Duje77 je napisao/la:
Pa zapravo ne bih rekao da smo mi toliko lošiji od Francuza, jednostavno imamo teže komplekse naspram njih (gore od El Maestra) i prvenstveno je psiha ta koja nam prije starta utakmice priskrbi pet golova minusa.

Vidi cijeli citat
Ovo se dogodi kad nekoga ponese euforija;)
Francuzi imaju protuigru za nas, bolji su od nas i to je jedina istina, sto i skor pokazuje.
Ovo sto je nas golman danas obranio je za nas cudo, a za Landina, Sterbika, Omeyera normalan dan u uredu. Kad ti golman ne prima svaki gol ko Mirko puno je lakse igrati, i tu mislim lezi nas "psihicki" problem. Francuzi znaju da ce protiv nas omeyer kad tad poluditi, a u kog nasi da se pouzdaju svih ovih godina?
u mirka?