3 HRL istok muški 2009/2010
Hrvatski rukometaši neće imati jednostavan posao na Svjetskom prvenstvu, poznati protivnici u skupini
Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
- Najnovije
- Najčitanije


Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
3 dana•Liga prvaka

Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
4 dana•Reprezentacija

Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
4 dana•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
4 dana•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
6 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
6 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
13 dana•Hrvatski rukomet

Hrvatska igra protiv Portugala u šesnaestini finala, evo kada je utakmica
10 sati•Nogomet

Hrvatska - Gana: Nema rezultata od previše filozofiranja, Hrvatska mora potvrditi da je bolja
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: Hrvatska - Gana 2:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
21 sat•Nogomet

KRONOLOGIJA: Jordan - Argentina 1:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
16 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: DR Kongo - Uzbekistan 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina K)
18 sati•Nogomet

Alžir - Austrija 3:3: Šest golova i na kraju ishod koji odgovara jednima i drugima
13 sati•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje šesnaestinu finala SP-a: Većina nogometnog svijeta očekuje prolaz Kanade
10 sati•Originalno

Odjeknule Ronaldove riječi o južnoameričkim reprezentacijama nakon drugog mjesta u skupini
7 sati•Nogomet





kriple ja ni nisam došao na forum da se mene prokuzuje(tako ti radis)-nego sam prvo došao kao i svi normalni-a ne kao ti neki misteriozni lik kao-(nezna se tko si W0W PA TI SI FACA U PIČKU MATER).......JESI TI BIO U SUBOTU NA TEKMI KAD STE IGRALI S NAMA???i sta ima mene itko voljeti ili ne voljeti na forumu......a koliko vidim nisi ni ti bas omiljen jer puno seres iza nicka COPY....a nebi rekao kako se zoves-nego se ti skrivasd zapravo ko parcov iza tog imena da se nebi vidjelo da si neki crv u nekom klubu koji sjedi na klupi(iako ne mora biti tako-jer inace takvi i seru koji neznaju hodati)-POZDRAV I SRETAN TI USKRS!!!!


