnja 2015. u 23:29
Mozete mi pojasnit zasto je u ovakvoj situaciji bolje forsirati trcanje? Pogotovo protiv ove obrane?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
18. siječnja 2015. u 23:29
ako iscijede do 8 minuta i zabiju FG, SEA je u debelim govnima.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.12.2014.
Poruka: 395
18. siječnja 2015. u 23:29
Joooooj Starks
  • Najnovije
  • Najčitanije