Rezultati pretrage: tekst :D, poredak po datumu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827

Navijaci Intera

13. svibnja 2006. u 09:43
d je napisao/la:

frenkie je napisao/la:
  Inter je osvojio kup , drugu godinu za redom i nadigrala Romu sinoc u svakom pogledu :

Inter - Roma 3:1


Vidi cijeli citat
 

cestitke

sta je bilo s navijacima ,culo se samo romanista

Vidi cijeli citat


Iskreno , Roma ima najjace navijace u Italiji, pa popunili su onaj cijeli "donji" doma tribina iza golmana , bilo je pjesme i navijanja , bakljade..... Ali sve u svemu , Neurazzuri su bili tri puta brojniji i glasniji !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827

FRENKIE & PETRA_WB -NO ENTRY

12. svibnja 2006. u 19:18
  Najmlađa mama u Britaniji imat će 12 godina

34-godišnja mama i 12-godišnja trudnica

- Nisam mislila da ću zatrudnjeti jer mi je bilo prvi put. No, stvarno sam uzbuđena i veseli me da ću postati mama - izjavila je reporterkama britanskog tabloida The Sun 12-godišnja djevojčica dok je, u nazočnosti svoje 34-godišnje mame, opisivala kako je ostala trudna dok joj je bilo samo 11 godina, tijekom cjelonoćne pijanke prošlog kolovoza.

Djevojčica, koja sama mota cigarete i pali ih jednu na drugu, postat će kad rodi najmlađa majka u Britaniji, četir mjeseca prije svog 13. rođendana. Kako dolazi iz velike obitelji, njezin će brat, kojemu je sada osam mjeseci, postati ujakom prije nego napuni godinu dana.

- Jedva čekam da svoju bebu odvedem na plivanje i da je izvedem u šetnju u kolicima. Mislim da ću uspijevati snaći se oko bebe jer imam puno prakse s mojom mlađom braćom. Znam kako dojenče hraniti bocom i kako promijeniti pelene.


Naslovnica The Suna iz 1997., kad je nešto starija djevojčica postala majkaNo, uspaničim se i rasplačem kad su bolesni i ne volim ih kupati jer me toga pomalo strah. Dobro je da ću imati mamu ovdje, uz sebe da mi pomogne - izjavila je maloljetnica pred svojom samohranom mamom, koja se pohvalila da je ponosna zbog rođenja djeteta svoje kćeri.

Inače, djevojčica je ostala trudna kad je imala seks bez zaštite s 15-godišnjakom u Edinburghu tijekom cjelonoćnog izlaska u koji je krenula sa svojim prijateljima. Iako je i sam maloljetan, budućem ocu prijete zakonske sankcije zbog slučaja.

Djevojčica je tri puta odlazila na pregled jer je slutila da je ostala trudna, ali joj nijedan od tri pregleda to nije potvrdio, sve dok nije u trgovini kupila test na trudnoću i sama ga isprobala.

- Kad sam vidjela dvije plave crte, što je značilo da sam trudna, jednostavno sam se rasplakala. Bojala sam se trudnoće i bila sam paranoična oko toga što će mi reći mama, koja je samo nekoliko dana ranije rodila mog najmlađeg brata - rekla je djevojčica, te dodala:

- Odmah sam znala da neću abortirati jer je to nešto u što ne vjerujem - izjavila je buduća najmlađa mama britanije, te objasnila kako je potom tražila jednu rođakinju da šokantne vijesti priopći njezinoj mami. A mama se uzrujala, pa su njih dvije imale veliku svađu, nakon koje se kćer zaključala u sobu i pobjegla prijateljici. No, tvrdi da to nije bilo loše jer, otkako su se pomirile, majka i ona imaju puno prijateljskiji odnos.

Ponosna, 34-godišnja mama s kćerkomMama, s kojom stanuje u stanovima solidarnosti, joj je naime odmah rekla da će stajati uz nju ma što odlučila da će učiniti s djetetom, za razliku od socijalnog radnika koji joj je, kako djevojčica tvrdi, savjetovao abortus ili da dijete odmah nakon poroda dâ na posvojenje.

Ovih dana, upravo radi na prenamjeni sobe u kojoj je do sada spavala sa sestrom u sobu za sebe i dijete, za koje se nada da će biti dječak.

Maloljetnica, koja polazi tek prvi razred niže gimnazije, puši otkako joj je bilo devet godina, sada dnevno popuši oko 20 cigareta i kaže ih da se nije odrekla niti sada, u osmom mjesecu trudnoće jer smatra da to ne škodi njezinoj trudnoći. Kaže da se cigareta može odreći kad zaželi, a da se, otkako je trudna, odrekla alkohola. Inače, pušiti je počela kad joj je bilo devet godina.

Napustila je školu čim joj je trbuh postao vidljiv kako bi izbjegla zadirkivanje ostalih klinaca iz razreda, pa sada polazi večernju školu za odrasle i svjesna je da će se ipak morati vratiti u redovitu školu. Nakon što su je prošle jutarnje mučnine, kaže da joj je glavna briga hoće li joj trudnoća izazvati strije.    (TS; I. Š.)

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 8.488

23 za SP

12. svibnja 2006. u 13:52
d je napisao/la:
cico se prodao tovarima ko stef deveric,,,glavno da guzati sin igra,pa plete.... a galinovicu , runjeu,pranjicu neda niti sansu
Vidi cijeli citat


upravo tako, cico izdajnice, sto nisi zva chagu,etto-a i zorana mamica....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2006.
Poruka: 3.711

Masters Series - Rome

12. svibnja 2006. u 13:19

 dogodi li se pobjeda Lepog objasnit cu vam nesto

uistinu povijesni dan..iliti dan D

evo i ja bih zaista volio da Lepi pobjedi, mozda bih bio i vise sretan nego on..vjerujte mi...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948

Odbojka: Svjetska liga

12. svibnja 2006. u 12:21
bookmaker je napisao/la:
KKMD je napisao/la:

 pa mi smo imali uspjeha i u klupskoj muskoj konkurenciji, kao i u zenskoj i klupskoj i reprezentativnoj, ali ipak stoji da je odbojka kod nas prilicno nepopularna. kad dvostruki prvak odlucujucu trecu utakmicu cetvrtfinala play offa (Varazdin-Kastela) igra pred 100 ljudi, a isto tako finalist kupa (Karlovac-Rijeka), onda jebiga...

cak i kad se gleda reprezentacija, u Karlovcu su rukometasi igrali dvije sluzbene utakmice (Bjelorusija, Makedonija) i oba puta nije mogla igla stat (a to je bilo prije Portugala i uspona), malonogometasi (:D) su igrali odlucujucu za svjetsko protiv Ceske - takodjer ni igla nije mogla stat, a u odbojkaskoj Euroligi prosle godine protiv Ceha je bilo nekakvih mozda 800 ljudi i to s dijeljenjem karata.

 

Vidi cijeli citat
nažalost to je istina ,ali vjeruj mi da su dvorane pune kad igraju naši klubovi u Ligi Prvaka ..sjeti se samo "histerije" kad je Mladost sve gazila u Ligi Prvaka i kad se tražila karta više (da je bilo mjesta protiv Sisleya i Vojvodine bi bilo i 10000 ljudi ) ...puno je tu faktora a najvažniji među njima je medijski tretman određenog sporta ,evo sad gledam klince u kvartu kako su "poludjeli " za vaterpolom (radi se o djeci od 7-8 god.) zbog prijenosa na hrt-u dvije ili tri utakmice ...
Vidi cijeli citat


kod nas je posle 1995.godine, kada su odbojkasi osvojili bronzu na EP u Atini nastavala prava pomama za odbojkom. Nije bilo ulice, kvarta, bloka koji nije igrao odbojku, oni ozbiljniji su pravili mreze i zaista igrali dobru odbojku, a oni slabiji su se zadovoljavali odbojkaskim dodavanjima i zadrzavanjem lopte u vazduhu, to objasnjava zasto je SCG vec deceniju i vrhu svetske odbojke
Vlado11
Vlado11
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2004.
Poruka: 2.607

Premiership

11. svibnja 2006. u 20:20

Evo napokon i rezultata prognoza posljednjeg 38.kola... Frenkie je pogodio 1 više od C.T.-a i tako za dlaku uzeo drugo mjesto! U slučaju jednakog broja već sam razmišljao da vam dam finale kvalifikacija kao majstoricu!

frenkie 7
barichello 7
boranija 7
BeerHunter 7
Keko81 7
Vlado11 6
C.T. 6
Kockasti1 6
Vilenjak 6
chendler 6
KA-Power 6
d 5
provokator 5
ultras VK 5
zeljko204

4

VJEČNA TABLICA:

  IME UKUPNO
     
1 Vlado11 125
2 frenkie 108
3 C.T. 107
4 Kockasti1 105
5 barichello 98
6 Vilenjak 95
7 provokator 88
8 Everton 84
9 chendler 69
10 KA-Power 68
11 boranija 66
12 Schintor 60
13 Dejan NS 56
14 Cenarius 55
15 losmi 55
16 ivon 51
17 shorty1 47
18 MR.PERFEKT 45
19 BeerHunter 44
20 Strikan 43
21 Floriani 38
22 ultras VK 37
23 Keko81 36
24 Wasley 35
25 d 32
26 Žu-man-ce 31
27 Jale3 29
28 ilegalac 19
29 Mickey 17
30 Marko-Ivanić 15
31 Davorinho 15
32 VCF 12
33 BJELOVARAC 12
34 Al Bundy 10
35 zico 10
36 john23smith 9
37 Coito 7
38 AlphaQ 6
39 bookmaker 6
40 djemba djemba 6
41 Don Corleone 6
42 C_Barkley 5
43 CISCO 5
44 boys 5
45 excalibur 5
46 Jim Davis 5
47 zeljko204 4
48 Schutz 4
49 4444 4
50 chercc 4
51 domac 3
52 Copan 3
53 Dragan 3
54 SciTEc 2
55 infectious 2

To bi bilo sve što se tiče prognoza ove sezone, nadam se da ćemo iduće bit još aktivniji i brojniji

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827

FRENKIE & PETRA_WB -NO ENTRY

11. svibnja 2006. u 19:30
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
  Odlicna ideja Ive..... Mirkec , farbamo te autolakom u bijelo !
Vidi cijeli citat
 
s malo plave.....
Vidi cijeli citat


Plave.... nisam kupio plave , skupa je !
Vidi cijeli citat
 
ajd uzet ću ja plavu.....
Vidi cijeli citat


OK , ako ide iz tvoga dµepa.-
Vidi cijeli citat
 
da...od moje jadne plače....kou već duuuuuuuuugo nisam dobila.....
Vidi cijeli citat


Pa zar nisi svjesna da nam prijeti bankrot??
Vidi cijeli citat
 
ma jesam.....trebamo podhitno muąterije!!!!
Vidi cijeli citat


Moramo naci nacina kako privuc musterije !
Vidi cijeli citat
 
ajd izmisli nešto!!!
Vidi cijeli citat


Da zovnemo Petru , pa da ona i Mirkec zabavljaju ljude plesuci po sanku !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827

FRENKIE & PETRA_WB -NO ENTRY

11. svibnja 2006. u 19:25
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
  Odlicna ideja Ive..... Mirkec , farbamo te autolakom u bijelo !
Vidi cijeli citat
 
s malo plave.....
Vidi cijeli citat


Plave.... nisam kupio plave , skupa je !
Vidi cijeli citat
 
ajd uzet ću ja plavu.....
Vidi cijeli citat


OK , ako ide iz tvoga dµepa.-
Vidi cijeli citat
 
da...od moje jadne plače....kou već duuuuuuuuugo nisam dobila.....
Vidi cijeli citat


Pa zar nisi svjesna da nam prijeti bankrot??
Vidi cijeli citat
 
ma jesam.....trebamo podhitno mušterije!!!!
Vidi cijeli citat


Moramo naci nacina kako privuc musterije !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.01.2005.
Poruka: 3.833

Zdrijeb za Ligu Prvaka 2006/07

11. svibnja 2006. u 18:12

ceki je napisao/la:
Guybrush je napisao/la:
d je napisao/la:
dinamo 2 puta
hajduk 1 put mala LP
partizan 1 put
c zvezda 0 puta


cak se usudim rec da je dinamo najbolje prosao,jer crnobeli su bili za kantu
Vidi cijeli citat
 A gdje je Maribor na ovoj listi?
Vidi cijeli citat

dobraaaaaaaa
Vidi cijeli citat
 

a zašto je dobraaaa? znaš li ti koga je Maribor pobjedio te godine i izbacio u drugom i trečem pretkolu i kasnije u grupi??

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.12.2005.
Poruka: 5.873

Odbojka: Svjetska liga

11. svibnja 2006. u 15:44
KKMD je napisao/la:

 pa mi smo imali uspjeha i u klupskoj muskoj konkurenciji, kao i u zenskoj i klupskoj i reprezentativnoj, ali ipak stoji da je odbojka kod nas prilicno nepopularna. kad dvostruki prvak odlucujucu trecu utakmicu cetvrtfinala play offa (Varazdin-Kastela) igra pred 100 ljudi, a isto tako finalist kupa (Karlovac-Rijeka), onda jebiga...

cak i kad se gleda reprezentacija, u Karlovcu su rukometasi igrali dvije sluzbene utakmice (Bjelorusija, Makedonija) i oba puta nije mogla igla stat (a to je bilo prije Portugala i uspona), malonogometasi (:D) su igrali odlucujucu za svjetsko protiv Ceske - takodjer ni igla nije mogla stat, a u odbojkaskoj Euroligi prosle godine protiv Ceha je bilo nekakvih mozda 800 ljudi i to s dijeljenjem karata.

 

Vidi cijeli citat
nažalost to je istina ,ali vjeruj mi da su dvorane pune kad igraju naši klubovi u Ligi Prvaka ..sjeti se samo "histerije" kad je Mladost sve gazila u Ligi Prvaka i kad se tražila karta više (da je bilo mjesta protiv Sisleya i Vojvodine bi bilo i 10000 ljudi ) ...puno je tu faktora a najvažniji među njima je medijski tretman određenog sporta ,evo sad gledam klince u kvartu kako su "poludjeli " za vaterpolom (radi se o djeci od 7-8 god.) zbog prijenosa na hrt-u dvije ili tri utakmice ...
  • Najnovije
  • Najčitanije