poslanick je napisao/la:
Ribarska večer...

Ma nema tu puno tajni, zna se da nam je Lukačec s repkom u Švicarskoj ovaj vikend i tražili smo da se promijeni termin tekme (navodno na to imamo i pravo po propisima) te se zato igra u četvrtak.
Sad druga je priča što ni taj četvrtak nije idealno riješenje jer nije baš lako nama amaterima putovati 700 km usred radnog tjedna i najavljeni su mogući problemi sa sastavom, ali vidjet ćemo što će biti na kraju od svega.
U svakom slučaju dolje nas čeka jako teška utakmica i apsolutno su sva tri znaka u igri...
Vidi cijeli citat
A pretpostavia sam da je to u igri,pitanje je koliko će vam to bit bolje,sam si navea,ko zna,možda vas još više i ne bude moglo ić put Biograda.