Bilo bi lijepo da se pojavi konačno i GB obrana ove godine.

Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 32.524
19. rujna 2022. u 09:38

Ravensi su izgubili nemoguce, ali Brownsi su ipak klaunovi dana - opet.

+13 minuta i pol do kraja, igras doma protiv Jetsa koji su bez timeoutova i uspijes izgubit. To je umjetnost. Cista umjetnost!

19. rujna 2022. u 12:31

Atlanta umalo prekinula curse... gubili 28-3, Ramsima voda u usima ali ukakali finu priliku u zadnjem driveu...

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 4.378
19. rujna 2022. u 12:41

Kakav dan... Ništa nisam moga gledat, ali evo jutros bacia oko na rezultate i par sažetaka. Giantsi su tribali i lakše dobiti Pantherse, pogotovo ih satrat u prvoj četvrtini jer su se ovi ponudili u dva navrata ko najveći amateri, ali eto 2-0 je tu, to je najbitnije. Po sažecima mi to nije izgledalo baš dobro, ali idemo dalje ganjat pozitivan niz. Za Ravense i Brownse ne znam što reći. Takvo samoubojstvo učiniti je totalno neshvatljivo. Jetsima trebaju dva TD minut ipo prije kraja bez timeouta i uspiju to učiniti sa rezervnim QB-em. Bože sačuvaj hahaha. U svakom slučaju lud početak sezone i to me baš veseli.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
danchy
danchy
19. rujna 2022. u 13:25

Ludnica od rezultata, pa je ispod radara proslo ponovno gazenje Coltsa na Floridi. Sedam zaredom imaju Jagsi protiv njih na svom terenu, sto je cudo kad se zna da su vecinu sezona Jagsi jedva skupljali pobjede, a Coltsi redovito bili u borbi za playoff. U svakom slucaju, Reichu se trese stolica...

Shanahan ni kriv ni duzan ispao genije jer je Jimmy ostao. U suprotnom bi sad pricali o tankiranju Ninersa..

blaise091
blaise091
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 2.447
19. rujna 2022. u 13:41

A od Lancea rade Lamara, dosta predvidljivo izgledaju s njim, u neku ruku rezultatski za ovu sezonu vjerovatno imaju srece sto se ozlijedia, za buducnost bas i ne. Out je do kraja sezone.

Otisa spavat na poluvremenu. Cardsi 0-20, izgledaju kao jedna od najgorih ekipa lige i onda ujutro pobjeda. Svasta, mozda jos nesto i bude od njih. Da su na poluvremenu zamolili trenere da odu ranije iz svlacione pa je valjda pa neki dogovor. Izgleda da Simmons nema neko misljenje o treneru. Na kraju kad je napravia dva kljucna tacklea samo je pokaziva V.Josephu geste u stilu vidis kako to ide kad radim sto ja hocu.

19. rujna 2022. u 15:12

To put into perspective what Hill and Waddle did today, per NFL Research, it’s the first time, in the Super Bowl era, that teammates have both had 170-plus receiving yards and two-plus receiving touchdowns in the same game.

19. rujna 2022. u 15:33

Klasična utakmica na Lambeauu protiv Rodgersa..Bearsi mu ne mogu ništa...

Fieldsu su dali samo 11 bacanja?! Kužim da je run game funkcionirao ali bar probaj..

Glavni zaključak nakon utakmice je taj i da Packersi a i Bearsi ne mogu braniti run game protivnika... Bit će problema za obje ekipe u narednim tjednima dok se sve ne posloži...