ivan_mo je napisao/la:
Svaka čast vašim igračima, korektna utakmica bez incidenta. Prvo poluvrijeme je dobro suđeno, ali znao sam da drugo neće biti. Grubor izlazi van iz dvorane i govori našem igraču:"Pitanje je da li je bio prijestup". Delegat:"Nije bio prijestup". Šta da vam radim, mi smo vanzemaljci za vas. Dokaz tomu je taj da doma slavite bod protiv nas. Pojeli smo vas u svakom segmentu, vaša igra slična Kanfanarovoj. Imali ste punu dvoranu, bio je haos, morali ste pobijediti, ali niste. Istina, nikada više neće biti onoliko ljudi i bubnjeva. Bravo maškare.
Ivan Mona da ste bili doma pobjedili bi te sigurno neka te to tjesi ,znas kad vas se gleda sa 10 zuja u sebi stvarno ste vanzemaljci