2014 NFL Season

soecc
soecc
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 3.251
19. siječnja 2015. u 00:55
Jbte kad gledas inserte izgleda kao da su ovi pustili. Na stranu i konzerva u prvom, na stranu i onaj drive od 2 za 31. Malo vise od dve minute do kraja vodis 12 razlike. Ovi zabiju td, pa uzmu loptu na onside kicku, pa opet zabiju probijanjem, pa zguze 2pt conversion u stilu hail mary, i na kraju dobiju novcic i zabiju td ko od sale. A cijelu tekmu ih nije bilo nigdje. Svaka njima cast ali opako ih je pokenjalo i idu mi na jaja. A packersi su im svesrdno pruzili ruku. Vec su slavili sb..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.08.2014.
Poruka: 360
19. siječnja 2015. u 00:58
ajme kakvo hvatanje punta pokušaj hvatanja zubima ali je zaboravija da ima kacigu
Joe Black
Joe Black
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.03.2013.
Poruka: 3.106
19. siječnja 2015. u 00:59
pogodila ga u oko
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.390
19. siječnja 2015. u 00:59
soecc je napisao/la:
Jbte kad gledas inserte izgleda kao da su ovi pustili. Na stranu i konzerva u prvom, na stranu i onaj drive od 2 za 31. Malo vise od dve minute do kraja vodis 12 razlike. Ovi zabiju td, pa uzmu loptu na onside kicku, pa opet zabiju probijanjem, pa zguze 2pt conversion u stilu hail mary, i na kraju dobiju novcic i zabiju td ko od sale. A cijelu tekmu ih nije bilo nigdje. Svaka njima cast ali opako ih je pokenjalo i idu mi na jaja. A packersi su im svesrdno pruzili ruku. Vec su slavili sb..
Vidi cijeli citat


A dobro, tri četvrtine je sve išlo protiv njih...tri turnovera su bili loša sreća - dva tipped pass i onaj nesretni fumble koji je praktički izazvao igrač Seahawksa.


227398
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.203
19. siječnja 2015. u 00:59
Kakav poklon Patsima.
Brodeur30
Brodeur30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.10.2013.
Poruka: 1.229
19. siječnja 2015. u 01:00
dr.Damir je napisao/la:
A i Rodgers će vjerojatno dočekat da se i o njemu raspravlja kao i o Peytonu, kao o liku koji u playoffu igra lošije nego u regularnoj sezoni i to opravdano.
Vidi cijeli citat

Peyton je uvik ima bolje ekipe
Rodgers je ozlijeden, to se vidjelo na runu u onome game-tying driveu
A i Hawkse je posteno posralo osin sta in je obrana GB-a poklonila pobjedu
What I'm working for is something more than free
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.12.2014.
Poruka: 395
19. siječnja 2015. u 01:00
Vec vidim da ce se sad krivit Rodgersa..istina odigrao je dosta lose ali nije on kriv za poraz
Mekarti i treneri su usrali ovo svojim konzervativnim pristupom i ne kuzim sta je onaj Bostich radio na terenu(dali za blokiranje ili sta ne kuzim?)
Ali eto jos jednom cestitke Hawksima..zasluzili su,i sretno im u Arizoni

sjekirce
sjekirce
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.01.2011.
Poruka: 122
19. siječnja 2015. u 01:00
dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:
dbald je napisao/la:
GB choke of the year.

1. Capersov call na 3rd and 19
2. Kod 4. INTa igrač ne ide na pick six nego se baca na pod iako ima barem 10 yd slobodnog prostora ispred sebe.
3. Igrač koji je zadužen blokirati ode loviti onside kick, fumbla i ostavi ove u igri
4. na moonball  kod 2pt conversiona koji je letio 8 sekundi, nijedan igrač GB ne odigra na loptu.

kako prijeći preko ovoga?
Vidi cijeli citat


I čak sve to možeš ne spomenut, i opet ima još najmanje 5 točaka s katastrofalnim odlukama. Utakmica je morala biti gotova 15 minuta prije.

Vidi cijeli citat


Ali i nakon svega toga, dobiješ šansu u zadnjem driveu i opet niti ne pokušaš otići do kraja...

Nevjerojatno koliko alibi poteza.
sjekirce
sjekirce
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.01.2011.
Poruka: 122
19. siječnja 2015. u 01:02
zdorja je napisao/la:
Vec vidim da ce se sad krivit Rodgersa..istina odigrao je dosta lose ali nije on kriv za poraz
Mekarti i treneri su usrali ovo svojim konzervativnim pristupom i ne kuzim sta je onaj Bostich radio na terenu(dali za blokiranje ili sta ne kuzim?)
Ali eto jos jednom cestitke Hawksima..zasluzili su,i sretno im u Arizoni

Vidi cijeli citat


na engl sky-u su super pokazali - on je trebao blokirati a iza njega je bio Nelson koji je samo trebao pokupiti loptu... samo što je ovaj odlučio drugačije..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.10.2010.
Poruka: 78
19. siječnja 2015. u 01:02
E moj Bostick. Da je motorna pila padala morao je uhvatiti...
  • Najnovije
  • Najčitanije