Omega1 je napisao/la:
Mozes ti pricat sta hoces al
sesta ekipa juga je kvalitete 15 ekipe zapada...ali to ni nije cudno zbog vise klubova i igraca u zapadu... Jug i sjever imaju Ivanec i Kastelu dok u zapadu postoji od jakih Zagreb,Dugo selo,Ogulin, Medvescak, Karlovac, Gorica,Zg-Dubrava,Rudar, Zamet,...
od 3 do 6 mjesta na jugu medusobne utakmice zavrse 1-2 razlike uglavnom za domacina,tako da izmedu 3 i 6 ekipe s juga nema neke velike razlike,ako 6 ekipa juga pobjedi trnje 15-ak i ivanic 10-ak razlike a izgubi od dugog sela 7 razlike,to znaci su u rangu 15 ekipe


,postujem zapadne klubove i to, ali po meni osim iz ivaneca klubovi s sjevera su najlosiji (zadnja 3 mjesta na zavrsnici zauzeli su njihovi klubovi)