Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.09.2017.
Poruka: 69
11. listopada 2021. u 20:34

Prvo poluvrijeme egal, Petrinja cvrsta organizirana ekipa ali malo starija i sporija, sto nije hendikep, dosta je tu iskustva, da ne podcijenjujemo Petrinjce koji su jedna vrlo korektna i fer ekipa i zelimo im srecu u nastavku, međutim u drugom poluvremenu dolazi do izražaja Trnovečka mladost i uz nekoliko brzih golova odvajamo se na +5 sto je za goste bilo nedostizno te se razlika samo povecavala.

14. listopada 2021. u 06:43

Ovo kolo predviđam sve pobjede domaćina, a najgušće bi moglo biti u Trnovcu i Sesvetama.

Shvabo_Junior
Pristupio: 06.09.2017.
Poruka: 83
17. listopada 2021. u 18:32

Sesvete 2 - Ilova 33:33 (20:16) ulazimo dosta loše u utakmicu te domaćin odmah nameće svoj tempo igre što govori i početni rezultat od 5:1 kasnije 7:2 nakon toga dosta izjednačen rukomet sa obje strane no tu početnu prednost domaćina hvatamo cijelu utakmicu... U prvoj polovici drugog poluvremena prednost domaćina odlazi na +6 no sa nekoliko njihovih grešaka i naših nekoliko presječenih lopti u obrani vraćamo se u igru i stižemo rezultat... tek u 54. minuti zabijamo za izjednačenje 30:30, domaćin je još jednom poveo sa 31:30 i to im je bila posljednja prednost u utakmici... Kod rezultata 32:33 minutu prije kraja imamo penal koji bi nam donio oba boda ali na našu nesreću domaći golman brani, domaćin izjednačuje za 33:33... Imali smo još posljednji napad i mogućnost za odnijeti dva boda no nismo uspjeli realizirati pogodak te je krajnji rezultat 33:33... Iako smo imali priliku za odnijeti oba boda sretni smo sa osvojenim bodom u gostima jer kod rezultata 25:19 nismo bili toliko optimistični oko osvajanja bodova ali ipak uspijevamo iz svega ovoga izvući bitan bod za nastavak prvenstva!

Dobarlošodličan
Pristupio: 04.02.2020.
Poruka: 93
22. listopada 2021. u 08:45

Medo još egzistira? Netko je spomenuo da neće dugo!

veseliprdonja
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.09.2018.
Poruka: 231
22. listopada 2021. u 11:11

Zna li netko,da li puštaju gledatelje u dvoranu u Grubišnom polju?

Poruka: 83
24. listopada 2021. u 15:20

Ilova - Rugvica 26:46 (16:23) Oslabljeni brojnim izostancima jednostavno nismo imali nikakve šanse iako je Rugvica kvalitetnija ekipa koja redovno trenira i zasluženo su pobijedili, rezultat nije niti malo realan pokazatelj naše kvalitete... Inače nemam komentar na sudce ali ovo što smo doživjeli protiv Rugvice sva sreća se dogodilo protiv njih a ne protiv neke ekipe sa kojom je utakmica na nož... Navesti ću samo neke od odluka sutkinja a ostalo možete i sami vidjeti na yt kanalu RK Rugvice da ne ispadne da lupam bezveze... Nama u 2. minuti susreta daje 2 minute za najobičniji faul za koji bi neki čak i pustili prednost znači nama u 2. minuti utakmice 2 minute za ništa a gostima u 15. minuti daje žuti karton?!? Dovoljno o tome govori i činjenica da gosti nisu dobili isključenje sve do 49. minute susreta dok smo mi već imali 5... Nama u napadu svira probijanja gostima za iste stvari svira faul... Veliki broj golova u 1. poluvremenu gosti su postigli tako što im nije sviran prijestup pri izvođenju centra, a šlag na tortu je bilo isključenje našem igraču u 52. minuti jer je ni manje ni više dodao loptu suigraču... Kojeg god delegata pitaš što je ovo dobiješ odgovor "nema tko suditi", "mladi su", "nije se igralo 2 godine" okej sve to stoji ali drugo je kada netko griješi pa griješi podjednako na obje strane a drugo je kada netko od tebe pravi budalu cijelu utakmicu... Ovo što su ove dvije pokazale sinoć nije na razini 2. mlađe kadetske lige a ne 2. HRL... Neka njih ali toplo se nadam ne više na našim utakmicama... Pozdrav!

handballfan
handballfan
Pristupio: 04.10.2021.
Poruka: 58
25. listopada 2021. u 12:07

Rugvica glavni favorit za ulazak u 1.HRL?

Gledao sam utakmice Mede, mlada ali jako jako perspektivna ekipa...mislim da to kad se malo posloži idu gore i to vrlo brzo, okliznuo su se malo protiv Ivanca ali Rugvicu su 50 minuta držali u egalu, gledajući sa strane mogli su to okrenuti u svoju stranu