A šteta, vodili smo 2:0 u setovima, ali smo izgubili. A ništa više sreće sutra

Duration 31' 28' 28' 28' 12' 127'
Pristupio: 30.12.2009.
Poruka: 778
28. svibnja 2011. u 19:22
Što se dogodilo u zadnja dva seta...Čini se kao ogroman pad u igri naših.Moram priznati da sam očekivao pobjedu.
28. svibnja 2011. u 19:24
icehockeyfan je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Ne znam u čemu je bio problem. I jasam se nadao pobjedi posebno jer smo prva dva seta dobili lako, bila je velika razlika cijelo vrijeme.
telekineza
telekineza
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.05.2011.
Poruka: 2.049
28. svibnja 2011. u 19:46
Prva dva seta su zbilja odigrali jako dobro u svim segmentima igre, a onda su nakon nekih 20:11 u drugom setu počeli padati, a englezi su se počeli dizati. Naše je dosta pogodio gubitak trećeg seta, pa su u preostala dva seta naši jako pali u prijemu gdje su ih ovi ubijali sa servisima. Peti set je bio zbilja komedija za pogledati, naši su se potpuno izgubili na terenu, bilo je situacija gdje su im čiste lopte prolazile kroz ruke, pa se nisu mogli dogovoriti tko će ić na loptu. Neće to biti niti malo loša reprezentacija kada se priključe još ovi svi najbolji, jel danas smo najviše izgubili zbog naše mladosti i neiskustva.
jugoplastika
Mali dioničar
Pristupio: 14.04.2009.
Poruka: 7.385
28. svibnja 2011. u 23:07
može li malo objašnjenje kakvo je natjecanje ova Europska liga? nisam baš upućen
Čestitam!
Poruka: 778
29. svibnja 2011. u 19:37
Danas su naši uzvratili Britancima uvjerljivom pobjedom 3-0.25-18,25-21,25-15.

Netko je pitao što je Europska liga.Riječ je o jakom natjecanju,ove godine se natječe 12 zemalja,podijeljene su u tri skupine,pobjednik svake od njih plasirat će se na final four što se igra u Slovačkoj.Na odbojkaškoj ljestvici svijeta postoji čak 138 zemalja,a zemlje koje se natječu u Europskoj ligi su:

Austrija,73.na svjetskoj ljestvici
Belgija,41.na svjetskoj ljestvici
Bjelorusija,49.na svjetskoj ljestvici
Hrvatska,54.na svjetskoj ljestvici
Velika Britanija,94.na svjetskoj ljestvici (no oni imaju sada drugačiju repku,spremaju se za Olimpijadu i dosta su kvalitetni)
i  Turska ,47.na svjestkoj ljestvici.

Mi se nalazimo u skupini sa Velikom Britanijom,Slovenijom i Belgijom.I sa svakom od te tri repke ćemo odmjeriti snage 4 puta,dva puta kod kuće,dva puta u gostima.Dakle čeka nas 12 jakih utakmica.

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 30.654
30. svibnja 2011. u 19:00

ODBOJKAŠI POČINJU S PRIPREMAMA U NEDELIŠĆU!

Proteklog vikenda započelo je natjecanje u Europskoj ligi za odbojkaše. U njoj se natječu najbolje europske reprezentacije koje ne igraju svjetsku ligu (a ove godine to su Poljska, Rusija, Bugarska, Njemačka, Srbija, Finska, Portugal, Italija i Francuska). Više u nastavku.

Reprezentacije su podijeljene u tri skupine po četiri momčadi:
A grupa: Hrvatska, Slovenija, Belgija, Velika Britanija
B grupa: Nizozemska, Španjolska, Grčka, Austrija
C grupa: Rumunjska, Turska, Bjelorusija, Slovačka

U skupinama se igra svaki sa svakim četiri puta, dva puta kod kuće i po dva puta u gostima. Prvoplasirane momčadi iz svake skupine, te domaćin Slovačka nastupit će na završnom turniru u Košicama.

Prve dvije utakmice naša je reprezentacija odigrala u Sheffieldu protiv Britanaca. U prvoj utakmici u subotu poraženi su sa 3:2 iako su imali prednost od 2:0, a treći set izgubili su sa 24:26. U drugom susretu u nedjelju naši su reprezentativci odigrali još bolje, te pobjedili sa maksimalnih 3:0. Bitnu ulogu u reprezentaciji odigrao je i bivši igrač OKM Centrometal Igor Demirović.

Hrvatska reprezentacija iz Britanije direktno dolazi u Nedelišće gdje će se u SGC Aton od ponedjeljka do petka pripremati za naredni vikend kad gostuju u Sloveniji.

Ekipu su u prvim susretima sačinjavali:
Tehničari: Tsimafei Zhukouski (Perugia), Mario Močić (Kaštela)
Primači: Ivan Raić (Pineto), Danijel Galić (Cuneo), Ante Šuker (Kaštela), Fran Peterlin (Mladost)
Srednjaci: Matija Sabljak, Ante Colić, Ivan Mihalj (svi Mladost)
Dijagonale: Igor Demirović (Daruvar), Anđelko Ćuk (Koreja)
31. svibnja 2011. u 17:25
Gledao sam neki intervju gdje g.Malević najavljuje vrhunske rezultate repke u narednim godinama.
1. Jesmo li stvarno toliko jaki ili su drugi oslabili?
2. Koliko znam, glavni naš igrač je Omrčen. Je li on odbojkaški Ronaldo, Villa ili Mandžukić? :-)
3. Koji su nam ostali glavni igrači i koja su klasa u svjetskim okvirima?
4. Kakvi su nam mladi? Misli da juniori nisu ni nastupili na nedavnim kvalifikacijama za svjetsko prvenstvo a juniorke su glatko
   izgubile kao domaćini!
5. Kakvo nam je sada vodstvo? Glavna je odbojkaška udruga a saveza više nema ili...
31. svibnja 2011. u 19:40
1. stvarno smo jaki mozda ne jos uvjek ta razina, al cisto zato sto ko prvo imamo izrazito mladu ekipu, prosjek 23,24 godine i ko drugo nisu se vec nekoliko godina okupili u najacem sastavu. stono bi se reklo prilicno neuigrani i neiskusni

2. omrcen je godinama najbolji strijelac serije a i lige prvaka. kapetan jednog od najacih svijetskih klubova u kojem igra nekoliko srpskih reprezentativaca i dobar dio talijanske. ako bi morao birati rekao bi ronaldo

3. imamo 5,6 igraca u talijanskoj ligi, coskovic jedan od najboljih igraca fenera ( u kojem igra najbolji srbin miljkovic ) krnic u vrancuskoj cuk najbolji u koreji ostali doma. al ti ostali su djeca u rasponu od 18 godina ( mocic i peterlini) do 25 ( jedino demirovic stariji )

4. mladi slabo idu na prvenstva ali to je relativno nebitno. slabo se i nogometasi plasiraju na u 17 u 19 i u 21 prvenstva. imamo nekoliko jako talentiranih klinaca a to je ono sto vazi.