Space_golman je napisao/la:
| PRIVLAKA |
- |
MLADOST |
1
|
| BELI MANASTIR |
- |
FRANKOPAN |
1
|
| NOVA GRADIŠKA |
- |
SLAVIJA |
1
|
| ORAHOVICA |
- |
CESTORAD |
1
|
| OSIJEK 2 |
- |
OTOK |
1
|
| DARDA |
- |
DAVOR |
2
|
| ZRINSKI |
- |
VALPOVKA |
1 |
Vidi cijeli citat
moje misljenje za ovo kolo.
mladost jos nije dorasla jacem protivniku u gostima
beli manastir ovu utakmicu mora dobiti
n.gradiska kod kuce tesko da ce izgubiti ijednu utkmicu
ako se orahovica skupi svima ce biti tesko, pogotovo ivankovu sa svojim igrackim problemima
osijek kod kuce jak, a davor u gostim neuvjerljiv
ako uspiju rijesiti korpara, iamju utakmicu u rukama
zrinski nakon poraza, kod kuce pogotovo ne smije gubiti utakmice, mislim da je ovo najneizvjesnija utakmica kola
i decki, a pogotovo vi iz darde, dajte malo smirite strasti, nije nimalo lijepo kako se obracate na ovim stranicama