Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 14.10.2019.
Poruka: 19
06. veljače 2022. u 00:03

Neugodna tekma u Vidovcu, vidjelo se da je to početak druge polusezone te da nisu oba tima pokazala sve svoje mogućnosti. Egal sve do 45 min, onda odlična serija Vidovca. Predvođeni dobrim napadom i još boljom obranom domaći odnose bodove.

06. veljače 2022. u 12:11

Opa, dogodilo se par iznenađujućih događaja, ili kaj mislite dečki ? Dajte malo komentara... ( Virka Fun i ostali ).Hvala.Pozdrav svima

Takojenijetako
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.03.2019.
Poruka: 782
06. veljače 2022. u 12:16

Bravo Osijek! Drago mi je da nema nikakvih repova iza pobjede!

poslanick
poslanick
Pristupio: 22.09.2007.
Poruka: 515
06. veljače 2022. u 12:41

Nadam se da će naš dragi Virka nastaviti sa svojim izvještajima i u nastavku sezone pa neću puno pisati o tekmi u Ivaniću jučer.

Samo ću spomenuti jednu zanimljivost, da su braća Lukačec i Malec zabili skupa 25 od ukupno 29 golova domaćina, a nijedan od njih nije igrač utakmice... 😮

Kako je to moguće saznajte nešto kasnije u novom nastavku Virkinih priča... 🤗

dosta je bilo
Pristupio: 29.05.2019.
Poruka: 159
06. veljače 2022. u 16:05

Sinoć je utakmica Preloga i Požege na HRS-u bila zaključena sa pobjedom Požege.....jutros cijeli sustav pao, kad se vratio piše da je završilo nerješeno....nitko ništa sa utakmice...gdje su svi.....

Poruka: 159

Poruka: 159
06. veljače 2022. u 16:08

Još nešto, sinoć čitam o crvenim kartonima igračima jedne i druge ekipe.....danas o tome nakon što je pao sustav nešto sasvim drugo....neki nisu kažnjeni...nadam se da sam samo paranoičan

Evo me!!!

Je, bilo je neriješeno 26:26. Ne znam čija je greška, zapisničara ili delegata, ali u zapisniku nedostaje puno podataka, pogotovo iz same završnice. Zapisničar vjerojatno nije stigao upisati sve jer je cijelu utakmicu samo trpao nekakve grickalice u sebe.

Uglavnom, loše smo igrali, napravili puno nepotrebnih pogrešaka (pogotovo u zadnjim minutama) i poklonili bod Prelogu. Oni su samo uredno iskoristili naše poklone. Tako to i bude, ako nisi 100% u utakmici.

Suci nisu utjecali na rezultat, ali jako loši, vrlo nesigurni. Igrači Preloga jedva hodali drugi dio, svaki njihov napad 1-2 brisanja parketa, nama npr. niti jedno. Isto tako, zanimljiv izbor sudaca, iz Varaždina.

Sve novosti o RK Požega čitajte na Facebook stranici kluba!