care moj, za tvoju informacju ekipa Privlake se skuplja u petak na vecer da bi mogla odigrati utakmicu, zato sto 90 % ekipe ide negdje na fax,tako da vecina dode na utakmicu bez i jednog treninga....jos ako uzmes u obzir da je prosijek godina prvog sastava 21 god. onda ovo prvo mjesto dobiva na izuzetnoj tezina.....a sto se tice rukometa koji igraju bosnjaci mislim da bi bilo krajnje vrijeme da naucite zabadati sa desna na lijeva,inace to se uci u limacima....i mislim da bi bilo stvarno sramota da prvo mjesto osvoji ekipa koja zna igrati samo 6-0 obranu,niti jednu drugu....to bi bilo jako lose za Hrvatski rukomet....ali ne da mi se vise o vama....VELIKI POZDRAV KUMU 1 i KUMU 2,od kostura iz Dakova,vidimo se veceras u Eurpoi
[uredio kostur - 30. listopada 2009. u 07:47]