Rezultati pretrage: tekst :D, poredak po datumu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.01.2004.
Poruka: 4.919

josip broz tito

28. travnja 2006. u 15:58
undying je napisao/la:
OS je napisao/la:
undying je napisao/la:
d¾on vejn je napisao/la:
undying je napisao/la:


Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat
 

n

Vidi cijeli citat




Vidi cijeli citat
 

ne moj argument pogledaj hrvatska poslije45..na to mi odgovori posto sam vidio da si uprao ti poslao jedan od najglupljih postova na ovoj temi=svaka cast i to treba znati

Vidi cijeli citat


iskreno,razveselio si me i razocaro,ja se ponado da sam poslo bas najgluplji,kad ono tek jedan od najglupljiv,mora da je tvoj iznad ovog mog
Vlado11
Vlado11
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2004.
Poruka: 2.607

Premiership

28. travnja 2006. u 15:37
Rezultati 36.kola
Datum Utakmica FT     S
22/04 13:45 Arsenal vs. Tottenham 1:1   0:1 (66.) R.Keane, 1:1 (84.) T.Henry
22/04 16:00 Bolton vs. Charlton 4:1   1:0 (14.) R.Vaz Te, 2:0 (20.) K.Davies, 3:0 (32.) J.Borgetti, 3:1 (76.) D.Bent (pen), 4:1 (89.) K.Davies
22/04 16:00 Everton vs. Birmingham 0:0  
22/04 16:00 Newcastle vs. West Bromwich 3:0   1:0 (31.) N.Solano, 2:0 (40.) S.Ameobi (pen), 3:0 (90.) S.Ameobi
22/04 16:00 Portsmouth vs. Sunderland 2:1   0:1 (70.) T.Miller, 1:1 (73.) S.Todorov, 2:1 (88.) M.Taylor (pen)
24/04 21:00 Fulham vs. Wigan 1:0   1:0 (45.) S.Malbranque
25/04 20:45 Aston Villa vs. Manchester City 0:1   0:1 (71.) D.Vassell
26/04 20:45 West Ham vs. FC Liverpool 1:2    0:1 (19.) D.Cisse, 1:1 (46.) N.Reo-Coker, 1:2 (54.) D.Cisse
01/05 21:00 Manchester Utd vs. Middlesbrough
02/05 21:00 Blackburn vs. Chelsea

Tablica uoči 37.kola: 

Poz.   Momčad br. u. P N P Golovi Gol razlika Bodovi
1 Chelsea 35 28 4 3 69:20 49 88
2 Manchester Utd 35 24 7 4 68:31 37 79
3 FC Liverpool 36 23 7 6 51:23 28 76
4 Tottenham 36 17 11 8 51:36 15 62
5 Arsenal 35 17 7 11 58:28 30 58
6 Blackburn 35 16 6 13 46:42 4 54
7 Newcastle 36 16 6 14 46:42 4 54
8 Bolton 35 14 10 11 47:39 8 52
9 Wigan 36 15 6 15 42:46 -4 51
10 West Ham 36 14 7 15 49:54 -5 49
11 Charlton 36 13 8 15 41:49 -8 47
12 Everton 36 13 7 16 31:47 -16 46
13 Manchester City 35 13 4 18 41:41 0 43
14 Middlesbrough 34 12 7 15 47:55 -8 43
15 Fulham 35 12 6 17 44:55 -11 42
16 Aston Villa 36 9 12 15 39:51 -12 39
17 Portsmouth 36 9 8 19 34:58 -24 35
18 Birmingham 36 8 9 19 28:49 -21 33
19 West Bromwich 36 7 8 21 29:55 -26 29
20 Sunderland 35 2 6 27 23:63 -40 12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459

Kup UEFA...1/2 finale...uzvrati

28. travnja 2006. u 15:05

provokator 2        

Vilenjak 1

Guybrush 1

Kockasti1 1

MR.PERFEKT 1

Coito 1

Antoooor 1

d 1

andrija Nis 0

VCF 0

KA-Power 0

4444 0

C.T. 0

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.01.2004.
Poruka: 4.919

josip broz tito

28. travnja 2006. u 13:28
undying je napisao/la:
d¾on vejn je napisao/la:
undying je napisao/la:


Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat
 

ne.ja nemam ni tatu i tatu ni mamu i mamu ali zato imam k.r.inu od20centi!pa ti slucajno ako imas mamu i mamu,mamu i seku,mamu,seku i baku prijavi ih..

Vidi cijeli citat



jel to jos jedan tvoj uvjerljivi argumenat u ovoj raspravi?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.01.2005.
Poruka: 1.316

Cibona na juniorskom turniru Eurolige

28. travnja 2006. u 13:09
Zelva je napisao/la:
jeste vi normalni, ovi talijani su pateticni, oni mogu dobit samo cehe... rusi su danas odmarali igrace, najbolji igrac nelyubov danas 15 minuta, igrali sa rezervama...
 
siena ima jednog jedinog reprezentativca italije (inace, tek 6. na ast), d'ercolea, koji je rezerva u repki i igra po 15-ak minuta...

Vidi cijeli citat
 

Ti klubovi očito nisu tu bez razloga??? Valjda je bio neki kriteriji pri odabiru

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.09.2003.
Poruka: 2.065

Cibona na juniorskom turniru Eurolige

28. travnja 2006. u 13:05
jeste vi normalni, ovi talijani su pateticni, oni mogu dobit samo cehe... rusi su danas odmarali igrace, najbolji igrac nelyubov danas 15 minuta, igrali sa rezervama...
 
siena ima jednog jedinog reprezentativca italije (inace, tek 6. na ast), d'ercolea, koji je rezerva u repki i igra po 15-ak minuta...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2006.
Poruka: 576

Bundesliga

27. travnja 2006. u 14:43

FC Koln-Hsv.......................................1

Hertha-Bayer Leverkusen....................1

Nurnberg-Borussia M.---------------------1

Hannover-Borussia D...........................2

Eintracht-Kaiserslautern-------------------0

Bayern-Stuttgart..................................1

Schalke-Arminia.................................0

Wolfsburg-Mainz.................................1

Duisburg-Werder................................2

  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.11.2003.
Poruka: 464

Bundesliga

27. travnja 2006. u 13:33
 

FC Koln-Hsv.......................................2

Hertha-Bayer Leverkusen....................2

Nurnberg-Borussia M.---------------------1

Hannover-Borussia D...........................0

Eintracht-Kaiserslautern-------------------0

Bayern-Stuttgart..................................1

Schalke-Arminia.................................1

Wolfsburg-Mainz.................................1

Duisburg-Werder................................2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.04.2003.
Poruka: 783

NBA playoffs - it’s GO time

27. travnja 2006. u 08:14

@the ja jos nisi na poslu?......

ja neznam sta im ovj phil jackson prica i koju travu im uvaljuje ali vujacic, cook, brown i smush igraju s mudima do zemlje......kobe se drzi game plana a odom je stavio u dzep mariona.....isto mislim da je d'antoni ispao zelen pomalo.....vec na prvoj utakmici se vidjelo kako ce lal igrati i kakve teskoce sunsi imau ali nikakav adjusment nije napravio.....cim su usli u half court ritam confidence strasno pada, juri se rezultat, skracuju se minute klupi tako da house i barbosa nemaju vremena da uhavte ritam....isto tako ne razumijem neigranje granta s obzirom da su ih odom i brown ubijali u reketu.....u la nece biti lako ako jos dodamo da ce phil i jack jos dodatno pritisnuti sudije svojim autoritetom i da ce kobe biti dodatno napljen.....ako udju u egal utakmicu nema sanse da ih dobiju