darkydark je napisao/la:
ko da je to tesko. oni su vec u 2 ligi odavno u mislima. samo to treba ostvariti, al ipak da se oni normalno natjecu u drugoj lizi fali im jos igraca. prvenstveno drugi pivot i desno krilo.
al mislim da bi mogli se odrzat u toj lizi ak uspiju uci.
kolko citam prvak trece lige zapad je odustao od druge lige tak da mozda cak i udu direktno ili ce igrati s drugoplasiranim iz trece lige zapad.
Vidi cijeli citat
pa nemogu ući direktno bez kvalifikacijske tekme....
ako je prvak osudtao, onda se ide prema dole. znači, drugoplasirani, trećeplasirani i tako redom..
pa j**ote, netko će valjda htjeti

iako, meni bi bilo drago da bedexi uđu
[uredio sveznadar - 06. srpnja 2009. u 00:41]