2014 NFL Season

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.201
19. siječnja 2015. u 02:51
Zafrknuli su vrhunski Coltse, već velikih +17.
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
19. siječnja 2015. u 03:08
31-7 i ovome je kraj
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
19. siječnja 2015. u 03:11
Coltsi nemaju odgovor za run igru Patsa, a pogotovo nemaju odgovora za ovo nevrijeme
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
19. siječnja 2015. u 03:17
38-7

šamaranje mrtvog magarca
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
19. siječnja 2015. u 03:40
a ja sam mislil da sam optimističan kad sam prognoziral 38-20
uvjerljiv način ulaska u SB
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
19. siječnja 2015. u 03:46
E moj Luck, nije ti ovo AFC South
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
mark_37
mark_37
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2006.
Poruka: 5.247
19. siječnja 2015. u 03:52
U zadnje 3 tekme Coltsi nisu bili ozbiljan protivnik Patsima. Danas pogotovo. Baš kako sam i priželjkivao. Dosadna tekma s 20+ za Patse.
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
19. siječnja 2015. u 03:53
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
19. siječnja 2015. u 03:56
mark_37 je napisao/la:
U zadnje 3 tekme Coltsi nisu bili ozbiljan protivnik Patsima. Danas pogotovo. Baš kako sam i priželjkivao. Dosadna tekma s 20+ za Patse.
Vidi cijeli citat


Srećom, jer da su igrali ko Packersi protiv Hawksa dobil bi srčani
[uredio totti2 - 19. siječnja 2015. u 03:58]
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.09.2013.
Poruka: 6.274
19. siječnja 2015. u 06:57
Debakl Coltsa. Ali pomak u odnosu na prošlu sezonu je napravljen.

Packersi bi dobili Seahawkse da se igralo bilo gdje osim u Seattleu
  • Najnovije
  • Najčitanije