
slažem
se u potpunosti,jer radane ti iz mojih postova izlačiš samo stvari koje
se tebi ne sviđaju,samo da bi se svađao i govorio o nekoj realnosti..ja
nisam ništa rekao protiv vas,koliko se sjećam..pogledaj sve moje
postove,još sam u ovom postu gdje si me napao napisao dobru stvar za
vas...i da space_golman je dobro napisao,mi smo doveli Itala kao
pojačanje,i on nije cijeli BM,pogledaj koliko zabija..zabija dosta,al
ne igra sam,igra i za krilo i za pivota i za ostale...ako Italo igra
sam,aj mi samo onda reci kako je Šišl u zadnje dvije tekme zabio 19
golova?? uzeo je možda loptu s centra i krenuo na gol sam????? što se tiče žutog,istina on nam je puno značio i on je odličan igrač,daleko od toga,ali mislim da je on otjeran iz dvorane samo jer nije bio član kluba