Odbojka
Robertlandy Simon tek od 1. januara može igrati za ekipu Copra Elior Piacenza.
http://www.worldofvolley.com/News/Latest_news/Fromtheworld/Italy/8584/robertlandy-simon-copra-elior-piacenza.html
Kim Yeon-Koung konačno može igrati za Fenerbahce.
http://www.worldofvolley.com/News/Latest_news/Fromtheworld/Turkey/8582/kim-yeon-koung-fenerbahce-hungkuk-life-pink-spiders.html
http://www.worldofvolley.com/News/Latest_news/Fromtheworld/Italy/8584/robertlandy-simon-copra-elior-piacenza.html
Kim Yeon-Koung konačno može igrati za Fenerbahce.
http://www.worldofvolley.com/News/Latest_news/Fromtheworld/Turkey/8582/kim-yeon-koung-fenerbahce-hungkuk-life-pink-spiders.html
Brazil, Srbija i SAD jedine zemlje među prvih 10 na sve četiri FIVB rang liste.
http://www.ossrb.org/news-mainmenu-2/fivb/4435-na-kongresu-fivb-odato-priznanje-srbiji-brazilu-i-sad--jedine-zemlje-medju-prvih-10-na-sve-cetiri-fivb-rang-liste.html
http://www.ossrb.org/news-mainmenu-2/fivb/4435-na-kongresu-fivb-odato-priznanje-srbiji-brazilu-i-sad--jedine-zemlje-medju-prvih-10-na-sve-cetiri-fivb-rang-liste.html
CEV Champions League 2012/13 - odbojkaši ( 1. kolo )
GRUPA A
Zenit Kazan - Knack Roeselare 3-0 ( 25-22, 25-18, 25-22 )
( Mikhaylov 15, Berezhko 11, Anderson 10 - Tuerlinckx 18, Rousseaux 11 )
Hypo Tirol Innsbruck - VfB Friedrichshafen 2-3 ( 25-19, 25-16, 20-25, 23-25, 9-15 )
( Jimenez 24, Berger 14, Gavan 12, Pedro 10 - Zass 21, Gunthor, Simeonov, Lima 9 )
GRUPA B
Berlin Recycling Volley - Ceske Budejovice 3-0 ( 27-25, 25-22, 25-20 )
( Kromm 13, Spirovski, Fischer 10 - Platenik 17, Rojas, Novotny 10 )
Budvanska Rivijera - Lokomotiv Novosibirsk 0-3 ( 18-25, 24-26, 23-25 )
( Venno 13, Čačić 9 - Voronkov 17, Zhilin 16 )
GRUPA C
Zaksa Kozle - Tours VB 3-0 ( 26-24, 25-19, 25-16 )
( Rouzier 18, Fonteles 16 - Konecny 12, Smith 8 )
Trentino Diatec - Crvena Zvezda 3-0 ( 25-18, 25-17, 25-20 )
( Juantorena 21, Kaziyski 11 - Petković 13, Stoilović 12 )
GRUPA D
ACH Volley Ljubljana - Generali Unterhaching 2-3 ( 25-19, 22-25, 23-25, 25-19, 15-17 )
( Sidibe 27, U. Kovačević 22, Jablonsky 11 - Duennes 21, Snippe 15 )
Asse Lennik - Lube Banca Macerata 0-3 ( 17-25, 22-25, 22-25 )
( Jarmoc 12, Zuravljov 12 - Starović 15, Zaytsev 14, Stanković 13 )
GRUPA E
Dinamo Moscow - Tomis Constanta 3-0 ( 25-21, 28-26, 25-20 )
( Kruglov 18, Veresh 12, Poltavskiy 11 - Ojansivu 13, Bojić, Terzić 12 )
GRUPA F
Arkas Izmir - Ivkoni Dupnitsa 3-1 ( 25-13, 25-19, 16-25, 25-23 )
( Subasi 22, Perrin 17 - Bahov 16, Valchev, Yordanov 12 )
Noliko Maaseik - Cai Teruel 3-0 ( 27-25, 30-28, 25-22 )
( Egleskalns 14, Maan 12 - Barcala 18, Sevillano 12 )
GRUPA G
Arago de Sete - Asseco Resovia 1-3 ( 23-25, 22-25, 25-13, 19-25 )
( Schops 20, Nowakowski 19, Achrem 15 )
Remat Zalau - Bre Banca Cuneo 0-3 ( 30-32, 20-25, 18-25 )
( Pascan 13, De Almeida 11 - Sokolov, Ngapeth 18 )
Derbi meč 1. kola
GRUPA E
PGE Skra Belchatow - Fenerbahce 3-0 ( 25-21, 25-14, 27-25 )
PGE Skra Belchatow: Wlazly 12, Plinski 6, Kooistra 6, Klos, Čupković 2, Vinčić 3, Woicki 4, Winiarski 10, Atanasijević 11, Zatorski (L), Cala, Bakiewicz.
Fenerbahce: Dogan 1, Koy, Tocoglu 6, Černić 1, Marshall 10, Hazirol (L), Eksi, Kayhan 1, Bjelica 6, Miljković 15, Toy, Kilic (L).
GRUPA A
Zenit Kazan - Knack Roeselare 3-0 ( 25-22, 25-18, 25-22 )
( Mikhaylov 15, Berezhko 11, Anderson 10 - Tuerlinckx 18, Rousseaux 11 )
Hypo Tirol Innsbruck - VfB Friedrichshafen 2-3 ( 25-19, 25-16, 20-25, 23-25, 9-15 )
( Jimenez 24, Berger 14, Gavan 12, Pedro 10 - Zass 21, Gunthor, Simeonov, Lima 9 )
GRUPA B
Berlin Recycling Volley - Ceske Budejovice 3-0 ( 27-25, 25-22, 25-20 )
( Kromm 13, Spirovski, Fischer 10 - Platenik 17, Rojas, Novotny 10 )
Budvanska Rivijera - Lokomotiv Novosibirsk 0-3 ( 18-25, 24-26, 23-25 )
( Venno 13, Čačić 9 - Voronkov 17, Zhilin 16 )
GRUPA C
Zaksa Kozle - Tours VB 3-0 ( 26-24, 25-19, 25-16 )
( Rouzier 18, Fonteles 16 - Konecny 12, Smith 8 )
Trentino Diatec - Crvena Zvezda 3-0 ( 25-18, 25-17, 25-20 )
( Juantorena 21, Kaziyski 11 - Petković 13, Stoilović 12 )
GRUPA D
ACH Volley Ljubljana - Generali Unterhaching 2-3 ( 25-19, 22-25, 23-25, 25-19, 15-17 )
( Sidibe 27, U. Kovačević 22, Jablonsky 11 - Duennes 21, Snippe 15 )
Asse Lennik - Lube Banca Macerata 0-3 ( 17-25, 22-25, 22-25 )
( Jarmoc 12, Zuravljov 12 - Starović 15, Zaytsev 14, Stanković 13 )
GRUPA E
Dinamo Moscow - Tomis Constanta 3-0 ( 25-21, 28-26, 25-20 )
( Kruglov 18, Veresh 12, Poltavskiy 11 - Ojansivu 13, Bojić, Terzić 12 )
GRUPA F
Arkas Izmir - Ivkoni Dupnitsa 3-1 ( 25-13, 25-19, 16-25, 25-23 )
( Subasi 22, Perrin 17 - Bahov 16, Valchev, Yordanov 12 )
Noliko Maaseik - Cai Teruel 3-0 ( 27-25, 30-28, 25-22 )
( Egleskalns 14, Maan 12 - Barcala 18, Sevillano 12 )
GRUPA G
Arago de Sete - Asseco Resovia 1-3 ( 23-25, 22-25, 25-13, 19-25 )
( Schops 20, Nowakowski 19, Achrem 15 )
Remat Zalau - Bre Banca Cuneo 0-3 ( 30-32, 20-25, 18-25 )
( Pascan 13, De Almeida 11 - Sokolov, Ngapeth 18 )
Derbi meč 1. kola
GRUPA E
PGE Skra Belchatow - Fenerbahce 3-0 ( 25-21, 25-14, 27-25 )
PGE Skra Belchatow: Wlazly 12, Plinski 6, Kooistra 6, Klos, Čupković 2, Vinčić 3, Woicki 4, Winiarski 10, Atanasijević 11, Zatorski (L), Cala, Bakiewicz.
Fenerbahce: Dogan 1, Koy, Tocoglu 6, Černić 1, Marshall 10, Hazirol (L), Eksi, Kayhan 1, Bjelica 6, Miljković 15, Toy, Kilic (L).
[uredio Texi - 26. listopada 2012. u 14:22]
CEV Champions League 2012/13 - odbojkašice ( 1. kolo )
GRUPA A
Vakifbank Istanbul - Volero Zurich 3-0 ( 25-16, 25-16, 25-16 )
( Furst 13, Sonsirma 11, Kimura, Glinka 7 - Carter 8, Kozhukhova 6 )
RC Cannes - Uralochka Ekaterinburg 2-3 ( 25-20, 23-25, 20-25, 27-25, 7-15 )
( Mihajlović 22, Ravva 19, Markevich 11 - Filipova, Pasynkova 19, Estes 17 )
GRUPA B
Villa Cortese - Atom Trefl Sopot 3-1 ( 25-16, 26-24, 21-25, 25-23 )
( Klineman 17, Folie, Bosetti 14 - Rourke 27 )
Agel Prostejov - Rabita Baku 0-3 ( 21-25, 23-25, 13-25 )
( Goncalves 12, Gomes 9 - Krsmanović, Montano, Akinradewo 14 )
GRUPA C
Galatasaray - ASPTT Mulhouse 3-1 ( 18-25, 25-19, 25-15, 25-23 )
( Ozsoy 21, Calderon 18, Gioli 10 - Rybaczewski 21, Bokan 14 )
Dinamo Bucurest - Busto Arsizio 1-3 ( 23-25, 15-25, 25-14, 22-25 )
( Marcovici, Baciu 15, Hood 13, Lupu 12 - Arrighetti 18, Bauer 17, Kozuch 16 )
GRUPA D
Azerrail Baku - Dresdner SC 3-1 ( 23-25, 25-14, 25-14, 25-17 )
( Lipicer 20, Anzanello 16, Hodge 11, Flier 10 - Pietersen 14, Utla 10 )
Dabrowa Gornicza - Eczacibasi Vitra 1-3 ( 25-20, 22-25, 16-25, 21-25 )
( Zaroslinska 18, Skowronska 14 - Darnel 21, Poljak 14, Sokolova 13, Ušić 10 )
GRUPA E
Tiboni Urbino - Tomis Constanta 1-3 ( 24-26, 17-25, 25-20, 19-25 )
( Van Hecke 22, Petrauskaite 12 - Rodriguez 29, Sevarika 13, Majstorović 9 )
Schweriner SC - Dinamo Kazan 3-2 ( 21-25, 25-14, 25-23, 21-25, 15-13 )
( Buijs 19, Souza 16, Steenbergen 15 - Gamova 25, Kosheleva 18, Bown 11 )
GRUPA F
Crvena Zvezda - Lokomotiv Baku 2-3 ( 14-25, 27-25, 25-23, 17-25, 11-15 )
( Bjelica 20, Stevanović 12, Popović 11 - Havlickova 28, Costa 21, Artmenko 15, Ssuschke 11, Monzoni 10 )
Derbi meč 1. kola
GRUPA F
Dinamo Moscow - Fakro Muszyna 3-2 ( 24-26, 25-21, 25-18, 20-25, 15-12 )
Dinamo Moscow: Morozova 8, Perepelkina 4, Makarova, Markova 1, Marchenko 21, Obmochaeva 24,
Ezhova (L), Zhadan, Osmoroković 18, Krivets, Yagodina, Akulova 7.
Fakro Muszyna: Werblinska 11, Dziekiewicz 12, Sieradzan, Bednarek 18, Kaczmar 1, Popović 20,
Kasprzak 17, Gajgal 1, Rousseaux 1, Jagielo, Maj (L), Serena 4.
GRUPA A
Vakifbank Istanbul - Volero Zurich 3-0 ( 25-16, 25-16, 25-16 )
( Furst 13, Sonsirma 11, Kimura, Glinka 7 - Carter 8, Kozhukhova 6 )
RC Cannes - Uralochka Ekaterinburg 2-3 ( 25-20, 23-25, 20-25, 27-25, 7-15 )
( Mihajlović 22, Ravva 19, Markevich 11 - Filipova, Pasynkova 19, Estes 17 )
GRUPA B
Villa Cortese - Atom Trefl Sopot 3-1 ( 25-16, 26-24, 21-25, 25-23 )
( Klineman 17, Folie, Bosetti 14 - Rourke 27 )
Agel Prostejov - Rabita Baku 0-3 ( 21-25, 23-25, 13-25 )
( Goncalves 12, Gomes 9 - Krsmanović, Montano, Akinradewo 14 )
GRUPA C
Galatasaray - ASPTT Mulhouse 3-1 ( 18-25, 25-19, 25-15, 25-23 )
( Ozsoy 21, Calderon 18, Gioli 10 - Rybaczewski 21, Bokan 14 )
Dinamo Bucurest - Busto Arsizio 1-3 ( 23-25, 15-25, 25-14, 22-25 )
( Marcovici, Baciu 15, Hood 13, Lupu 12 - Arrighetti 18, Bauer 17, Kozuch 16 )
GRUPA D
Azerrail Baku - Dresdner SC 3-1 ( 23-25, 25-14, 25-14, 25-17 )
( Lipicer 20, Anzanello 16, Hodge 11, Flier 10 - Pietersen 14, Utla 10 )
Dabrowa Gornicza - Eczacibasi Vitra 1-3 ( 25-20, 22-25, 16-25, 21-25 )
( Zaroslinska 18, Skowronska 14 - Darnel 21, Poljak 14, Sokolova 13, Ušić 10 )
GRUPA E
Tiboni Urbino - Tomis Constanta 1-3 ( 24-26, 17-25, 25-20, 19-25 )
( Van Hecke 22, Petrauskaite 12 - Rodriguez 29, Sevarika 13, Majstorović 9 )
Schweriner SC - Dinamo Kazan 3-2 ( 21-25, 25-14, 25-23, 21-25, 15-13 )
( Buijs 19, Souza 16, Steenbergen 15 - Gamova 25, Kosheleva 18, Bown 11 )
GRUPA F
Crvena Zvezda - Lokomotiv Baku 2-3 ( 14-25, 27-25, 25-23, 17-25, 11-15 )
( Bjelica 20, Stevanović 12, Popović 11 - Havlickova 28, Costa 21, Artmenko 15, Ssuschke 11, Monzoni 10 )
Derbi meč 1. kola
GRUPA F
Dinamo Moscow - Fakro Muszyna 3-2 ( 24-26, 25-21, 25-18, 20-25, 15-12 )
Dinamo Moscow: Morozova 8, Perepelkina 4, Makarova, Markova 1, Marchenko 21, Obmochaeva 24,
Ezhova (L), Zhadan, Osmoroković 18, Krivets, Yagodina, Akulova 7.
Fakro Muszyna: Werblinska 11, Dziekiewicz 12, Sieradzan, Bednarek 18, Kaczmar 1, Popović 20,
Kasprzak 17, Gajgal 1, Rousseaux 1, Jagielo, Maj (L), Serena 4.
[uredio Texi - 26. listopada 2012. u 17:02]
CEV Cup 2012/13 - odbojkaši ( 1/16 finala, prvi mečevi )
CSKA SOFIA - Andreoli LATINA 0-3 ( 17-25, 14-25, 21-25 )
Selver TALLINN - Valepa SASTAMALA 3-2 ( 25-22, 21-25, 22-25, 25-22, 15-13 )
Calcit KAMNIK - Volley AMRISWIL 3-1 ( 25-14, 25-18, 23-25, 25-21 )
Posojilnica AICH - KAKANJ 3-0 ( 25-17, 25-16, 25-17 )
Aris THESSALONIKI - Precura ANTWERP 3-0 ( 25-17, 25-21, 25-23 )
Levski SOFIA - Isku TAMPERE 3-1 ( 25-16, 26-24, 20-25, 25-16 )
Milli Piyango ANKARA - Orion DOETINCHEM 3-0 ( 27-25, 25-22, 25-19 )
JASTRZEBSKI Wegiel - RENNES Volley 3-0 ( 25-22, 25-23, 30-28 )
Iskra ODINTSOVO - Maccabi TEL AVIV 3-0 ( 25-12, 25-16, 25-11 )
Chenois GENEVE - KRASNOPEREKOPSK 0-3 ( 18-25, 14-25, 19-25 )
Dinamo BUCUREST - Landstede ZWOLLE 0-3 ( 32-34, 24-26, 20-25 )
Delecta BYDGOSZCZ - Halkbank ANKARA 3-0 ( 25-22, 25-22, 29-27 )
Pokka AE KARAVA - AC CANNES 0-3 ( 23-25, 21-25, 22-25 )
Vojvodina NS Seme - Lokomotiv KHARKIV 0-3 ( 13-25, 23-25, 17-25 )
Mladost Marina KAŠTELA - Anorthosis FAMAGUSTA 3-0 ( 25-22, 25-17, 25-22 )
Chemes HUMENNE - Pamvohaikos VRAHATI 2-3 ( 25-18, 23-25, 25-12, 22-25, 13-15 )
CSKA SOFIA - Andreoli LATINA 0-3 ( 17-25, 14-25, 21-25 )
Selver TALLINN - Valepa SASTAMALA 3-2 ( 25-22, 21-25, 22-25, 25-22, 15-13 )
Calcit KAMNIK - Volley AMRISWIL 3-1 ( 25-14, 25-18, 23-25, 25-21 )
Posojilnica AICH - KAKANJ 3-0 ( 25-17, 25-16, 25-17 )
Aris THESSALONIKI - Precura ANTWERP 3-0 ( 25-17, 25-21, 25-23 )
Levski SOFIA - Isku TAMPERE 3-1 ( 25-16, 26-24, 20-25, 25-16 )
Milli Piyango ANKARA - Orion DOETINCHEM 3-0 ( 27-25, 25-22, 25-19 )
JASTRZEBSKI Wegiel - RENNES Volley 3-0 ( 25-22, 25-23, 30-28 )
Iskra ODINTSOVO - Maccabi TEL AVIV 3-0 ( 25-12, 25-16, 25-11 )
Chenois GENEVE - KRASNOPEREKOPSK 0-3 ( 18-25, 14-25, 19-25 )
Dinamo BUCUREST - Landstede ZWOLLE 0-3 ( 32-34, 24-26, 20-25 )
Delecta BYDGOSZCZ - Halkbank ANKARA 3-0 ( 25-22, 25-22, 29-27 )
Pokka AE KARAVA - AC CANNES 0-3 ( 23-25, 21-25, 22-25 )
Vojvodina NS Seme - Lokomotiv KHARKIV 0-3 ( 13-25, 23-25, 17-25 )
Mladost Marina KAŠTELA - Anorthosis FAMAGUSTA 3-0 ( 25-22, 25-17, 25-22 )
Chemes HUMENNE - Pamvohaikos VRAHATI 2-3 ( 25-18, 23-25, 25-12, 22-25, 13-15 )
CEV Cup 2012/13 - odbojkašice ( 1/16 finala, prvi mečevi )
Jedinstvo BRČKO - Omichka OMSK 0-3 ( 12-25, 18-25, 20-25 )
Igtisadchi BAKU - SLIEDRECHT Sport 3-0 ( 25-17, 25-18, 25-22 )
VILSBIBURG - Minatori PRESHEN 3-0 ( 25-12, 25-12, 25-8 )
Baki-Azeryol BAKU - Branik MARIBOR 3-0 ( 25-22, 25-22, 28-26 )
Kralovo Pole BRNO - Aluprof BIELSKO-BIALA 1-3 ( 20-25, 9-25, 26-24, 23-25 )
OLOMOUC - CHARLEROI 3-0 ( 25-15, 25-22, 25-18 )
AZS BIALYSTOK - Post SCHWECHAT 3-1 ( 16-25, 27-25, 25-22, 25-19 )
LP SALO - BEZIERS VB 3-2 ( 25-21, 22-25, 18-25, 25-21, 15-10 )
Khimik YUZHNY - Fenerbahce 1-3 ( 25-19, 11-25, 22-25, 22-25 )
TED ANKARA - Asterix KIELDRECHT 3-2 ( 25-23, 28-26, 19-25, 19-25, 15-11 )
Sagres NEUCHATEL - Irmato WEERT 3-1 ( 25-21, 25-21, 16-25, 25-19 )
Tent OBRENOVAC - LINZ STEG 3-1 ( 25-13, 19-25, 25-22, 27-25 )
ŽOK Split 1700 - Stiinta BACAU 0-3 ( 7-25, 17-25, 10-25 )
Volley KONIZ - ŽOK Rijeka 3-0 ( 25-11, 25-23, 25-15 )
AEK ATHENS - SES CALAIS 3-2 ( 20-25, 25-19, 23-25, 25-12, 15-10 )
VOLYN LUTSK - Rebecchin PIACENZA 3-2 ( 17-25, 25-21, 17-25, 25-21, 15-13 )
Jedinstvo BRČKO - Omichka OMSK 0-3 ( 12-25, 18-25, 20-25 )
Igtisadchi BAKU - SLIEDRECHT Sport 3-0 ( 25-17, 25-18, 25-22 )
VILSBIBURG - Minatori PRESHEN 3-0 ( 25-12, 25-12, 25-8 )
Baki-Azeryol BAKU - Branik MARIBOR 3-0 ( 25-22, 25-22, 28-26 )
Kralovo Pole BRNO - Aluprof BIELSKO-BIALA 1-3 ( 20-25, 9-25, 26-24, 23-25 )
OLOMOUC - CHARLEROI 3-0 ( 25-15, 25-22, 25-18 )
AZS BIALYSTOK - Post SCHWECHAT 3-1 ( 16-25, 27-25, 25-22, 25-19 )
LP SALO - BEZIERS VB 3-2 ( 25-21, 22-25, 18-25, 25-21, 15-10 )
Khimik YUZHNY - Fenerbahce 1-3 ( 25-19, 11-25, 22-25, 22-25 )
TED ANKARA - Asterix KIELDRECHT 3-2 ( 25-23, 28-26, 19-25, 19-25, 15-11 )
Sagres NEUCHATEL - Irmato WEERT 3-1 ( 25-21, 25-21, 16-25, 25-19 )
Tent OBRENOVAC - LINZ STEG 3-1 ( 25-13, 19-25, 25-22, 27-25 )
ŽOK Split 1700 - Stiinta BACAU 0-3 ( 7-25, 17-25, 10-25 )
Volley KONIZ - ŽOK Rijeka 3-0 ( 25-11, 25-23, 25-15 )
AEK ATHENS - SES CALAIS 3-2 ( 20-25, 25-19, 23-25, 25-12, 15-10 )
VOLYN LUTSK - Rebecchin PIACENZA 3-2 ( 17-25, 25-21, 17-25, 25-21, 15-13 )
CEV Champions League 2012/13 - odbojkaši ( 2. kolo )
GRUPA A
VfB Friedrichshafen - Zenit Kazan 0-3 ( 17-25, 21-25, 22-25 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24140
Knack Roeselare - Hypo Tirol Innsbruck 3-0 ( 25-22, 25-12, 25-14 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24141
GRUPA B
Lokomotiv Novosibirsk - Berlin Recycling Volleys 3-1 ( 26-24, 25-19, 27-29, 25-22 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24152
Ceske Budejovice - Budvanska Rivijera 3-0 ( 27-25, 25-18, 25-22 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24153
GRUPA C
Tours VB - Trentino Diatec 0-3 ( 19-25, 16-25, 23-25 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24317
Crvena Zvezda - Zaksa Kedzierzyn Kozle 0-3 ( 18-25, 15-25, 19-25 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24318
GRUPA D
Generali Unterhaching - Asse Lennik 3-1 ( 23-25, 25-23, 25-21, 25-19 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24330
Lube Banca Macerata - ACH Volley Ljubljana 3-0 ( 26-24, 25-13, 25-15 )
Lube Banca Macerata: Lampariello, Pajenk 10, Savani 11, Zaytsev 18, Parodi 7, Stanković 5, Monopoli, Henno (L), Travica, Randazzo 2, Starović, Podraščanin 3.
ACH Volley Ljubljana: Flajs 11, U. Kovačević 6, Lewis (L), Sket 1, Sidibe 10, Klobučar, Petrović 4, Jablonsky, Ropret 2, Rašić 4, Moreno, Vidič.
GRUPA E
Tomis Constanta - PGE Skra Belchatow 0-3 ( 20-25, 19-25, 20-25 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24342
Fenerbahce - Dinamo Moscow 1-3 ( 18-25, 23-25, 25-23, 21-25 )
Fenerbahce: Dogan, Koy, Tocogly 7, Černić 7, Marshall 13, Mezgitci, Eksi 3, Kayhan, Bjelica 6, Miljković 16, Toy, Kilic (L).
Dinamo Moscow: Stepanyan, Grankin 4, Bragin, Poltavskiy 8, Shchadilov, Markin 12, Afinogenov, Kharitonov, Shcherbinn 14, Kruglov 17, Bezrukov 1, Krivets 11.
GRUPA F
CAI Teruel - Arkas Izmir 2-3 ( 25-19, 23-25, 19-25, 25-21, 11-15 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24353
Ivkoni Dupnitsa - Noliko Maaseik 0-3 ( 15-25, 23-25, 19-25 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24354
GRUPA G
Bre Banca Cuneo - Arago de Sete 3-0 ( 25-17, 25-23, 25-23 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24734
Asseco Resovia - Remat Zalau 3-0 ( 25-17, 25-23, 25-21 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24735
GRUPA A
VfB Friedrichshafen - Zenit Kazan 0-3 ( 17-25, 21-25, 22-25 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24140
Knack Roeselare - Hypo Tirol Innsbruck 3-0 ( 25-22, 25-12, 25-14 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24141
GRUPA B
Lokomotiv Novosibirsk - Berlin Recycling Volleys 3-1 ( 26-24, 25-19, 27-29, 25-22 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24152
Ceske Budejovice - Budvanska Rivijera 3-0 ( 27-25, 25-18, 25-22 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24153
GRUPA C
Tours VB - Trentino Diatec 0-3 ( 19-25, 16-25, 23-25 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24317
Crvena Zvezda - Zaksa Kedzierzyn Kozle 0-3 ( 18-25, 15-25, 19-25 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24318
GRUPA D
Generali Unterhaching - Asse Lennik 3-1 ( 23-25, 25-23, 25-21, 25-19 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24330
Lube Banca Macerata - ACH Volley Ljubljana 3-0 ( 26-24, 25-13, 25-15 )
Lube Banca Macerata: Lampariello, Pajenk 10, Savani 11, Zaytsev 18, Parodi 7, Stanković 5, Monopoli, Henno (L), Travica, Randazzo 2, Starović, Podraščanin 3.
ACH Volley Ljubljana: Flajs 11, U. Kovačević 6, Lewis (L), Sket 1, Sidibe 10, Klobučar, Petrović 4, Jablonsky, Ropret 2, Rašić 4, Moreno, Vidič.
GRUPA E
Tomis Constanta - PGE Skra Belchatow 0-3 ( 20-25, 19-25, 20-25 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24342
Fenerbahce - Dinamo Moscow 1-3 ( 18-25, 23-25, 25-23, 21-25 )
Fenerbahce: Dogan, Koy, Tocogly 7, Černić 7, Marshall 13, Mezgitci, Eksi 3, Kayhan, Bjelica 6, Miljković 16, Toy, Kilic (L).
Dinamo Moscow: Stepanyan, Grankin 4, Bragin, Poltavskiy 8, Shchadilov, Markin 12, Afinogenov, Kharitonov, Shcherbinn 14, Kruglov 17, Bezrukov 1, Krivets 11.
GRUPA F
CAI Teruel - Arkas Izmir 2-3 ( 25-19, 23-25, 19-25, 25-21, 11-15 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24353
Ivkoni Dupnitsa - Noliko Maaseik 0-3 ( 15-25, 23-25, 19-25 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24354
GRUPA G
Bre Banca Cuneo - Arago de Sete 3-0 ( 25-17, 25-23, 25-23 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24734
Asseco Resovia - Remat Zalau 3-0 ( 25-17, 25-23, 25-21 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24735
CEV Champions League 2012/13 - odbojkašice ( 2. kolo )
GRUPA A
Uralochka Ekaterinburg - Vakifbank Istanbul 1-3 ( 23-25, 25-22, 24-26, 13-25 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24383
Volero Zurich - RC Cannes 0-3 ( 22-25, 19-25, 22-25 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24384
GRUPA B
Atom Trefl Sopot - Agel Prostejov 3-0 ( 26-24, 25-17, 25-16 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24396
Rabita Baku - Villa Cortese 3-1 ( 25-15, 22-25, 25-21, 25-22 )
Rabita Baku: Rabadzhieva 13, Grun 5, Skorupa, Krsmanović 12, Montano 26, Fomina, Zakreuskaya, Golubović, Starović, Akinradewo 16, Zhukova, Ćebić (L).
Villa Cortese: Malagurski, Vigano 4, Mojica 4, Klineman 8, Folie 13, Veljković 3, Garzaro 8, Barun 15, Bosetti 10, Parrocchiale (L), Rondon, Sylla.
GRUPA C
ASPTT Mulhouse - Dinamo Bucurest 3-1 ( 25-23, 25-12, 23-25, 25-15 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24408
Busto Arsizio - Galatasaray 1-3 ( 19-25, 25-20, 22-25, 20-25 )
Busto Arsizio: Faucette, Lloyd 3, Brinker 11, Leonardi (L), Marcon 8, Bauer 14, Kozuch 11, Lombardo, Arrighetti 9, Caracuta, Pisani, Bisconti.
Galatasaray: Barut, Alici, Cayirgan, Molnar 3, Konar 4, Esepasa (L), Alikaya 2, Calderon 27, Ozsoy 20, Lo Bianco 1, Gioli 19, Arslan.
GRUPA D
Dresdner SC - Dabrowa Gornicza 3-2 ( 25-21, 19-25, 26-24, 21-25, 15-12 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24420
Eczacibasi Vitra - Azerrail Baku 3-0 ( 25-22, 25-23, 25-12 )
Eczacibasi Vitra: Ušić 6, Kuzubasioglu (L), Petrović 1, Sokolova 11, Karakoyun, Cansu 1, Cemberci 4, Kayacan, Gumus 6, Yilmaz, Darnel 17, Poljak 10.
Azerrail Baku: Anzanello 6, Flier 7, Wilson 1, Carocci, Lipicer 9, Radecka 3, Hodge 11, Korotenko (L), Wensink 4, Karimova, Stam 2, Grbac.
GRUPA E
Dinamo Kazan - Tiboni Urbino 3-0 ( 25-19, 25-13, 25-14 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24433
Tomis Constanta - Schweriner SC 3-2 ( 25-11, 29-27, 16-25, 21-25, 17-15 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24434
GRUPA F
Lokomotiv Baku - Dinamo Moscow 3-0 ( 25-20, 25-18, 25-13 )
Fakro Muszyna - Crvena Zvezda 3-0 ( 25-13, 25-15, 25-15 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24759
GRUPA A
Uralochka Ekaterinburg - Vakifbank Istanbul 1-3 ( 23-25, 25-22, 24-26, 13-25 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24383
Volero Zurich - RC Cannes 0-3 ( 22-25, 19-25, 22-25 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24384
GRUPA B
Atom Trefl Sopot - Agel Prostejov 3-0 ( 26-24, 25-17, 25-16 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24396
Rabita Baku - Villa Cortese 3-1 ( 25-15, 22-25, 25-21, 25-22 )
Rabita Baku: Rabadzhieva 13, Grun 5, Skorupa, Krsmanović 12, Montano 26, Fomina, Zakreuskaya, Golubović, Starović, Akinradewo 16, Zhukova, Ćebić (L).
Villa Cortese: Malagurski, Vigano 4, Mojica 4, Klineman 8, Folie 13, Veljković 3, Garzaro 8, Barun 15, Bosetti 10, Parrocchiale (L), Rondon, Sylla.
GRUPA C
ASPTT Mulhouse - Dinamo Bucurest 3-1 ( 25-23, 25-12, 23-25, 25-15 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24408
Busto Arsizio - Galatasaray 1-3 ( 19-25, 25-20, 22-25, 20-25 )
Busto Arsizio: Faucette, Lloyd 3, Brinker 11, Leonardi (L), Marcon 8, Bauer 14, Kozuch 11, Lombardo, Arrighetti 9, Caracuta, Pisani, Bisconti.
Galatasaray: Barut, Alici, Cayirgan, Molnar 3, Konar 4, Esepasa (L), Alikaya 2, Calderon 27, Ozsoy 20, Lo Bianco 1, Gioli 19, Arslan.
GRUPA D
Dresdner SC - Dabrowa Gornicza 3-2 ( 25-21, 19-25, 26-24, 21-25, 15-12 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24420
Eczacibasi Vitra - Azerrail Baku 3-0 ( 25-22, 25-23, 25-12 )
Eczacibasi Vitra: Ušić 6, Kuzubasioglu (L), Petrović 1, Sokolova 11, Karakoyun, Cansu 1, Cemberci 4, Kayacan, Gumus 6, Yilmaz, Darnel 17, Poljak 10.
Azerrail Baku: Anzanello 6, Flier 7, Wilson 1, Carocci, Lipicer 9, Radecka 3, Hodge 11, Korotenko (L), Wensink 4, Karimova, Stam 2, Grbac.
GRUPA E
Dinamo Kazan - Tiboni Urbino 3-0 ( 25-19, 25-13, 25-14 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24433
Tomis Constanta - Schweriner SC 3-2 ( 25-11, 29-27, 16-25, 21-25, 17-15 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24434
GRUPA F
Lokomotiv Baku - Dinamo Moscow 3-0 ( 25-20, 25-18, 25-13 )
Fakro Muszyna - Crvena Zvezda 3-0 ( 25-13, 25-15, 25-15 )
Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=24759
Texi je napisao/la:
Sollys Nestle - Rabita Baku 3-0 ( 25-16, 25-14, 25-17 )
Sollys Nestle: Marra, Almeida, Silva 4, Thaisa 14, Souza, Jaqueline 12, Gabi 1, Sheilla 15, Fabiola 3, Dani Suco, Fe Garay 8, Brait ( L ).
Rabita Baku: Rabadzhieva 4, Grun 2, Skorupa, Krsmanović 7, Montano 14, Cruz 1, Fomina ( L ), Golubović 1, Starović 1, Akinradewo 4, Zhukova 2, Ćebić ( L ).
Vidi cijeli citat
gledao samo ovo...strašno je kako su moćne brazilke....s pol gasa.. a baku kao viceprvak europe
kille je napisao/la:
Texi je napisao/la:
Sollys Nestle - Rabita Baku 3-0 ( 25-16, 25-14, 25-17 )
Sollys Nestle: Marra, Almeida, Silva 4, Thaisa 14, Souza, Jaqueline 12, Gabi 1, Sheilla 15, Fabiola 3, Dani Suco, Fe Garay 8, Brait ( L ).
Rabita Baku: Rabadzhieva 4, Grun 2, Skorupa, Krsmanović 7, Montano 14, Cruz 1, Fomina ( L ), Golubović 1, Starović 1, Akinradewo 4, Zhukova 2, Ćebić ( L ).
Vidi cijeli citat
gledao samo ovo...strašno je kako su moćne brazilke....s pol gasa.. a baku kao viceprvak europe
Vidi cijeli citat
Ne samo da su viceprvak Evrope nego su u tom finalu imale šansu da odbrane titulu od prošle godine.
Ali, na klupi više nije Zoran Gajić već Marcello Abbondanza. Klub su napustile Osmoroković ( MPV prošlogodišnjeg SKP ), Popović (L), Majstorović, K. Glass, Mammadova, Aliyeva...
Stigle su Skorupa, Akinradewo, Ćebić (L), Montano i Angelina Grun ( u očajnoj formi posle EP 2011 ). Pa ti vidi može li bolje, može li Grun zameniti Osmoroković koja razbija i u Dinamu.
- Najnovije
- Najčitanije
Čak 27 hrvatskih natjecatelja nastupit će na Europskom prvenstvu u karateu
Borilački
Ukrajinski olimpijac i dvostruki europski prvak poginuo na bojištu
Ostali sportovi
Belgijac Merlier slavio u trećoj etapi Gira, Pogačar posustao pred ciljem
Biciklizam
Noah Lyles predvodit će američku štafetu na Olimpijskim igrama u Parizu
Atletika
U srijedu u Zadru počinje Europsko prvenstvo u karateu
Borilački
Mladost pobjedom u Osijeku obranila naslov prvaka Hrvatske
Odbojka
Splitu domaćinstvo 9. Europskih sveučilišnih igara
Ostali sportovi
Trebaju li na klupi Hrvatske biti samo Hrvati?
Rukomet
Borussia Dortmund brani minimalnu prednost, PSG vjeruje u preokret i drugo finale
Nogomet
Červar nije oduševljen novim izbornikom: 'Ja bih se, u normalnim okolnostima, s Japanom borio za zlato'
Rukomet
Timberwolvesi 'pregazili' Nuggetse te uzeli i drugu gostujuću pobjedu
Košarka
Vukovar 1991 dobio novog trenera, iskusni stručnjak preuzeo momčad
Nogomet
Torcida predstavila novo pojačanje za sljedeću sezonu
Nogomet
Bratovim stopama: Mladi hrvatski košarkaš iz ABA lige odlazi u NCAA
Košarka