Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 2.923
01. listopada 2022. u 23:16

Ti si neki komičar? Ovako dobro suđenje u gostima ne znam da li je ijedna ekipa imala.

[uredio soecc - 01. listopada 2022. u 23:17]
YosemiteSam
YosemiteSam
Pristupio: 24.06.2022.
Poruka: 1.991
01. listopada 2022. u 23:19

Borbena utakmica u Labinu, sramotno ponašanje publike a pogotovo službenog spikera kojem nije prvi put jer je vec i ranije bio udaljavan sa utakmica. Psovanje majki igračima HD i svega ostalog po redu. Sramotno i žalosno, Igračima i trenerima čestitke na fer i korektnoj borbi.

YosemiteSam
YosemiteSam
01. listopada 2022. u 23:20

soecc je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Jesi ti ozbiljan? Pogledaj utakmicu opet pa se pospi kariolom pepela.

PlaviKarton
PlaviKarton
Pristupio: 11.03.2021.
Poruka: 578
01. listopada 2022. u 23:28

Ne bi on znao koristit kariolu sve mi se cini, ali sto se utakmice tiče, sramota nad sramotama, ova dva suca ne mogu sudit mini rukomet ovo je dno dna. Sto se publike tiče,  vjerujen da je momcima bio gust igrati u ovako naelektriziranoj atmosferi, no sve ima granice dobrog ukusa. Vrijedanje i psovanje sto je prije navedeno je za otvorit školu bon tona u sred dvorane.

22.11.-21.12 + disi bia?
trama
trama
Pristupio: 12.10.2012.
Poruka: 527
01. listopada 2022. u 23:50

Drama u Rovinju: deja-vu. Isti protivnik (Kozala) kao i krajem prošlog prvenstva s drukčijim motivacijama s obzirom na vrijeme odigravanja utakmice ali isto tako odlična utakmica dva takmaca na odličnoj razini i identičan rezultatski rasplet. Ovo zasiguno ni Hitchcock ne bi bolje osmislio i režirao. Naime, na proljeće je Begzić presudio pobjednika u smiraj utakmice odnosno u zadnjim sekundama za 29:28 kad je dvorana bukvalno eksplodirala. Ta utakmica je mogla biti rezultatski kobna za jedne ili druge ali je netom prije raspleta u Rovinju, Gospić X-om u Crikvenici presudio sam sebi ispadanjem iz lige. Večeras, početkom nove natjecateljske sezone dogodio se identičan rasplet samo što je match-winner ovaj put bio prinova rovinjske ekipe Antonio Radić, isto tako 2 sekunde prije kraja. Odlična utakmica dvije izvrsne ekipe. Kozala je pokazala da može očekivati uspješnu sezonu ali su i domaćini, pojačani povratnicima Tonyjem Zarevom, Sandijem Đukanovićem te Antoniom Matoševićem uz prinove Radića i Orlovića pokazali da imaju adute i za borbu u gornjem dijelu tablice. Tek je početak prvenstva i tek će se uvidjet prava snaga ekipa odnosno kvaliteta i moguća izjednačenost lige koja ove godine ima po 5 istarskih i dalmatinskih ekipa uz Kozalu i Karlovac. U svakom slučaju čeka nas vrlo zanimljivo prvenstvo, u to možemo biti sigurni. Čestitke Rovinju na zasluženoj pobjedi ali i Kozali na prikazanoj igri koja, i da je večeras uzela bod ili cijeli plijen iz Rovinja, ne bi uopće bilo nezasluženo, Utakmica je bila prilično izjednačena do otpilike 40.minute kad se Rovinj odvojio na +6 (21:15)... nakon toga isključenje i forsiranje igre bez golmana koje je donijelo 4 uzastopna lagana pogotka Kozale čime se ekipa iz Rijeke sasvim vratila u utakmicu i tako je bilo do zadnje sekunde. Niti kad je Kozala povela 21:22 Rovinj nije izgubio glavu te se održao da psihološki ne potone i utakmica je ušla opet u vrlo neizvjestan egal koji je rezulltirao pobjedničkim pogotkom Radića prije sirene koja je označila završetak. Kod Rovinja kao i mnogo puta dosad najefikasniji Đukanović sa 10 i Bašić sa 9 pogodaka iako su svi igrači uz odlične golmane Marasa i Orlovića dali svoj doprinos ovoj lijepoj pobjedi. Kod Kozale najefikasniji  David Šunjić sa 11 postignutih golova.

[uredio trama - 01. listopada 2022. u 23:55]
PlaviKarton
PlaviKarton
Poruka: 578
02. listopada 2022. u 00:31

Prvo, covjek je privatnik, imat ce uvijek posao. Drugo, klupa je dobila žuti u prvom poluvremenu nakon crvenog nezasluzenog, jer navodno guranje s leđa je crveni, al kad to ratkajec učini,  to je samo 2 minute. Daj nemoj me...

YosemiteSam
YosemiteSam
02. listopada 2022. u 00:36

fedorad je napisao/la:

Triba zube popravit. Sutra ide prvih 15 minuti salo 7 grešaka komtra HD. Labin nešto napada premijer,a izgubi od momaka koji bi mogli snimati izlazak iz Manjače i jednog fašističkog krmka kako kaže jedna liberalna labinska publika.

Crna Legija HD-a izgubila bod,ali nastavljamo dalje.

Trener Marko Galiot(Ante P)

Kapetan Mislav Plazibat(Jure Francetić)

Igrači Dragovoljca Fajteri(Crna Legija)

Labin pao,Odžak nije!

Evo tvog posta, i onda napišete sramotna labinska publika? Ti izlaziš van, vičeš ajmo ustaše i dižeš desnicu u zrak, sa majicom zds? Da smo normalna država, ne bi nikad više ni posao imao nakon što bi izašao iz pritvora, a kamoli igrao rukomet. Može vas biti sram svih skupa.

A što se suđenja tiče, pogledajte isključenja, a pogotovo treće isključenje našeg najboljeg igrača kad se odlučivala utakmica, jer je sucu rekao da šta ne sudi korake. A vaša klupa divlja, psuje i baca stvari tijekom cijele utakmice, a od samog početka. I nikakve kazne za klupu. Da ne govorimo prijetnje sucima nakon utakmice.

Molio bih admina da reagira na ovaj upis fedorada jer zaslužuje ban na dugo vremena. Kod nas je veličanje fašizma ustavom zabranjeno.

Ne piši laži,nikakvo bacanje ni divljannee sa klupe se nije dogodilo tokom cile utakmice, Ratkajc je triba dobit 3. Isključenje vec i ranije kod guranja našeg igrača u leda kad ga je prošao.

Može vas bit sam došlo nas je 11 igrat od toga 3 golmana i jedan igrač je dobio crveni u 20. Oj min. Imate propračun 3. Puta veći od nas i igrate za novce ponizili smo vas nenormalno, može vas bit sram. A ovakvo lažno predstavljanje je sramotno pogledat će se utakmica opet pa će svima bit sve jasnije. Ništa novo u Labinu.

PlaviKarton
PlaviKarton
Poruka: 578
02. listopada 2022. u 00:38

Meni je najsmisnija izjava "gostujuće suđenje u Labinu". Ko god je ikad bia tamo zna da je to u razini Star Wars znastvene fantastike