Donacijski telefon za prikupljanje financijske pomoći za Sandru Paović je 060 888 401.

cijena poziva iz fiksne mreže iznosi 3,66 Kn, a iz mobilne mreže 4,93 Kn (PDV uključen)

Nazovite i vi broj:

0 6 0 / 9 0 0 6

za Sandru !!!

07. veljače 2011. u 13:20
Mene zanima što se događa danas sa Sandrom i kako napreduje oporavak, čime se bavi i što radi???? zanima me i da li se možda misli okušati u natjecanju stolnotenisačica u kategorijama osoba sa invalidnošću i da li je u tom smijeru možda razmišljala. U svakom slučaju veliki pozdrav za Sandru iz Siska!
10. rujna 2014. u 12:54
Sandra Paović, članica STKOI Uriho iz Zagreba, osvojila je naslov svjetske prvakinje u stolnom tenisu za osobe s invaliditetom na Svjetskom prvenstvu u Pekingu.

Aktualna europska prvakinja u finalu kategorije 6 pobijedila je Njemicu Grebe 3:0 (13:11, 11:4, 11:3), a u polufinalu je svladala Ruskinju Čebainkinus 3:1.

U Pekingu se natječe 112 stolnotenisačica i 176 stolnotenisača, a hrvatske boje brane tri stolnotenisačice i dva stolnotenisača.

Po završetku pojedinačnog natjecanja na rasporedu su nadmetanja parova, a hrvatske boje branit će Anđela Mužinić Helena Dretar Karić.
[uredio Weasley - 10. rujna 2014. u 12:55]