lega12 je napisao/la:
onda dobro, ja sam čuo da je orahovica dost bezobrazna ekipa kod kuće, a od nekih dečki iz osijeka sam čuo da je orahovica jučer dobila vie batina neg osijek pa samo kažem... i osijek isto tako igra cijelu sezonu SAMO sa kadetima, nitko stariji neigra..
u sljedećem kolu mislim da ni osijek ni orahovica neće pobjediti u gostima..
onda taj što ti je to reko i ja nismo bili na istoj utakmici koja je bila fer i korektna i mislim da su suci dobro odradili svoj posao!a što se tiče kadeta osijekovi su milijun godina ispred naših što je i normalno za veliku sredinu!čestitke ORAHOVAČKIM DUHOVIMA koji su opet bili fantastični i nije im problem navijat i kad gubimo!!!!