2 HRL sjever 2008/2009
vinc šuter je napisao/la:
MAKI 77777 je napisao/la:
diaz je napisao/la:
Da ovaj zicer N.G. V:S: Brod --- je zicer samo u slučaju dogovora.Vidi cijeli citat
bešo ništa se nešuška pričaš gluposti a i vidjet ćeš poslije te utakmice


Vidi cijeli citat
maki mislim da nekome duguješ ispriku....
Vidi cijeli citat
haha zašto ispriku pa nisam ga uvrijedio,a brodu je falilo par važnih igrača ali svejedno Bešo jbg bio si u pravu bar što se tiče prognoze



[uredio MAKI 77777 - 10. svibnja 2009. u 10:06]
diaz je napisao/la:
Slažem se!Ali Samo u slučaju da je taj zicer bio stvarno zicer. Jer je žalosno da neki ljudi znaju prije početka utakmice kako će ona završiti tjednima unaprijed. Malo čudno ako ništa drugo. Jer nemožemo pričati o dogovaranju tekme.
Kako je Brod dobio sve uz pomoć i ne pomoć određenih ljudi i šta se slaže da će i kako završiti određene utakmice. Pa sad im nije bitno pa ćemo pustiti utakmicu. HVALA I DRUGI PUT: MOLIM LIJEPO.
Brod prvak moš mislit, izgube od zadnje ekipe kojoj je trener slučajno iz Broda.(ne više zadnje) ekipe kojoj je trener iz Broda.
Ivanec je ispred svih u ovoj ligi za realno 10 razlike.
Gradiška možda ne bi trebala ispasti ove godine, ali su trebali ispasti prošle, jer su bili zadnji i tako unazad 3 godine, jer je slučajno netko drugi trebao ispasti, a ne oni. Jer je bolje da liga bude u krugu 50 kilometara pa da se igramo.
Ma bezveze mi je trošit riječi i slova.
Ako se ne desi najgluplja reorganizacija rukometa u poslijednjih 100 godina,po rasporedu koji sam gledao,i koprivnica i gradiska idu van posto se tamo tesko slatina moze izvuci.
Vidi cijeli citat
danni kc je napisao/la:
diaz je napisao/la:
Slažem se!Ali Samo u slučaju da je taj zicer bio stvarno zicer. Jer je žalosno da neki ljudi znaju prije početka utakmice kako će ona završiti tjednima unaprijed. Malo čudno ako ništa drugo. Jer nemožemo pričati o dogovaranju tekme.
Kako je Brod dobio sve uz pomoć i ne pomoć određenih ljudi i šta se slaže da će i kako završiti određene utakmice. Pa sad im nije bitno pa ćemo pustiti utakmicu. HVALA I DRUGI PUT: MOLIM LIJEPO.
Brod prvak moš mislit, izgube od zadnje ekipe kojoj je trener slučajno iz Broda.(ne više zadnje) ekipe kojoj je trener iz Broda.
Ivanec je ispred svih u ovoj ligi za realno 10 razlike.
Gradiška možda ne bi trebala ispasti ove godine, ali su trebali ispasti prošle, jer su bili zadnji i tako unazad 3 godine, jer je slučajno netko drugi trebao ispasti, a ne oni. Jer je bolje da liga bude u krugu 50 kilometara pa da se igramo.
Ma bezveze mi je trošit riječi i slova.
Ako se ne desi najgluplja reorganizacija rukometa u poslijednjih 100 godina,po rasporedu koji sam gledao,i koprivnica i gradiska idu van posto se tamo tesko slatina moze izvuci.
Vidi cijeli citat
slatina se izvukla.....dobila sinoć prelog 5raz a trogir kod kuće izgubio od županje..........vjerovatno će imati isto bodova nakraju slatina,prelog i trogir ali međusobni susreti se gledaju tako da trogir ispada......Vidi cijeli citat
Dobro je maki velim ti ja par puta si sumljo u moje prognoze ali velim ti ja sve se zna.Evo odma da vam velim da Koprivnica dobiva Ivanec zadnje kolo a sad ćemo vidjet dali će se Gradiška uspjet dogovorit sa Borovom uglavnom jako zanimljiva završnica pomalo smiješna ali šta ćeš...Čestitao bi Trnovcu na uvjerljivoj pobjedi čuo sam da su dečki odigrali fantastično opet je vratar Balent imao podosta obrana.A zanimljiva situacija se događa u Ivancu navadno su kola krenula nizbrdo imali istine u tome
beša je napisao/la:
Dobro je maki velim ti ja par puta si sumljo u moje prognoze ali velim ti ja sve se zna.Evo odma da vam velim da Koprivnica dobiva Ivanec zadnje kolo a sad ćemo vidjet dali će se Gradiška uspjet dogovorit sa Borovom uglavnom jako zanimljiva završnica pomalo smiješna ali šta ćeš...Čestitao bi Trnovcu na uvjerljivoj pobjedi čuo sam da su dečki odigrali fantastično opet je vratar Balent imao podosta obrana.A zanimljiva situacija se događa u Ivancu navadno su kola krenula nizbrdo imali istine u tome
Vidi cijeli citat
od danas te pozorno slušam


mislim da se gradiška neće sigurno dogovoriti s borovom jer znam kakvi su tamo ljudi i igrat će pošteno do kraja to ti garantiram!!!!!!Sezona 2008./2009.
|
||||||||
|
2. HRL Sjever - muški
|
||||||||
|
M
|
KLUB
|
U
|
P
|
N
|
I
|
GD:GP
|
+/-
|
B
|
|
1.
|
IVANČICA IVANEC
|
21
|
18
|
1
|
2
|
673:506
|
167
|
37
|
|
2.
|
BROD KONSTRUKTOR |
21
|
15
|
1
|
5
|
693:593
|
100
|
31
|
|
3.
|
TRNOVEC
|
21
|
12
|
0
|
9
|
673:632
|
41
|
24
|
|
4.
|
POŽEGA
|
21
|
11
|
2
|
8
|
607:598
|
9
|
24
|
|
5.
|
SPAČVA VINKOVCI
|
21
|
11
|
0
|
10
|
626:628
|
-2
|
22
|
|
6.
|
VIRO VIROVITICA
|
21
|
11
|
0
|
10
|
605:618
|
-13
|
22
|
|
7.
|
SPAČVA VINKOVCI
|
21
|
10
|
1
|
10
|
551:560
|
-9
|
21
|
|
8.
|
KTC
|
21
|
8
|
2
|
11
|
613:623
|
-10
|
18
|
|
9.
|
AG DINAS
|
21
|
7
|
2
|
12
|
582:610
|
-28
|
16
|
|
10.
|
PETRIJEVCI
|
21
|
7
|
0
|
14
|
617:706
|
-89
|
14
|
|
11.
|
NOVA GRADIŠKA
|
21
|
5
|
2
|
14
|
581:696
|
-115
|
12
|
|
12.
|
KOPRIVNICA
|
21
|
5
|
1
|
15
|
545:596
|
-51
|
11 |
21. KOLO - 09./10.05.2009.
| POŽEGA - KOPRIVNICA |
33
|
:
|
31
|
| PETRIJEVCI - KTC |
32
|
:
|
28
|
| SPAČVA VINKOVCI - VIRO VIROVITIC |
39
|
:
|
29
|
| NOVA GRADIŠKAA - BROD KONSTRUKTOR |
35
|
:
|
33
|
| TRNOVEC - BOROVO |
39
|
:
|
23
|
| IVANČICA IVANEC - AG DINAS |
32
|
:
|
21 |
MAKI 77777 je napisao/la:
vjerovatno će imati isto bodova nakraju slatina,prelog i trogir ali međusobni susreti se gledaju tako da trogir ispada......Vidi cijeli citat
Neće imat jednako bodova a ako i budu imali (Trogir dobije u Prelogu), ispast će Prelog jer se radi mini tablica 3 ekipe u kojoj je Prelog najlošiji!!
S obzirom da najvjerojatnije ispada Trogir, iz ove lige vjerojatno neće bit ispadanja jer kako stvari stoje, 3.-ligaši s istoka nisu zainteresirani za prolazak u 2.ligu.
vinc šuter je napisao/la:
Evo malo sa utakmice TRNOVEC-BOROVO,cijelu utakmicu je Trnovec kontrolirao u početku napravili 7-0 i od onda se razlika samo povečavala na poluvremenu je bilo 19-7 ako se ne varam.Obrana je funkcionirala savršeno a i ono što je prošlo to je golman Balent poskidao.u drugom djelu dolazi do laganog opuštanja uvođenjem mlađih igrača ali razlika se i dalje povečavala.Vrijedi istaknuti i pivota pažura koji je zabio 8 golovA na sjajne asistencije svojih suigrača.uglavnom sigurno naša najbolja utakmica do sad i sad idemo kompletni u Đurđenovac za potvrdu 3 mjesta.Suci odlični česitke igračima borova na fer i korektnoj igri.
Vidi cijeli citat
pridružujem se čestitkama čujem da ste odigrali sjajnu utakmicu i da u zadnjem kolu idete po potvrdu trećeg mjesta u slavnoniju.
Samo da se na kratko javim,,jer svaki malo me moji kolege rukometaši iznenade!
Na pitanje dali je u Ivancu sve krenulo nizbordo!Baš naprotiv!
Počele su se slagati kockice za novu sezonu,od financija pa nadalje!Neznam šta vas je navelo na takve tvrdnje,ali nemojte gledat naša zadnja dva odigrana kola.
U zadnje dvije utakmice igramo u skroz pomlađenom sastavu,i to zbog igrača koji završavaju srednju školu(maturanti).Prvo imali mature,pa sad norijade,ovaj tjedan bili na državnom prvenstvu srednjih škola u Šibeniku,gdje su osvojili PRVO MJESTO,Itd.Itd.!
A šta se tiče posljednjeg kola koje igramo u Koprivnicu,isto tako tvrdim da nikako nejdemo izgubiti.
Več sam čuo naklapanja o puštanju ili prodaji utakmice,ali kao i do sada naša uprava o tome ne odlučuje.
Cijelu godinu smo odigrali bez i jedne kune stimulacije, pa nas neče ni stimulirati nekih primjera radi 300 kuna po igraču!
Dolazimo u Koprivnicu odigrati i pobjediti posljednju tekmu,a nakon tekme imamo veliku proslavu osvajanja prvog mjesta.(Vino,janjac,odojak,možda kakva salatica i na kraju koliko sam čuo i tamburaši!
Eto toliko od mene, i pozdrav svima iz Ivanca!
Na pitanje dali je u Ivancu sve krenulo nizbordo!Baš naprotiv!
Počele su se slagati kockice za novu sezonu,od financija pa nadalje!Neznam šta vas je navelo na takve tvrdnje,ali nemojte gledat naša zadnja dva odigrana kola.
U zadnje dvije utakmice igramo u skroz pomlađenom sastavu,i to zbog igrača koji završavaju srednju školu(maturanti).Prvo imali mature,pa sad norijade,ovaj tjedan bili na državnom prvenstvu srednjih škola u Šibeniku,gdje su osvojili PRVO MJESTO,Itd.Itd.!
A šta se tiče posljednjeg kola koje igramo u Koprivnicu,isto tako tvrdim da nikako nejdemo izgubiti.
Več sam čuo naklapanja o puštanju ili prodaji utakmice,ali kao i do sada naša uprava o tome ne odlučuje.
Cijelu godinu smo odigrali bez i jedne kune stimulacije, pa nas neče ni stimulirati nekih primjera radi 300 kuna po igraču!
Dolazimo u Koprivnicu odigrati i pobjediti posljednju tekmu,a nakon tekme imamo veliku proslavu osvajanja prvog mjesta.(Vino,janjac,odojak,možda kakva salatica i na kraju koliko sam čuo i tamburaši!
Eto toliko od mene, i pozdrav svima iz Ivanca!
- Najnovije
- Najčitanije


Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
1 dan•Liga prvaka

Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
2 dana•Reprezentacija

Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
2 dana•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
2 dana•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
4 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
5 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
11 dana•Hrvatski rukomet

UŽIVO: Norveška - Francuska 1:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
39 min•Nogomet

Turska - SAD 3:2: Fenomenalna utakmica na SoFi stadionu, Turci se pobjedom oprostili od Svjetskog prvenstva
15 sati•Nogomet

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
9 sati•Nogomet

UŽIVO: Senegal - Irak 1:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
52 min•Nogomet

KRONOLOGIJA: Tunis - Nizozemska 1:3 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina F)
20 sati•Nogomet

Nova prognoza za prolazak Hrvatske u nokaut fazu, remi s Ganom zadovoljava
9 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Turska - SAD 3:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina D)
17 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
2 dana•Nogomet





