1. HRL (žene) 2025/26

123
...
585960
Esterch366
Esterch366
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.03.2023.
Poruka: 86
01. lipnja 2026. u 16:51

Nadam se da to ne znači da se Osijek raspada..iako ni drugim manjim klubovima nije lako (tipa Dugo Selo, Sesvete..)

[uredio Esterch366 - 01. lipnja 2026. u 16:53]
Francuz
Francuz
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.08.2021.
Poruka: 34
01. lipnja 2026. u 22:21

highlanderSINJ je napisao/la:

Nakon Jozanović u Sinj iz Osijeka stiže i Josipović. Produžena i Paštar.

Vidi cijeli citat

Sve tri igračice za velike klubove

highlanderSINJ
highlanderSINJ
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.06.2010.
Poruka: 1.566
02. lipnja 2026. u 07:25

Za velike ili male, potpuno nebitno za temu prijelaznog roka. Za Sinj su pojačanja, pogotovo jer Sinju je falilo rotacije na vanjskim pozicijama, a u kontekstu prve lige, nije da sve vrvi od vrhunskih igračica.

Jako ili nikako
Francuz
Francuz
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.08.2021.
Poruka: 34
02. lipnja 2026. u 07:41

highlanderSINJ je napisao/la:

Za velike ili male, potpuno nebitno za temu prijelaznog roka. Za Sinj su pojačanja, pogotovo jer Sinju je falilo rotacije na vanjskim pozicijama, a u kontekstu prve lige, nije da sve vrvi od vrhunskih igračica.

Vidi cijeli citat

Komentar je usmjeren prema velikim stručnjacima s foruma, kritičarima i pametnjakovićima koji s gorčinom pljuju sve, a nisu mrdnuli iz svoje fotelje i ekrana

simic
simic
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.09.2025.
Poruka: 9
02. lipnja 2026. u 23:50

Esterch366 je napisao/la:

Nadam se da to ne znači da se Osijek raspada..iako ni drugim manjim klubovima nije lako (tipa Dugo Selo, Sesvete..)

Vidi cijeli citat


Po nekim izvorima, sve ide u tom smjeru jer, uz već navedene cure koje su otišle u Sinj (Jozanović i Josipović) te Mariju Rnić, koja je otišla u drugu mađarsku ligu, i Katarinu Borac, koja je odlučila završiti rukometnu karijeru, još tri igračice iz udarne postave imaju konkretne ponude iz Bjelovara i Virovitice. Prema svemu sudeći, trenutno su bliže odlasku nego ostanku, pa je upitno s kakvim će kadrom Osijek uopce nastupiti u novoj sezoni, posebno ako se uzme u obzir da se klub suočava s velikim dugovima i teško će u ovakvoj situaciji dovesti nekoga kvalitetnog.

[uredio simic - 03. lipnja 2026. u 00:16]
highlanderSINJ
highlanderSINJ
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.06.2010.
Poruka: 1.566
03. lipnja 2026. u 07:23

Ako je tako, onda velika šteta. Nije to dobro, Osijek je velika sredina i udarac je ovo za ženski rukomet ne samo u tom kraju. Valjda će se naći načina da ostane na nogama, pa ne mogu to biti neki ogromni novci u pitanju, jer gubitak bilo koje sredine u ženskom rukometu je skup za sam sport.

Jako ili nikako
Lovnik05
Lovnik05
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 2
05. lipnja 2026. u 19:59

🤔

didier74
didier74
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 17.04.2026.
Poruka: 11
07. lipnja 2026. u 12:12

didier74 je napisao/la:

Loksa nakon odlaska šoštarića jednostavno ima loš skaut, ne znam tko se time bavi, jel opg ili netko drugi no u svakom slučaju ne znaju pogoditi igračicu što hrvatsku što stranu. A s druge strane budžet im nije baš toliko slab koliko su oni godinama kukali da su inferiorni u odnosu na Podravku.

U svakom slučaju ako lokomotiva nešto želi morat će dovesti neke reprezentativke ili bivše reprezentativke.

Iz hrvatske lige jedino mi je logično i ima smisla Iva Bule i Ana Fradelić. A ostalo će morati ex nacionalke ili strankinje. 

Vidi cijeli citat

Lokomotiva potpisala Bule.

Lovnik05
Lovnik05
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 2
07. lipnja 2026. u 16:35

Što se događa u Bjelovaru, pa svi odlaze?

sass
sass
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 02.06.2025.
Poruka: 43
08. lipnja 2026. u 09:47

didier74 je napisao/la:

didier74 je napisao/la:

Loksa nakon odlaska šoštarića jednostavno ima loš skaut, ne znam tko se time bavi, jel opg ili netko drugi no u svakom slučaju ne znaju pogoditi igračicu što hrvatsku što stranu. A s druge strane budžet im nije baš toliko slab koliko su oni godinama kukali da su inferiorni u odnosu na Podravku.

U svakom slučaju ako lokomotiva nešto želi morat će dovesti neke reprezentativke ili bivše reprezentativke.

Iz hrvatske lige jedino mi je logično i ima smisla Iva Bule i Ana Fradelić. A ostalo će morati ex nacionalke ili strankinje. 

Vidi cijeli citat

Lokomotiva potpisala Bule.

Vidi cijeli citat


I dvije Lane na desno krilo (Strugar iz Sinja i Jurina iz Koke). Obzirom da je Japundža otišla u Ivanić, pitanje je sad što je sa Burić? 

123
...
585960