2 HRL zapad 2008/2009
Dagur Sigurdsson objasnio vlastite metode komunikacije pa otkrio: 'Mrzim suce i držim se podalje'
Hrvatski rukometaši neće imati jednostavan posao na Svjetskom prvenstvu, poznati protivnici u skupini
Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
- Najnovije
- Najčitanije


Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
2 dana•Liga prvaka

Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
3 dana•Reprezentacija

Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
3 dana•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
3 dana•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
5 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
6 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
12 dana•Hrvatski rukomet

Panama - Engleska: Englezi pobjedom traže prvo mjesto, Panama se želi dostojno oprostiti
16 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Jordan - Argentina 1:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
4 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: DR Kongo - Uzbekistan 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina K)
6 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Hrvatska - Gana 2:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
9 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Alžir - Austrija 3:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
4 sata•Nogomet

Kolumbija - Portugal: Potencijalni protivnici Hrvatske u šesnaestini finala, izravna bitka za prvo mjesto
13 sati•Nogomet

Hrvatska - Gana: Nema rezultata od previše filozofiranja, Hrvatska mora potvrditi da je bolja
15 sati•Nogomet

Kolumbija - Portugal 0:0: Paklen ritam u Miamiju, Hrvatska ide na Portugal u 1/16 finala
4 sata•Nogomet




.Napad im je katastrofa i prespor a obrana još gora.Pa oni nemaju niti jednog jedinog prosječnog igrača,a na početku sezone se govorili da imaju šanse za 1b ligu ne znam samo kako i na koji način su to očekivali
. nikad nepisem ovoliko na forumu ali ono u subotu je nesto najruznije sto sam vidio i od sudnjenja i DA KAZEM ZA ONO TRENERSKO GOVNO OD DUBRAVE....KAKAV JE TO SPORTAS I TRENER I PRIMJER KOJI NAKON STO SMO IMALI 5 MINI IZVADJALI 9 M...ON SE DERE "DECKI.....CRVENI KARTON.....I POKAZUJE "udarajte šakom" MISLIM TAKVE TRENERE TREBA SUSPENDIRAT I KAD IZADJE IZ DVORANE RAZJ.... SAKOM U OKO....KONJ......da vidim kad njemu budu sina sakom udarali sta ce rec.....



