Pristupio: 23.03.2022.
Poruka: 3
24. rujna 2022. u 20:58

Viro-N.Zagreb 25:31.

Moje razmišljanje nakon utakmice je sljedeće : svi smo se nadali pobjedi Virovitice no ovo danas je bilo sve samo ne lijep rukomet, puno naguravanja, loša obrana, napad dobar prvih 5min utakmice, dalje sve forsiranje, nervoza. Trener se pogubio, nije znao tko je u obrani, tko u napadu. 55min igra sa Vrbancicem koji već nakon 15 min jedva stoji na nogama, rupa velika u obrani na tom desnom beku. Jedino u svemu je bio dobar golman Meter koji je skupio podosta obrana, sve ostalo jad i bijeda. I forsiranje obrane 3,2,1 sa umornim Vrbancicem nema smisla. Nadam se da će netko od vodećih vidjeti ovaj post pa se malo primiti posla, jer dečki su dobri ali krivo raspoređeni. Ovakvom igrom smo na dnu tablice, šteta, nadam se što boljem nastavku sezone za Viro.. Novi Zagreb strpljivo, lagano, smireno došao do pobjede. Bravo i čestitam.

Takojenijetako
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.03.2019.
Poruka: 784
24. rujna 2022. u 21:37

Nexe2 prokockalo 6 razlike 15 min do kraja.

Metalac opet poraz u zadnjoj sekundi.

Preokret Siska protiv Rugvice i minimalna pobjeda. Ipak opet napeto kolo osim u Dugom Selu gdje je Spačva u poluvremenu zabila nerealnih 25 golova, ali razlika u kvaliteti naspram ostatka lige je stvarno prevelika.

trese,lupa,udara
Pristupio: 23.09.2021.
Poruka: 100
24. rujna 2022. u 22:00

Spačva je neka druga dimenzija pa svi ostali.Prođel' sezona bez ozljeda oni su sigurni za super šampiona.Pozicija broj 2 otvara žestoku borbu.Ima interesantnih i podjednakih momčadi.O fenjerašima je rano za prognoziranje,neke će se ekipe dizati a neke padati.Puno viteških dvoboja želim u ovoj natjecateljskoj godini i sa što manje ozljeda.

Pjesmom se zove pjevanje cajki i ono što prezentira Rundek.
zana20
zana20
Pristupio: 15.10.2011.
Poruka: 50
24. rujna 2022. u 22:51

Iako je sam pocetak lige, evidentno je da Spacva odskace od ostatka lige, ukoliko ih zaobidju ozljede, trebali bi se prosetat ligom, 25 golova u poluvremenu zabit bilo kome je pothvat

reformist je napisao/la:

Ocekujem danas pobjedu Siska u Nasicama. Ukoliko Nasicani ne krenu s nekim premijerligarskim igracima Sisak to lagano bi trebao rijesiti. Glasine kazu da cemo gledati Kuzmanovica i povratnika Cara nakon ozlijede. Bit ce zanimljivo.

Vidi cijeli citat

E moj reformistu,iako si iz Siska budi malo realan po pitanju kvalitete Rk Siska,prošlu su se sezonu provukli,a ove su glavni kandidati za ispadanje

Sisak se provukao? A bio ispred Vidovca i Virovitice daleko koji su isto ostali u ligi.

A bili su i par bodova od sredine tablice.

Rekao sam da bi trebali dobit Nexe ako Nexe ne skine nikog iz 1.ekipe, pa uzmi Nexeu 20 nerealnih obrana za bilo kojeg drugog golmana njihovog...

25. rujna 2022. u 12:34

Nakon skoro gotova prva 2 kola, stvari su puno jasnije.

Ne racunajuci utakmice protiv spacve (ali i one su ogledalo ekipe i pokazuju karakter ) mislim da je vise nego ocito da ce ispasti Dugo Selo.

Drugi kandidat za ispadanje su Vidovec i Virovitica.

Opet je borba izmedu te 2 ekipe, ali za sad najlosije izgleda Dugo Selo i mislim da se tu nece nista promijenit.

Igraju bez pivota prakticki i trener Sola forsira brzi rukomet i trcanje a igra s 8 igraca.

Izmedu Virovitice i Vidovca, prednost dajem ipak Vidovcu jer imaju bolji omjer na domacim utakmicama.

Spacva ce bez puno brige biti 1.

Jing@jang
Jing@jang
Pristupio: 02.03.2020.
Poruka: 131
26. rujna 2022. u 17:41

I prošle sezone se Vidovec otpisivao u samom startu...... A sezona opet duga.... i neizvjesna....

28. rujna 2022. u 21:39

1.kolom startale utakmice kupa u regiji istok..U Virovitici:Rk Virka-Rk Požega 33-29 (14-8)..Nisam bio,no tako mi je javljeno

Poruka: 784
28. rujna 2022. u 21:55

Valpovo dobilo u Gradišci, Spačva dobila u Županji, Slatina razbila Đakovo u Đakovu, Osijek dobio na penale u Borovu.

U subotu opet Đakovo - Slatina u prvenstvu.

Očekujem slatinsko slavljeničko šetanje kroz đakovačko korzo nakon utakmice!