Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 30.12.2017.
Poruka: 56
21. travnja 2024. u 19:47

Slazem se i isto tako pozdravljam bjelovarsku publiku, kao u starim dobrim osamdesetima! Svaka cast igracima na borbi. Nazalost ne mogu presutiti ponasanje zaposlenika kluba u 3. poluvremenu...moze se popiti 2, 5 ili 7 piva, ali nema potrebe 25 komada, kreveljiti se i vrijeđati sve ostale sportove! Cijela sportska javnost i vecina gradana grada zna da su jedini uteg kluba mali Lanza, pijani trener i nekulturni precjednik.

Gospodo, ako volite klub odite sto prije

Bitćebolje
Bitćebolje
Pristupio: 18.03.2023.
Poruka: 37
21. travnja 2024. u 21:00

Nexe 2 - Đakovo. Susjedski derbi. Oštra utakmica jakih obrana. Kod 4:0 izlazi Matko Moslavac zbog ozljede koljena. Kasnije borba za svaku loptu. Puno promašaja u napadu i ishitrenih šuteva. Na kraju par vezanih obrana Serdara, obranjen sedmerac Hrkača i eto bodovi ostaju u Našicama. Ekipna pobjeda uz sportsku sreću.

Takojenijetako
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.03.2019.
Poruka: 789

Kako je netko već pisao, Đakovo u gostima skida gaće. Izgleda da su i Našice predaleko putovanje.

DIEM IRAE
DIEM IRAE
Pristupio: 25.02.2022.
Poruka: 67
22. travnja 2024. u 00:24

A tko može garantirati da će i Požega u zadnjem kolu odigrati punim gasom,Sisak treba pobjedu,pa trebaju nekako opravdati Špilera dovedenog za ne baš sitne novce za 4-5 utakmica,pa onda bolje da ne govorimo o poštenju i mogućem puštanju Čakovca.Pričekajmo prvo Rude da vidimo kakvi su njihovi planovi i sa kakvim će sastavom izaći protiv Bjelovara.Hvala RK Bjelovaru na prijenosu utakmice,i budu li igrali kao u drugom poluvremenu protiv Siska,uopće ne sumnjam u njihovu potvrdu drugog mjesta.