Pristupio: 01.09.2011.
Poruka: 606
15. ožujka 2015. u 23:39
Bit će zanimljivo zadnje kolo.

With Wales' win over Ireland, any one of the three sides can still win it in the final weekend of play. England's advantage at the top is due to having a points difference of +37 over Ireland's +33 and Wales' +12. All three sides are on six points, so it's all to play for in a week's time.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 58.942
21. ožujka 2015. u 17:22
nabijanje gol-razlike u zadnjem kolu: Irci tukli Skote s 30 razlike, a Velsani Talijane s 41

u 18:00 pocinje Engleska - Francuska... Englezima treba +26 da bi osvojili naslov, inace ce titulu obraniti Irci

bilo bi puno vise fer da se sve utakmice zadnjeg kola igraju u istom terminu, ali cak ni ragbi nije uspio odoljeti carima maksimalizacije zarade od tv prava
21. ožujka 2015. u 19:00
Ludo prvo poluvrijeme...Englezi poveli 7:0, Francuzi okrenuli na 7:15, i onda 20 uzastopnih poena domaćih, 27:15 na poluvremenu, Englezi su gotovo na pola puta i izgledaju puno bolje od Francuza.
227398
ian wright
ian wright
Moderator
21. ožujka 2015. u 19:07
stvarno luda utakmica

da Francuzima kaznene udarce izvodi netko drugo osim onog Plissona, vodili bi s 15 razlike
Konfuzije
Konfuzije
21. ožujka 2015. u 19:11
Otprilike...evo i novi try, ovaj puta gostiju, samo je pet razlike.
227398
Konfuzije
Konfuzije
21. ožujka 2015. u 19:51
Pet minuta prije kraja Englezi vode 55-35, kod zadnja dva polaganja Vrancuzi promašili pretvaranje, ako Englezi dođu do tih 7 željenih poena pucač gostiju će dobiti pismo s praškom iz Irske.
227398
Konfuzije
Konfuzije
21. ožujka 2015. u 19:57
Zaustavljeni Englezi na valjda pola yarda od polaganja u zadnjim sekundama, nisu se uspjeli ugurati...Irci obranili 6 Nations Championship