2 HRL sjever 2008/2009
Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
Veliko pojačanje za Podravku, potpisala francuska reprezentativka
Dagur Sigurdsson objasnio vlastite metode komunikacije pa otkrio: 'Mrzim suce i držim se podalje'
- Najnovije
- Najčitanije


Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
2 dana•Liga prvaka

Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
3 dana•Reprezentacija

Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
3 dana•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
3 dana•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
5 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
6 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
12 dana•Hrvatski rukomet

Panama - Engleska: Englezi pobjedom traže prvo mjesto, Panama se želi dostojno oprostiti
18 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Jordan - Argentina 1:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
6 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Alžir - Austrija 3:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
6 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: DR Kongo - Uzbekistan 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina K)
8 sati•Nogomet

Kolumbija - Portugal: Potencijalni protivnici Hrvatske u šesnaestini finala, izravna bitka za prvo mjesto
15 sati•Nogomet

Hrvatska - Gana: Nema rezultata od previše filozofiranja, Hrvatska mora potvrditi da je bolja
17 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Hrvatska - Gana 2:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
11 sati•Nogomet

Split pred velikim potpisom: Na Gripe bi se mogao vratiti Danijel Jusup
15 sati•Košarka

... a za nas...ahh... oprosti što nisam dogovor ispunio..hehe....a izgubili smo unaprijed dobivenu utakmicu...jbg. takve utakmice je i najteže igrat...a mi jučer ko i da nismo igrali...od onog epiteta najgrublja obrana u ligi... tog nije bilo...obrana slaba...mislim da se dobro igrala samo 9-10 minuta.... a Borovo je iskorištavalo sve naše izgubljene lopte(a bilo ih je dosta).... šteta.... suđenje u redu...naravno ima zamjerki ali to je normalno kad se izgubi utakmica... čestitke Borovu





vidim da i tebe recesija ubija baš mi je žao ,ali ako ti je teško đejson će ti pomoći vidim problemi sa financijma nemoj biti frustriran ,zasjati će sunce i nad tvojim krumpirima