Lažni_Zamah je napisao/la:
123istrani je napisao/la:
Vidim da je Petrovic pojacao Dubovac.. Pametno, u DS nije puno prilika dobivao, i ipak je to velika razlika.. Sasa je top igrac za ovu ligu
Vidi cijeli citat
Za ovu ligu fantastičan igrač, objektivno gledano - teško da će ikada biti igrač za Premijer ligu, lijepo razumije igru, ima potez ali previše je tu limita glede fizikalije, nije nikada bio ni blizu da ima ikakvu ulogu osim epizodne, i u Moslavini i u Dugom Selu.
Zanimljivo je kako ga se nikad nije povezivalo sa RK Poreč, koji je poznat po tome da uzima svakog tko je ikad trenirao rukomet u Puli, mora da se tu krije nešto što mi ne znamo
Na faksu je mislim u Zg..bar bio..