ljepilo je napisao/la:
jel se zna tko igra za selekciju grada Zagreba, obzirom da su 5 igrača Zagreba CO u Umagu na pripremama, a u Prag još idu obje Dubrave, Trnje, Pastela. Vjerovatno igraći u Pragu igraju za svoje klubove .....
Vidi cijeli citat
Za selekciju grada Zagreba igraju :
Golmani : ŠTEFANAC - Zagreb
MARKOVIĆ - Dubrava
PERIĆ - Zagreb
LK : MARKOCI-PETRKOVIĆ - Dubrava
GODEC - Medveščak
Srednji : VUSIĆ - Zagreb
GRAHOVAC - Dubrava
TUNJIĆ - Dubrava
BILUŠIĆ - Zagreb
VIDMAR - Dubrava
Dečko iz Pastele
Dečko iz Medveščaka
DK : ŠEREMET- Dubrava
Dečko iz Pavleka
Pivoti : MOSTOVAC - Zagreb
KLASIĆ - Dubrava
PAVIĆ - Pastela
Isprika što neznam točno prezimena dečkima iz Medveščaka,Pastele i Pavleka !