kada ne gledas utakmici u kuci sporting lisabon, szeged, dinamo bucuresti, veszprem, magdeburg, nantes, pelister, wisla, kielce a i dobro navivaju i ultrasha na psg.
o sta zagreb ma je vestarcko. neki bjeli lavovi fan grupa. kladim se da nisu 2 bundesiga utakmici gledao cijel zivot ili lp tekma se zagreb.
toliko vestarcko uzgleda da je smesno cak.
onda bar ne pisi sranje o atmosveri u liga prvaka. em se taj areni i dobro puni em dobra atmosvra. berlin, aaborg i kolstad mozda nemaju top atmosvera ali puni areni.
aalbrog solidno se naviva ali ne kao u portugal, polska, itd.
[uredio Stefan84 - 19. veljače 2025. u 19:34]
Heja Sverige https://www.youtube.com/watch?v=KLEPJy2Ldyk&list=RDKLEPJy2Ldyk&start_radio=1