FRENKIE & PETRA_WB -NO ENTRY

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
12. svibnja 2006. u 19:12
petra_wb je napisao/la:
 opala rođo, i 400 stranica je palo...
Vidi cijeli citat


Da da a di si ti ?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
12. svibnja 2006. u 19:13
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
  Kaskas mi Ive.....kako ide zem i pov tebi ?
Vidi cijeli citat
 
sa zemljopisom i povije±ću sam na vi..... neda se to meni bubat......
Vidi cijeli citat


Pov - ni meni....a zem nema veceg gusta ucit  , bar po meni !
Vidi cijeli citat
 
ja mrzim zemljpois i povijest.......
Vidi cijeli citat


Ja mrzim matku iz dna duse !
Vidi cijeli citat
  
ja danas skoro zaspala na matki.....
Vidi cijeli citat


Mogao sam i ja brzo zaspat !
Vidi cijeli citat
 
Vidi cijeli citat


Ono mislim , uz one piramide....
Vidi cijeli citat
 
i prizme......
Vidi cijeli citat


Sto god bilo dosadno je !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
12. svibnja 2006. u 19:14
  Ive jos nema...ja samo cekam !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
12. svibnja 2006. u 19:15
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
  Ive moram te pozdravit , idem , ali sutra u isto vrijeme, ok?
Vidi cijeli citat
 
a di ćeš?
Vidi cijeli citat


Posao zove !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2006.
Poruka: 11.745
12. svibnja 2006. u 19:16
 evo mene!!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
12. svibnja 2006. u 19:16
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
  Ide i 403.str...
Vidi cijeli citat
 
ide ide.....
Vidi cijeli citat


Stranice se redaju , jedna za drugom !
Vidi cijeli citat
 
ide nam ....na forumu ide nam.......
Vidi cijeli citat


Jos si i pjevacica pocela bit !
Vidi cijeli citat
 
pa evo poziv za goste.....
Vidi cijeli citat


Podrzavam akciju !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
12. svibnja 2006. u 19:17
ivaa je napisao/la:
 evo mene!!!!
Vidi cijeli citat


Oj Ive !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
12. svibnja 2006. u 19:18
  Najmlađa mama u Britaniji imat će 12 godina

34-godišnja mama i 12-godišnja trudnica

- Nisam mislila da ću zatrudnjeti jer mi je bilo prvi put. No, stvarno sam uzbuđena i veseli me da ću postati mama - izjavila je reporterkama britanskog tabloida The Sun 12-godišnja djevojčica dok je, u nazočnosti svoje 34-godišnje mame, opisivala kako je ostala trudna dok joj je bilo samo 11 godina, tijekom cjelonoćne pijanke prošlog kolovoza.

Djevojčica, koja sama mota cigarete i pali ih jednu na drugu, postat će kad rodi najmlađa majka u Britaniji, četir mjeseca prije svog 13. rođendana. Kako dolazi iz velike obitelji, njezin će brat, kojemu je sada osam mjeseci, postati ujakom prije nego napuni godinu dana.

- Jedva čekam da svoju bebu odvedem na plivanje i da je izvedem u šetnju u kolicima. Mislim da ću uspijevati snaći se oko bebe jer imam puno prakse s mojom mlađom braćom. Znam kako dojenče hraniti bocom i kako promijeniti pelene.


Naslovnica The Suna iz 1997., kad je nešto starija djevojčica postala majkaNo, uspaničim se i rasplačem kad su bolesni i ne volim ih kupati jer me toga pomalo strah. Dobro je da ću imati mamu ovdje, uz sebe da mi pomogne - izjavila je maloljetnica pred svojom samohranom mamom, koja se pohvalila da je ponosna zbog rođenja djeteta svoje kćeri.

Inače, djevojčica je ostala trudna kad je imala seks bez zaštite s 15-godišnjakom u Edinburghu tijekom cjelonoćnog izlaska u koji je krenula sa svojim prijateljima. Iako je i sam maloljetan, budućem ocu prijete zakonske sankcije zbog slučaja.

Djevojčica je tri puta odlazila na pregled jer je slutila da je ostala trudna, ali joj nijedan od tri pregleda to nije potvrdio, sve dok nije u trgovini kupila test na trudnoću i sama ga isprobala.

- Kad sam vidjela dvije plave crte, što je značilo da sam trudna, jednostavno sam se rasplakala. Bojala sam se trudnoće i bila sam paranoična oko toga što će mi reći mama, koja je samo nekoliko dana ranije rodila mog najmlađeg brata - rekla je djevojčica, te dodala:

- Odmah sam znala da neću abortirati jer je to nešto u što ne vjerujem - izjavila je buduća najmlađa mama britanije, te objasnila kako je potom tražila jednu rođakinju da šokantne vijesti priopći njezinoj mami. A mama se uzrujala, pa su njih dvije imale veliku svađu, nakon koje se kćer zaključala u sobu i pobjegla prijateljici. No, tvrdi da to nije bilo loše jer, otkako su se pomirile, majka i ona imaju puno prijateljskiji odnos.

Ponosna, 34-godišnja mama s kćerkomMama, s kojom stanuje u stanovima solidarnosti, joj je naime odmah rekla da će stajati uz nju ma što odlučila da će učiniti s djetetom, za razliku od socijalnog radnika koji joj je, kako djevojčica tvrdi, savjetovao abortus ili da dijete odmah nakon poroda dâ na posvojenje.

Ovih dana, upravo radi na prenamjeni sobe u kojoj je do sada spavala sa sestrom u sobu za sebe i dijete, za koje se nada da će biti dječak.

Maloljetnica, koja polazi tek prvi razred niže gimnazije, puši otkako joj je bilo devet godina, sada dnevno popuši oko 20 cigareta i kaže ih da se nije odrekla niti sada, u osmom mjesecu trudnoće jer smatra da to ne škodi njezinoj trudnoći. Kaže da se cigareta može odreći kad zaželi, a da se, otkako je trudna, odrekla alkohola. Inače, pušiti je počela kad joj je bilo devet godina.

Napustila je školu čim joj je trbuh postao vidljiv kako bi izbjegla zadirkivanje ostalih klinaca iz razreda, pa sada polazi večernju školu za odrasle i svjesna je da će se ipak morati vratiti u redovitu školu. Nakon što su je prošle jutarnje mučnine, kaže da joj je glavna briga hoće li joj trudnoća izazvati strije.    (TS; I. Š.)

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
12. svibnja 2006. u 19:19
   Hebote , 12.god a vec trudna....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
12. svibnja 2006. u 19:20
  Malo vremeplova:

PORAZ U AFRICI – Uhvaćena u golema kliješta britanskih i američkih armija 12. svibnja 1943. u Tunisu se predala njemačko-talijanska armijska grupa „Afrika“ sa 275.000 vojnika. Težak njemački poraz otvorio je saveznicima „meki trbuh Europe“, slabu i demoraliziranu fašističku Italiju koja je kapitulirala u rujnu iste godine poslije invazije na Siciliju.
  • Najnovije
  • Najčitanije